Įkraunama...
Įkraunama...

Mažeikiečių vaikučiai

4u.gif

QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 01 24, 09:47)
Labas rytas.
Vakar žiauriai faina susimatyt buvo.
Ačiū  4u.gif


drinks_cheers.gif man ir
Atsakyti
4u.gif galvojau, kad temos nebekurs niekas, bet dziugu, kad visdelto yra smile.gif 4u.gif
Irmoske senamiescio gyventoja bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kad reikėjo mytą baigt planuot, tai ir temą atidariau lotuliukas.gif

Atsakyti
Labas,
man irgi smagu buvo vakar pasibut thumbup.gif Pasilgau jau tu kalbu smile.gif kaip egra kalbet ne apie darba, ne paie kazkokius rupescius, o tiesiog atsipalaiduot ir apie bele ka thumbup.gif

Tik sloga prikibo, jau ten bunant jauciau, kad pareina, tai dabar pats smagumas doh.gif nu bet Tomai jau praeina thumbup.gif kazkaip siandien nebesijaucia to smogo, tai bent namus pravedinau, kol vaikstinejom lauke smile.gif
Atsakyti
Aha, oras šian kitoks nei vakar.

Šita, o mes gražos negavom, užtat gavom tuos lankstinukus, kur vištiena su baravykais pigiau. Taupysim kitam susitikimui lotuliukas.gif

Gerai, kad Tomutė jau sveikesnė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 01 24, 14:14)
Aha, oras šian kitoks nei vakar.

Šita, o mes gražos negavom, užtat gavom tuos lankstinukus, kur vištiena su baravykais pigiau. Taupysim kitam susitikimui  lotuliukas.gif

Gerai, kad Tomutė jau sveikesnė  thumbup.gif



tai jau kitakart bus kepsniai biggrin.gif iki kada galioja, kaip cia reik susisukt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga83 @ 2013 01 24, 14:36)
tai jau kitakart bus kepsniai  biggrin.gif iki kada galioja, kaip cia reik susisukt  lotuliukas.gif


ilgai. iki gegužės 31. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 01 24, 15:39)
ilgai. iki gegužės 31. lotuliukas.gif

tai turim iki kol Inga83 nepagimde susitikt, paskui jai nebus kada, o pavalgyt ir pigiau ir dar su kompanija is SM visad smagu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 01 24, 14:39)
ilgai. iki gegužės 31. lotuliukas.gif


nu kad neilgai, nes si myta planavom nuo kokio lapkricio doh.gif zinant musus tempus, kovo menesi reiks pradet planuot lotuliukas.gif

paskambinau siandien draugei i Kauna pasveikint su gimtadieniu, jau nutrukes tas rysys, atstumas savo daro, bet pradziugino su naujiena, kad ji irgi laukiasi, gimdys liepa, kaip pasidare faina wub.gif neber nuotaikos jokiems rimtiems darbams, kuriuos siandien norejau uzbaigt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa223 @ 2013 01 24, 15:18)
tai turim iki kol Inga83 nepagimde susitikt, paskui jai nebus kada, o pavalgyt ir pigiau ir dar su kompanija is SM visad smagu lotuliukas.gif


bet tai kažkaip ir daugiau telpa geroj draugijoj lotuliukas.gif

QUOTE(Inga83 @ 2013 01 24, 15:19)
nu kad neilgai, nes si myta planavom nuo kokio lapkricio  doh.gif zinant musus tempus, kovo menesi reiks pradet planuot  lotuliukas.gif

paskambinau siandien draugei i Kauna pasveikint su gimtadieniu, jau nutrukes tas rysys, atstumas savo daro, bet pradziugino su naujiena, kad ji irgi laukiasi, gimdys liepa, kaip pasidare faina  wub.gif  neber nuotaikos jokiems rimtiems darbams, kuriuos siandien norejau uzbaigt  doh.gif


tai jau dabar pradėt planuot galime lotuliukas.gif

faina wub.gif
Atsakyti
kol radau naujus namus doh.gif
Liuks vakar laiką praleidau thumbup.gif Ačiū kompanijai thumbup.gif
Bet saldu man dar nuovakar doh.gif Kita karta rimtai desertui reiks imti lašinių lotuliukas.gif
Galvoju galvoju, o kodel ne as Neringą veżiau? Juk man visai šalia... CP pasigriebė, turbūt pratesimo važiavot? g.gif thumbup.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nea, sąžiningai namo parvežėm biggrin.gif tik jaui neparvedėm lotuliukas.gif

Matai MB brolis paskambino, kad vairuot ne formoj, tai ka namo į sodus parvežtų.
NU tai jei galim pijokus tampyt, taigalimir normalius žmonės parvežt biggrin.gif
Be to skarbonkė mano buvo jau užsistovėjusi, tai pagalvojau, kad neprošal anai prasivažinėt blush2.gif
Atsakyti