Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(padraika22 @ 2013 01 23, 12:33)
na nors del saves, nebutina prekiaut. man uztektu, kad nors del saves galeciau kartas nuo karto kazka susiveikt. aisku, perpardavinet dar geriau butu

tai taip, butent kad patiems reikia, tai ir kyla tokiu minciu. nes susigaudyt smulkmenas yra ir sudetinga, ir brangu, dideliais kiekiais visai kitos kainos gautusi. O namu paverst lego tvirtove tai nesinori biggrin.gif
QUOTE(Natele @ 2013 01 23, 12:47)
Tai va, kad pirma rast reikia, patikimu zmoniu parvezimui. O jei rimtai tuo uzsiimt, tai ir daugiau visko reikia  4u.gif

QUOTE(Klepesova @ 2013 01 23, 13:04)
patcioms prekiauti- nejuokaukit aaa? daba isivaizduokit kad turit kruvas lego namie- ir... vaikai  lotuliukas.gif  galvojat leis jums parduot jie? o kur nufotkinti, sudeti- siusti, laukti kol pasiims- cia istisai nervai ir darbas juodas...

taip, tai is tiesu darbas, bet juk ir malonus kazkiek smile.gif aisku - surask, atsivezk, surusiuot, nufotografuok, sudek skelbimus/aprasymus, atrasinek, apskaiciuot, supakuok, issiusk..... knisliavos daug ir puikiai suprantu, kad uz tai pardavejui turi susimoketi, nereikalauti, kad atiduotu uz savikaina biggrin.gif plius vis tiek - ar uz siuntima sumoket reikia ar jei kas atveza, tai dar dali atseiket, yra ir islaidu, ir reikalu, bet jei neapsimoketu, ta pati kart neveztu wink.gif
o man noras yra vien del to, kad patys galetume atsirinkti, ko mums reikia, o nereiktu nuolat prie kitu noru/nenoru derintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(n/a @ 2013 01 23, 14:19)
o man noras yra vien del to, kad patys galetume atsirinkti, ko mums reikia, o nereiktu nuolat prie kitu noru/nenoru derintis smile.gif

Aha, geriausias sitas dalykas is to pardavinejimo thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 01 23, 14:43)
Aha, geriausias sitas dalykas is to pardavinejimo  thumbup.gif .


Na jo, butu visai smagu rasti gislele parvezimui, nors ir is to pacio ebay. Atsiunti kazkam i UK, tada is ten atvaro mashina su pakuotem. Ot butu gerai.
O as siandien pasiemiau jau is kartushkos siuntinuka, tik vat beda, negaliu apziureti normaliai, nes vyresnelis namie, o noriu truputeli dupliukus atskirti i kelias kruveles. Kaip gerai, ryt eis i darza, tai pasiziuresiu smile.gif O ir ryt vyresnelio gimtadienis, tai bus jam dovanele supakuota is atsiustu dupliuku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 01 23, 15:17)
Na jo, butu visai smagu rasti gislele parvezimui, nors ir is to pacio ebay. Atsiunti kazkam i UK, tada is ten atvaro mashina su pakuotem. Ot butu gerai.
O as siandien pasiemiau jau is kartushkos siuntinuka, tik vat beda, negaliu apziureti normaliai, nes vyresnelis namie, o noriu truputeli dupliukus atskirti i kelias kruveles. Kaip gerai, ryt eis i darza, tai pasiziuresiu smile.gif O ir ryt vyresnelio gimtadienis, tai bus jam dovanele supakuota is atsiustu dupliuku  thumbup.gif

na va kaip smagu, kad su siuntiniu viskas tvarkoj thumbup.gif . Oi lauksim lauksim rytoj ar veliau komentaru ir ispudziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 01 23, 14:17)
Na jo, butu visai smagu rasti gislele parvezimui, nors ir is to pacio ebay. Atsiunti kazkam i UK, tada is ten atvaro mashina su pakuotem. Ot butu gerai.

is ebay brangokai gautusi, na gali vienas kitas didelis rinkinys pasitaikyti, bet su salygom (pvz. kaip erikiux pirkinys - reikejo patiems pasiimti, tokie visada pigesni) + dideli brangu siusti tiek viduje, tiek i LT, o jei kazkas atvezineja, tai velgi susimoket reikia ir t.t. ir pan. kazkaip nemanau, kad kart is ebayjaus ima smile.gif manau yra kazkas vietoje surenkantis ir kazkas nuolat ten vazinejantis ir parvezantis smile.gif


beje, pamenat ta milziniska rinkini uz 400 svaru? tai va, jo niekas nenupirko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 01 23, 12:03)
Pelene, kokiom puikiom kainom įsigijot friends gyvūnėlius  bigsmile.gif ! Aš juos mačiau ne Maximoj, o Lego parduotuvėj Akropolyje, nelabai tikiu kad maximoj jų bus, jei net minifigūrėlių naujausios serijos neturi  doh.gif . Tai ir su 40 proc vargu ar bus galimybių įsigyt.




Aga, sian dar prigriebiau keliom mamytem ir pora laisvu - ir nesvarbu man, kad uz lango pliaupia ir su pivuku nera taip idealu, kaip seniau budavo- nugi kaip , jei sau nusipirkau vakar ir nepagalvojau is anksto apie kitus, tai sian jau privalejau nusigabent ax.gif
Atsakyti
kad maximoi bazei labai jau skurdus pasirinkimas lego, nors apskritai maximoi is lego nelabai as matau ka pirkti doh.gif eiliniai lego, naujienu nulis doh.gif

jau geriau atsisiusti kazka ydomaus
Atsakyti
QUOTE(n/a @ 2013 01 23, 12:31)
va va, ir as net nelendu pas kart, kam cia nervintis gausi-negausi, atrasys-neatrasys smile.gif

sakau, mamos, reikia rasti tokia gysla ir pacioms prekiaut biggrin.gif


Na va, ta ir darau- tik tokia pacia kaina, kokia pati perku tongue.gif Kazkas gi minejo senoj temoj, kad cia mamos viena kitai ir pades, ir sirdi atiduos wub.gif
Atsakyti
Nu aš irgi ryt žadu Lego Duplo kolekciją papildyt. Esmė tame, kad ištikųjų patogiausiai būtų Akropolio Maxima, deja, ten Duplo pasirinkimas itin skurdus sad.gif Kurioj Kauno Maximoj verta apsilankyt? g.gif
Atsakyti
Jums čia Pelene už jūsų gerumą.Šiek tiek pavasario nors širdy.




user posted image
Atsakyti
Oi, aciu aciu wub.gif Na nereikia taip temoj dekot blush2.gif - man dziugu, kad kiti vaikai irgi gali dziaugtis, jei tik proga yra ir galiu padet mirksiukas.gif 4u.gif va sulauksim savo ketvirto dziaugsmelio po menesiuko, kad tik sekmingai, ir pavasaris ateis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelene: 23 sausio 2013 - 15:17
QUOTE(Pelene @ 2013 01 23, 15:49)
Aga, sian dar prigriebiau keliom mamytem ir pora laisvu - ir nesvarbu man, kad uz lango pliaupia ir su pivuku nera taip idealu, kaip seniau budavo- nugi kaip , jei sau nusipirkau vakar ir nepagalvojau is anksto apie kitus, tai sian jau privalejau nusigabent  ax.gif

Saugok savo pilvuka 4u.gif , gi kitos mamos turetu suprast smile.gif . Nors ka cia patarineju, pati panasiai dariau doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 23 sausio 2013 - 15:22