Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

say, negavau nieko

ar tu "kol Tu miegojai..." taip ir vadinies? parašyk aiškiai
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 23, 14:41)
Aš tai siūlyčiau tokį ale žaidimuką - metų projektą - "mokytojai- mokiniai", metų gale mokiniai pateikia darbus ir balsuojam už labiausiai patobulėjusį. Laimi ir mokinys, ir mokytojas  smile.gif

Vuniščia, man netgi vienos dienos seminariukas sparnus užaugintų  flirt.gif

Vienos dienos seminariukas manęs nenuvargintų.
Bet jei portretai ir vestuvinė fotografija ir apdirbimas, visa kita (vaikai, augalai, gyvūnai ir pan. manęs nedomina). Aš pagalvosiu, ok? Nes tikrai turiu daug darbo, kartais noro nėra niekam.
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2013 01 23, 14:48)
lotuliukas.gif taip, nestabilioms būtina, kad biolaukai sutaptų biggrin.gif
Ale aš tokį cv apie save pateikiau, kad kaži ar kas išdrys pas mane mokytis biggrin.gif

Super, nestabilumas yra jėga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2013 01 23, 14:48)
say, negavau nieko

ar tu "kol Tu miegojai..." taip ir vadinies? parašyk aiškiai


tuoj parašysiu AŽ su savo tikslia nuoroda, ir atsidariusi ją pamatysi, kad aš jau Tavo drauguose iš mano pusės, dabar reik iš Tavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vuniščia @ 2013 01 23, 15:50)
Vienos dienos seminariukas manęs nenuvargintų.
Bet jei portretai ir vestuvinė fotografija ir apdirbimas, visa kita (vaikai, augalai, gyvūnai ir pan. manęs nedomina). Aš pagalvosiu, ok? Nes tikrai turiu daug darbo, kartais noro nėra niekam.

Tik portretai smile.gif pagalvok smile.gif jau radau mokytoją smile.gif bet tokio miniseminariuko paklausyti vis tiek labai norėčiau smile.gif ir modeliuko kokio galėčiau paieškoti praktiniams užsiėmimams smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 23 sausio 2013 - 15:11
QUOTE(erikamaja @ 2013 01 23, 14:48)
lotuliukas.gif taip, nestabilioms būtina, kad biolaukai sutaptų biggrin.gif
Ale aš tokį cv apie save pateikiau, kad kaži ar kas išdrys pas mane mokytis biggrin.gif

aš tai mielai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2013 01 23, 14:41)
o man nedrasu prasytis i mokines..  blush2.gif
kitos daug labiau pazenge ir tai ima mokytojas.. tai man visiskai zaliai kazkaip baisoka..  unsure.gif  o ir nesinori apvilt mokytojo..  unsure.gif  ides daug pastangu, bandys atvert akis, o gal man jos neatsivertu..?  unsure.gif

Jei nepameginsi, nezinosi 4u.gif Tokia proga retai pasitaiko, naudokis mirksiukas.gif Eik pas Kikirike, jei kitos jau uzimtos. Ji tikrai bus gera mokytoja drinks_cheers.gif
Atsakyti
Manęs tai nieks nenori biggrin.gif biggrin.gif

Ir gal ir gerai.


Maggie, maija-nuostabu.Kaip visada.



Atsibodau:)Sorry, jei taip.Bet kažkaip du mėnesius išvis nefotkinau, o dabar "poperlo", kaip rusai sako.Ir labai smagu, kad pastebėjot nuorodas:)


user posted image
Atsakyti
Kokiu nuostabiu mokytoju dar padave... wub.gif bet as cia likus ant ledo, o i "svecius" prasytis nemegstu... kadangi taip jau nutiko tai paleksiu i S. Baturos seminara, riedesiu is Panevezio, gal ka pakeliui paimti galeciau???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dincelis: 23 sausio 2013 - 15:10
QUOTE(Edeva @ 2013 01 23, 15:45)
cray.gif ir as noriu  verysad.gif  niekas nejama manes  verysad.gif

Manęs irgi sad.gif
Atsakyti
Pas Say norėč mokytis juostos subtilybių ir gatvės fotografijos patarimų gauti...

bliam apskritai, man juosta skirta gatvės fotografijai (tik kaip persilaužt? g.gif )...tokių žmonių čia yra...jėzau...aną dieną važiavau metro ir prisėdo prieš mane mergina su dviem dydžiais perdideliais kailiniais, auskaru nosy, kerzavais batais, pasivėlę ilgi plaukai ir toks veidas...įdomus...nu grynai kažkokia iš senų laikų nužengus, visiškai atsipūtus... paskui šalia kita sėdėjo, su baisinio dydžio skrybėle, jaunutė visai...irgi keisto stiliaus, įkišus nosį į kažkokią baisiai seną nudėvėtą knygą... iškart matosi, kad įdomus žmogus, kažką savyje turintis..minytse jas fotikinau...ir šiaip gatvėj visad "medžioju" veidus, fotografuoju akimis, padarau milijonus portretų...jei persilaužčiau kažkaip su žmonių užkalbinimu, tikiu, kad gimtų nebloga juostinė serija...vat man juosta tam ir būtų - daryt gatvėj portretus... kai pagalvoji, gi nieks į galvą neduos, jei užklausi...tai vat dar užklausti aš galėčiau, bet po to kas???? žinau - drebančiom rankom susireguliuočiau nustatymus...o tada kas? per tą baimę "nesukonfjuzinti" žmogaus skubėčiau pykštelt...o aš nenoriu pykštelt...noriu pagalvoti ir apie kompoziciją, ir šviesą ir geresnį kampą... va čia man turbūt sunkiausia g.gif

Aš jaučiu, kad nenoriu juostos išnaudoti jokios planinėms fotosesijoms, augaliukams ar šiaip belen kam...aš noriu portretuot gatvėj


Pas Kikę eičiau mokytis moterų portretų, nu kaip ji moka...mane žiauriai veža jos darbai.

Gaila, kad toli aš nuo visų verysad.gif


Alabama, gražūs vaikų portretai, žaviuosi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 23 sausio 2013 - 15:20
QUOTE(sbo @ 2013 01 23, 15:16)
Manęs irgi sad.gif


nezirzt. va yra laisvų mokytojų dar. kalbinkit, pačios rodykit privačiai iniciatyvą, įrodinėkit, kad mokytojai nori būti mokytojais smile.gif
Atsakyti