Įkraunama...
Įkraunama...

Da Vinčio kodas

QUOTE(g00te @ 2007 08 02, 20:01)
ir Paulo Coelho - filosofine literatura?..... ot nezinojau

na, jo veikaluose keliamos filosofinės-egzistencinės problemos ir daug kas vadina "filosofija grožinėje literatūroje". O "Alchemikas" yra filosofinė pasaka.
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2007 08 02, 19:55)
na, jo veikaluose keliamos filosofinės-egzistencinės problemos ir daug kas vadina "filosofija grožinėje literatūroje". O "Alchemikas" yra filosofinė pasaka.

tai gal sitie "veikalai" skirti paaugliams ar kaip ten sovietmeciu rasydavo "vyresniam mokykliniam amziui"?
as nesakau, kad knygos paaugliams yra blogos knygos, ar kad negali buti filosofines, gi paciai , pamenu, "sofijos pasaulis" visai patiko.
bet jei jau kalba apie tokias knygas, tada man labiausiai patinka vaikiskos knygos.
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2007 08 03, 13:45)
tai gal sitie "veikalai" skirti paaugliams ar kaip ten sovietmeciu rasydavo "vyresniam mokykliniam amziui"?
as nesakau, kad knygos paaugliams yra blogos knygos, ar kad negali buti filosofines, gi paciai , pamenu, "sofijos pasaulis" visai patiko.
bet jei jau kalba apie tokias knygas, tada man labiausiai patinka vaikiskos knygos.

nepagavau šito post'o blink.gif aš tik parašiau kaip apie Coelho kūrybą atsiliepia pasaulio literatūros kritikai ir filosofai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lithium: 03 rugpjūčio 2007 - 16:49
QUOTE(Lithium @ 2007 08 03, 16:48)
nepagavau šito post'o blink.gif  aš tik parašiau kaip apie Coelho kūrybą  atsiliepia pasaulio literatūros kritikai ir filosofai.

nemoku aishkiai rasyti
norejau pasakyt, kad man Coelho kūrybą sunku pavadinti "veikalais"
bet paauglems dukterecioms (12-16 m), ziuriu, tos knygutes visai tinka/patinka
Atsakyti
Na neįsivaizduoju kaip filosofinė pasaka "alchemikas" tokiam amžiuje. Aš bent tokiam amžiuje tikrai būčiau prasmės nesupratus. Nes daug metaforų, kurias suprast jei neskaičius tos grynosios filosofijos bent man nelengva būtų. Mane ta knyga, asmeniškai, žavi labai įdomiom mintim ir įdomiu filosofinio akmens interpretavimu.
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2007 08 03, 18:25)
Na neįsivaizduoju kaip filosofinė pasaka "alchemikas" tokiam amžiuje. Aš bent tokiam amžiuje tikrai būčiau prasmės nesupratus. Nes daug metaforų, kurias suprast jei neskaičius tos grynosios filosofijos bent man nelengva būtų. Mane ta knyga, asmeniškai, žavi labai įdomiom mintim ir įdomiu filosofinio akmens interpretavimu.

thumbup.gif man si knyga tai labai patiko tik is pradziu buvo sunku stiliu pagauti bet kai jau isivaziavau greit perskaiciau lengvai ejosi kaip saldainiukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2007 08 03, 19:03)
norejau pasakyt, kad man Coelho kūrybą sunku pavadinti "veikalais"
bet paauglems dukterecioms (12-16 m), ziuriu, tos knygutes visai tinka/patinka

Įdomi nuomonė...
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2007 08 03, 17:25)
Na neįsivaizduoju kaip filosofinė pasaka "alchemikas" tokiam amžiuje. Aš bent tokiam amžiuje tikrai būčiau prasmės nesupratus. Nes daug metaforų, kurias suprast jei neskaičius tos grynosios filosofijos bent man nelengva būtų. Mane ta knyga, asmeniškai, žavi labai įdomiom mintim ir įdomiu filosofinio akmens interpretavimu.

nzn, jos maciau skaito, nzn ar tai mada, ar tikras poreikis, as, pamenu, tokiam amziuje "suvalgiau" "Meistra ir Margarita", ir tikrai zinau, kad man ana knyga buvo ne per anksti. Su malonumu suvalgiau.
O vat skaitant Coela man susidare ispudis, kad jis rase madinga knyga madingai siuolaikinei visuomenei, nes dabar madoje siek tiek ezoterikos, siek tiek magijos, siek tiek filosofijos, siek tiek poezijos, siek tiek rytu filosofijos.
daznai nieks nieko nesupranta, bet garsiai, protingu veidu istarus pvz siela, filosofija, astralas, budizmas, meditacija, Coelas, rytu filosofija, uzsiimu fiang shui, taro kortos, trancandentinis, esu vegetaras... jau esi madingas
bet cia tik mano nuomone
Atsakyti
na, taip labiau pritaikyta šiuolaikiniai visuomenei, bet juk dabar niekas "stoikų paradoksų", "lacheto" , "adagia" ir pan veikalų nebeparašys.
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2007 08 03, 22:26)
daznai nieks nieko nesupranta, bet garsiai, protingu veidu istarus pvz siela, filosofija, astralas, budizmas, meditacija, Coelas, rytu filosofija, uzsiimu fiang shui, taro kortos, trancandentinis, esu vegetaras... jau esi madingas

thumbup.gif
Ir aš esu madinga. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 08 03, 20:52)
thumbup.gif
Ir aš esu madinga. ax.gif


Būsim dvi- ir aš madinga...(Va, vietoj mėsos šokoladą valgau lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 03, 22:57)
Būsim dvi- ir aš madinga...(Va, vietoj mėsos šokoladą valgau  lotuliukas.gif )

drinks_cheers.gif
Laaabai mėgstu šokoladą.
Atsakyti