Įkraunama...
Įkraunama...

Lazdynai: Riešutėlis

QUOTE(simsim @ 2006 10 12, 16:36)
Labas, mamytės,

Simona irgi pradės (dar šį mėnesį) lankyti "Riešutėlį". Kodėl būtent jį? Todėl, kad kituose aplinkiniuose visur pilnos grupės. Vėlai susigriebėm sad.gif. O šiame dar radom vietos. Apžiūrėjom patalpas, viskas mažai kuo skiriasi nuo kitų mano apžiūrtų darželių. Tik šis arti gatvės. Ne tokia rami aplinka, kaip pvz. "Spygliuke". Bet svarbiausia, kaip ten maistelis (svarbu mamai smile.gif ) ir kokios auklėtojos (čia jau svarbu vaikučiui). Iš tikrųjų būtų įdomūs komentarai mamų, kurių vaikučiai jau kuris laikas lanko lopšelinukų grupes.

P.S. O tai, kad grupėje iš 18 vaikų lanko tik 10, tai rodiklis ne koks. Aš girdėjau atsiliepimus apie darželį Kaune, montesorinė grupė, kur auklėtojos taip prižiūri vaikus, kad jie praktiškai neserga ir lankomumas beveik 100%-inis.

Vaikai pirmus metus daug serga lopseliuose ne del neprieziuros,o del psichologiniu adaptaciniu mechanizmu.Tiesiog naujos aplinkos stresas ir isprovokuoja tas ligas.
Tai va,noriu labai pagirti Ugnes grupes aukletojas ir auklyte-auksiniai zmones smile.gif Tikrai yra savo vietoje ir dirba savo darba.Jau dabar truputi liudziu,nes kitais metais eisim jau i kita grupe,draugausim su kitom aukletojom
Atsakyti
QUOTE(gasa @ 2006 10 06, 06:32)
Sveikutes  4u.gif  As savo 2.gif i si darzeli vesiu kt metais... bet jau db man labai idomu, kaip ten kinderiukai jauciasi...  blush2.gif
Taip, kad rasykit, mamytes, kaip jusu 2.gif jame jauciasi... kokia darzelyje tvarka:... kiek aukletoju grupeje... kiek vaikiuku grupeje....ar rinkliavos yra...
Nu, zodziu, rasykit viska viska!!!  4u.gif  mirksiukas.gif
Kaip smagu!!!  wub.gif
Tai kiek vaikiuku grupeje db yra? Kaip aukletojos?... 4u.gif


Mes darzeli lankom jau 3men.''voveriuku''grupe,ir labai patenkinti, thumbup.gif aukletojos labai geros,rupestingos,uzsiima su vaikuciais,zaidzia,piesia,kalbasi ir.t.t na kolkas nenuvyle! rinkliava nedidele tik 5lt.per men. kolkas niekam daugiau nerinko..... smile.gif !aukletojos dirba po puse dienos.
Atsakyti
QUOTE(jurgita_111 @ 2006 12 05, 01:45)
Mes darzeli lankom jau 3men.''voveriuku''grupe,ir labai patenkinti, thumbup.gif aukletojos labai geros,rupestingos,uzsiima su vaikuciais,zaidzia,piesia,kalbasi ir.t.t na kolkas nenuvyle! rinkliava nedidele tik 5lt.per men. kolkas niekam daugiau nerinko.....  smile.gif !aukletojos dirba po puse dienos.

Tai smagu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Sakei, kad aukletojos dirba puse dienos... O tai kita puse - auklyte? 4u.gif
Atsakyti
Ryte viena aukletoja,po pietu kita,o seimininkele nuo ryto iki 16 ar 17val. tikrai dziaugiames,kad lsnkom si darzeli!!! biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(coco @ 2006 11 30, 18:07)
Vaikai pirmus metus daug serga lopseliuose ne del neprieziuros,o del psichologiniu adaptaciniu mechanizmu.Tiesiog naujos aplinkos stresas ir isprovokuoja tas ligas.
Tai va,noriu labai pagirti Ugnes grupes aukletojas ir auklyte-auksiniai zmones smile.gif Tikrai yra savo vietoje ir dirba savo darba.Jau dabar truputi liudziu,nes kitais metais eisim jau i kita grupe,draugausim su kitom aukletojom

100proc. prisidedu prie coco žodžių - auklėtojos - super 4u.gif Žodžiu, visą dieną ramu...

COCO, o tai ką kitais metais auklėtojos pasikeis? unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(RNT @ 2007 02 18, 21:20)


COCO, o tai ką kitais metais auklėtojos pasikeis?  unsure.gif  verysad.gif

Taip,pasikeis.Jos vel ims maziukus,o musu panos keliaus i vyresniu grupe,kur vel bus naujos aukletojos verysad.gif
Kaip Ernestai sekasi? Ar patinka?
Atsakyti
Riesutelis labai geras darzelis,nes jame dirba saunios aukletojos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraeva @ 2007 10 01, 09:27)
Riesutelis labai geras darzelis,nes jame dirba saunios aukletojos drinks_cheers.gif


Vyresnioji dukra lankė šį darželį. Deja, nusivyliau, ypač paskutiniais metais, tad mažąją užrašėm į kitą. Kol kas esu nerealiai patenkinta viskuom: nuostabi auklėtoja, požiūris į vaikus ir bendravimas skiriasi kaip diena nuo nakties nuo Riešutėlio. Nesakau, kad Riešutėlio visos auklėtojos blogos (nors beje vasarą teko susidurti su tikrom raganom, buvau tiesiog šokiruota), bet požiūris į darbą ir į vaikus šiame daržely yra 'valdiškas'.
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2007 10 01, 07:56)
Vyresnioji dukra lankė šį darželį. Deja, nusivyliau, ypač paskutiniais metais, tad mažąją užrašėm į kitą. Kol kas esu nerealiai patenkinta viskuom: nuostabi auklėtoja, požiūris į vaikus ir bendravimas skiriasi kaip diena nuo nakties nuo Riešutėlio. Nesakau, kad Riešutėlio visos auklėtojos blogos (nors beje vasarą teko susidurti su tikrom raganom, buvau tiesiog šokiruota), bet požiūris į darbą ir į vaikus šiame daržely yra 'valdiškas'.


Nezinau pas kokias aukletojas jus buvot pateke,nes musu ir buvusios ir dabartines labai fainos!!! thumbup.gif
Atsakyti
O gal kurios vaiką prižiūrėjo auklėtoja Jolanta (vyresnio amžiaus)? Būtų įdomu sužinoti apie šią auklėtoją ax.gif
Atsakyti
As daug ka zinau apie aukletoja JOlanta.Ji buvo labai gera,tik gaila,kad isejo.kiek girdejus tevu atsiliepimu apie ja tai visi sake,kad nuostabi ir labai mylinti vaikus.labai graziai su jais bendrauja.ir siaip labai nemego kai i ja vaikai kreipesi ,,aukletoja" visad sakydavo vadinkit mane vardu. o siaip ji lb liux aukletoja[COLOR=red] thumbup.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Ketinu leisti maziu i si darzeli, nes sis mums priklauso, taciau nustebau kad tiek nedaug informacijos, o ir ta pati nekokia!! g.gif
negi tiek nedaug kas lanko si darzeli, atsiliepkite, mamytes!!! smile.gif
Atsakyti