Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai

QUOTE(Pakeliautoja @ 2006 10 18, 18:06)
gal kas zinot koks maxim ciuzinio aukstis?
ZORAN>klausimas tau gemegoj dabar akcija Rio ciuziniui, lateksinis 7 zonu, HR blokas, ka manai, ar jis vertas kainos?(200x160)1500LT

noriu kuo aukstesnio ciuzinuko, ka galetumet parekomenduoti?
kaina iki 2000lt


Maxim 16cm aukštis
Kam tau aukštas čiužinys? Gal sveri virš 130kg? O gal nori liūno lovoje, jei tai minkštas čiužinys?
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2006 10 18, 20:53)
Maxim 16cm aukštis
Kam tau aukštas čiužinys? Gal sveri virš 130kg? O gal nori liūno lovoje, jei tai minkštas čiužinys?

Lova labai zema tai sakau, nors keliais cm vizualiai paaukstinsiu ciuzinio pagalba, o ir kiek domejausi tai tipo kuo storesnis tuo geriau, kaina ta pati sako
nu svoris mano net puse tiek nesiekia smile.gif ir tikiuosi artimiausia 100metu nepasieks biggrin.gif
o kokio storio ciuzini tada tu rekomenduoji?kaip del Rio "Gemegos"kur klausiau?
renkuosi tarp situ var:

Rio-7zonos, HR, 15cm storis, kaina 1500 gemega
Briuge lateksinis 7 zonos, 18cm storis, kaina 1400 naturalus lateksas 1600 lt gemega
Penelope-3d tinklelis nzn kas tai ax.gif , HR 18cm kaina 1980Lt Lono
Maxim -7zonu, 16cm ollo
laima -1340Lt 16cm stotio, padvaisko

laukiu kritikos g.gif
Atsakyti
Laima ir penelope jau atmeciau
Kiek skaiciau Maxim rekomenduojate vaikams, o kaip suaugusiems(apie 85 65kg) ?

taigi kas geriau kainos ir kokybes atyzvilgiu:
Rio
Maxim
Aruba
Medea
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2006 10 18, 20:53)
Maxim 16cm aukštis
Kam tau aukštas čiužinys? Gal sveri virš 130kg? O gal nori liūno lovoje, jei tai minkštas čiužinys?



Aš pirkau 27 cm,nes ir norėjau aukštesnės lovos biggrin.gif
Bet laaaabai patenkinta aukštu čiužiniu.Ir svoris čia niekuo dėtas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dacor @ 2006 10 19, 11:27)
Aš pirkau 27 cm,nes ir norėjau aukštesnės lovos  biggrin.gif
Bet laaaabai patenkinta aukštu čiužiniu.Ir svoris čia niekuo dėtas  tongue.gif

koki pirkai?kokios firmos?kiek mokejai? smile.gif
Atsakyti
Mamytes, susidurem su problema. Pirkom remtinai seimai padeveta dviaukste lovyte. Bet paaiskejo, kad ji be ciuzinuku. Gal kas zinot, kur galima butu nusipirkt devetu ciuzinuku? Kokia butu kaina? Nes lovyte bus, o vaikai miegot negales verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pekutis @ 2006 10 14, 16:28)
mes pirke padvaisko VA TOKI matysim kaip laikys g.gif


Šiandien šitą ir aš apžiūrėjau. Palyginimui: Trivilita siūlo panašų kombinuotą plius kaina mažesnė.

O kur Vilniuje ieškoti Fey&Co čiužinių? (Kad ir to, kurį minėjo Zoran)

Papildyta:
QUOTE(zis @ 2006 10 05, 14:56)
Neseniai isigijom trivilitos magija 6. Ir esu labai juo patenkinta (kad ir ka kai kurie "zinovai" sakytu). Miegu tarsi ant debeselio tongue.gif


Ir aš linkstu link šito mirksiukas.gif Ačiū už išsakytą nuomonę 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Pakeliautoja @ 2006 10 19, 12:02)
koki pirkai?kokios firmos?kiek mokejai?  smile.gif



Šita,tik aukštesnį

http://www.trivilita...hp?item_id=2981
Kainavo 1195
Atsakyti
QUOTE(Dacor @ 2006 10 19, 13:46)
Šita,tik aukštesnį

http://www.trivilita...hp?item_id=2981
Kainavo 1195



Tai neortopedinis čiužinys, o kas ten parašyta, tai zuikio pasaka, panašiai kaip turkai giria savo prekę. Kokosas yra viena iš praščiausių medžiagų čiužiniose, o dėl grybelio ir erkučių tai patylėsiu. Žmonės pirkite šį čiužinį ir jums ausys nuo makaronų atvėps.

Papildyta:
QUOTE(Pakeliautoja @ 2006 10 19, 11:11)
Laima ir penelope jau atmeciau
Kiek skaiciau Maxim rekomenduojate vaikams, o kaip suaugusiems(apie 85 65kg) ?

taigi kas geriau kainos ir kokybes atyzvilgiu:
Rio
Maxim
Aruba
Medea

Patogiausias ir teisingiausias, ortopedine ir anatomine prasme, čiužinys yra ARUBA, jei jūsų svoris iki 90kg.
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2006 10 19, 15:57)
Tai neortopedinis čiužinys, o kas ten parašyta, tai zuikio pasaka, panašiai kaip turkai giria savo prekę. Kokosas yra viena iš praščiausių medžiagų čiužiniose, o dėl grybelio ir erkučių tai patylėsiu. Žmonės pirkite šį čiužinį ir jums ausys nuo makaronų atvėps.

Papildyta:


Patogiausias ir teisingiausias, ortopedine ir anatomine prasme, čiužinys yra ARUBA, jei jūsų svoris iki 90kg.



Galimas daiktas,kad tai ir ne tiesa,( ne pagal ju aprasymus rinkaus) bet miegoti ant jo man patinka smile.gif o reklamos auka vienos ar kitos kiekvienas esam (stai kad ir sio forumo rolleyes.gif )
Be to ,paskaicius tamstos kategoriskas nuomones,galima padaryti isvada,kad reklamuojat savo preke g.gif (gal tik man taip atrodo?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dacor: 19 spalio 2006 - 15:10
Jei aš reklamuočiau, pas mane nebūtų kategoriškumų, etika neleistų peikti vienus gamintojus, o aukštinti save. Tik va aš turiu gana griežtą nuomonę, jei kam ji nepatinka, tai jo reikalas.
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2006 10 19, 15:57)
Kokosas yra viena iš praščiausių medžiagų čiužiniose, o dėl grybelio ir erkučių tai patylėsiu. Žmonės pirkite šį čiužinį ir jums ausys nuo makaronų atvėps.

Čia tai nesupratau g.gif Kokosinius čiužinius vieningai rekomenduoja naujagimiams, kaip natūralaus pluošto čiužinius. Tai kokia būtų tokių čiužinių alternatyva?
Atsakyti