Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(Yvette @ 2013 01 21, 19:33)
Erikaaaaaaaa, imk pinigus  biggrin.gif
žinokit ir aš kursus organizuoju  biggrin.gif  Nemokamai. Tik bėda, kad iki šiol nei vienas mokinys į priekį nepasistūmėjo  biggrin.gif

biggrin.gif
oi, ne, aš ne pedagogas, esu labai nestabili, pradedu apie išlaikymą galiu nukrypt iki monitoriaus kalibravimo biggrin.gif
Tikrai nereklamuoju paskaitų.
Čia tiesiog tokia paini situacija, turėjau pagelbėt.
Apie fotografiją tikrai išmanau mažai, viską darau iš jausmo, techniniai dalykai man ir dabar kosmosas, aš net PS nemoku atsidaryt biggrin.gif Tiesa jau įsigijau ir važiuosiu į kursus assa.gif
Galvoju ir su Tavo kursais būtų tas pats, atvažiuotčiau mokytis, gertumėm limonadą ir gathering.gif alc.gif umn.gif yu.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 21 sausio 2013 - 19:48
QUOTE(Yvette @ 2013 01 21, 19:33)
Erikaaaaaaaa, imk pinigus  biggrin.gif
žinokit ir aš kursus organizuoju  biggrin.gif  Nemokamai. Tik bėda, kad iki šiol nei vienas mokinys į priekį nepasistūmėjo  biggrin.gif

aš jamu bet ką į mokytojus, kas mane apsiims mokyti. nemokamai biggrin.gif tik aišku, tas mokytojas turėtų mokėt fotografuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2013 01 21, 20:43)
aš jamu bet ką į mokytojus, kas mane apsiims mokyti. nemokamai biggrin.gif tik aišku, tas mokytojas turėtų mokėt fotografuot biggrin.gif

tai esi geroje vietoje. SM pradžiamokslis tai geriausi nemokami kursai
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 21, 19:45)
tai esi geroje vietoje. SM pradžiamokslis tai geriausi nemokami kursai

nu bet aš visai nieko prieš ir gyvus kursus biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2013 01 21, 19:57)
  Kai pradėjau paskaitėlę, pamačiau šešias toooooooooooooookio didumo akis, kad greit atsikvošėjau. Tai kas man atrodo savaime suprantama, joms pasirodė kosmosas.

Vat man pradzia buvo irgi visiskas kosmosas cia, nes atejau nieko nieko nesuprasdama ir pykau, kad is manes nori perdaug taip greit biggrin.gif
(dabar juokas ima prisiminus blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2013 01 21, 12:02)
Dariau savaitgalį 3 ND, ir dabar žiūriu, kad maniskis bus panasus kaip Sea Girl  unsure.gif  Na bet gal nieko baisaus, bent jau tikrai žinau, kad nekopijavau biggrin.gif Įdėsiu, o jau jūs nuspręsit.


Na ir kas mirksiukas.gif 4u.gif Kartojasi gi cia ir obuoliai ir citrinos, bei laimai biggrin.gif


QUOTE(sayonara @ 2013 01 21, 15:20)
visos, kurios juokėsi iš žuvies, atsiims vėliau.

Man asmeniskai mano geltona roze pilkoje nuotraukoje daug baisesne nei tavo zuvis cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 01 21, 21:09)
Man asmeniskai mano geltona roze pilkoje nuotraukoje daug baisesne nei tavo zuvis cool.gif  lotuliukas.gif

todėl, kad ant tavo rožės žiedlapių nėra lietaus lašiuko biggrin.gif Ant mano pirmosios nuostabiausios rožės buvo. Nerealiai savimi didžiavausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 21, 20:11)
todėl, kad ant tavo rožės žiedlapių nėra lietaus lašiuko  biggrin.gif  Ant mano pirmosios nuostabiausios rožės buvo. Nerealiai savimi didžiavausi  biggrin.gif

lotuliukas.gif pamirsau vandeniu apslakstyti biggrin.gif
Dabar net sunku suprasti kas mano galvoje tada dejosi...berods "ikvepta" buvau hallmark atviruku, kur berniukas su mergyte j/b nuotraukoje buna ir tarkim krepselis su rozem spalvotas. Nu kaiip grazu buvo wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 01 21, 20:17)
lotuliukas.gif  pamirsau vandeniu apslakstyti biggrin.gif

Dar ne vėlu, gali su Ps kokių lašiukų ar blizgio uždėt lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirmas bandymas fotografuot po ND.. ax.gif

temai "Linijos"

user posted image


p.s. labai stipriai is pirmo karto nesudirbkit, kad neprarasciau noro is viso ka nors fotografuot biggrin.gif bet kritika laukiama..
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2013 01 21, 20:28)
Dar ne vėlu, gali su Ps kokių lašiukų ar blizgio uždėt lotuliukas.gif

O va sito as neivaldzius dar ant PS.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2013 01 21, 19:51)
nu bet aš visai nieko prieš ir gyvus kursus biggrin.gif


nereikėtų to įvardinti kaip kursų. tarkim, kur Tu esi? susirandi savo mieste, kokią pažengusiąją ir prisiknisi. eini kartu fotkint, klausinėji, stebi, diskutuoji, domiesi, bandai fotkint, taisai klaidas, susitari su ja dėl kokio individualaus dėmesio, gauni kritikos, normaliai į ją reaguoji. tokiame dalyke labiau reikia patyrusio draugo, o ne mokytojo..smile.gif
Atsakyti