Įkraunama...
Įkraunama...

Švenčionių rajono mamyčių plepesiai

Sveikos, kraštietės smile.gif Prašausi priimama į būrelį. Tikriausiai reikia pora žodžių apie save papasakoti. Po gal 14 metų gyvenimo Vilniuje gyvenimo keliai pasuko į tėviškę. Auginu dabar beveik 5 mėnesių dukrytę, tai kaime, aišku, daug geriau su vaiku nei Vilniuj. Dabar ežerų metas, tai gal kuri prie Strūnaičio krašto ežerų mirkstat? Galėtume susitikti. Kiti rajono ežerai irgi ne riba smile.gif
Atsakyti
Sveika vytevyte, aisku priimsime tave i savo bureli. Jei nepaslaptis kur tu gyveni, kokiame kaime?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo velniukas26: 05 rugpjūčio 2014 - 11:22
QUOTE(velniukas26 @ 2014 08 05, 11:22)
Sveika vytevyte, aisku priimsime tave i savo bureli. Jei nepaslaptis kur tu gyveni, kokiame kaime?


Dvilonių km. Galit pas mane prie ežero atvykti smile.gif O gal jau ir buvot smile.gif
Atsakyti
Prisiduodu, biški gipso turėjau,tai kompe retai lankiausi:)
QUOTE(loja5 @ 2014 07 15, 19:14)
Oi, kaip pavydžiu biggrin.gif norėčiau ir aš pamirkti kaip vaikystėje, deja gyvenant devintam aukšte pamirkti galiu tik vonioje biggrin.gif O su tais vyrais tai žinai kaip...jiems dažniausiai paprasčiau kažkam iš šalies padėt, o jau kai reikia  namams paprastai bando išvengti to reikalo biggrin.gif Kuo dirbi jei ne paslaptis? blush2.gif

Žinok, nors gyvenam prie ežerų,bet maudymosi atidariau užvakar po 5 metų pertraukos blush2.gif
QUOTE(vytevyte @ 2014 08 03, 23:00)
Sveikos, kraštietės smile.gif Prašausi priimama į būrelį. Tikriausiai reikia pora žodžių apie save papasakoti. Po gal 14 metų gyvenimo Vilniuje gyvenimo keliai pasuko į tėviškę. Auginu dabar beveik 5 mėnesių dukrytę, tai kaime, aišku, daug geriau su vaiku nei Vilniuj. Dabar ežerų metas, tai gal kuri prie Strūnaičio krašto ežerų mirkstat? Galėtume susitikti. Kiti rajono ežerai irgi ne riba smile.gif

Labas naujoke! 4u.gif smagu,kad prisijungei,džiugu,kad džiaugiesi kaimu,tikrai daugiau pliusų nei mieste:)Manau su laiku bendrausim daugiau,gal ir susimatyti pavyks:)
Atsakyti
O man atrodo kad as tave pazystu tavo vardas bus Inga-ar ne taip?
Atsakyti
QUOTE(velniukas26 @ 2014 08 07, 10:55)
O man atrodo kad as tave pazystu tavo vardas bus Inga-ar ne taip?


Aha, o tavo tikriausiai irgi toks pats smile.gif
Atsakyti
Na taip toks pats
Atsakyti
QUOTE(velniukas26 @ 2014 08 07, 15:57)
Na taip toks pats


Tai viskas aišku tada su tavim smile.gif
Atsakyti
Žvilgsne, reikia tada darytis tau išvadas biggrin.gif
Geras čia su tais vardais thumbup.gif nepatikėsit ir mano toks pats biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2014 08 10, 10:53)
Žvilgsne, reikia tada darytis tau išvadas biggrin.gif
Geras čia su tais vardais thumbup.gif nepatikėsit ir mano toks pats biggrin.gif


Na tavęs tai nepažįstu. Reiks Ingines kada švęsti smile.gif
Atsakyti
o prie inginių gal kitas pakviesit:D
Atsakyti
Tai butinai pakviesim kaip gi kitaip
Atsakyti