Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(n/a @ 2013 01 30, 10:38)

va, as taip namus statau, su arkom ir langais, tada ne tiek daug kaladeliu sueina  biggrin.gif



O, aciu uz patarima, reikes ir mums pabandyt palikti laisvas vietas, tik labai placias negalim palikti, nes ilgu kaladeliu kol kas neturime daug, bet super mintys. O kaip sauniai sugalvojot tuos laipteliu, atrodo taip paprasta, o pabandy pats sugalvot.

Gal jau kas avrtot nauja lego kataloga? As tai siandien niekur nevazaivau, patingejau o ir valgyt uzsimaniau po 3 val masazo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Natele @ 2013 01 30, 15:02)
mES VAKAR UZSIMANEM begius turimus suskaiciuot, tai va su mazaja prie to pacio bokstus sulipdem ir ispuose dar mazike, kaip mokejo ir norejo  biggrin.gif, kol sunus gelezinkeliuka sustate.



Ir kiek suskaiciavot tu begiu?
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 01 30, 15:18)
Geležinkeliuką geležinkeliuką  g.gif  g.gif  g.gif . Ar tik nebuvo jau gimtadienio bigsmile.gif ? Nors traukinuko dar nesimato g.gif ...

Ne, cia dar senasis, sunaus, be bateriju. 4u.gif Lauksim dar menesi naujojo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jonas_k @ 2013 01 30, 15:47)
Ir kiek suskaiciavot tu begiu?

25+3 issisakojimai smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 01 30, 14:52)
Ne, cia dar senasis, sunaus, be bateriju. 4u.gif Lauksim dar menesi naujojo  biggrin.gif


Jau vos sveikinimo su trenksmais neįvariau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif o pas mus su dukryte kas diena daromos savadarbes supynes (apacioje sukama detale) supasi ir gyvuneliai

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 01 30, 15:52)

25+3 issisakojimai  smile.gif .


O, tai mes tikrai daugiau turim, net paskaiciavau dabar - 46 naudojami, 20 dar uzslepti guli, plius 4 issisaukojimai, 2 sankryzos.
Atsakyti
Kaip smagu ziureti wub.gif
Visi saunuoliai) 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o čia mūsų namai biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 01 30, 16:26)
O, tai mes tikrai daugiau turim, net paskaiciavau dabar - 46 naudojami, 20 dar uzslepti guli, plius 4 issisaukojimai, 2 sankryzos.

Tai net neabejoju, kad pas jus daugiau drinks_cheers.gif . Mano begiukai ir traukinukas pirkti pries 6-7 metus 4u.gif. O dabar jau reikia papildymo butinai smile.gif .
Atsakyti
UgNeliuke, wow kokie kambariai ir kiek ju bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
namai, supynes kiek visko wub.gif
man atrodo kuo toliau tuo vis daugiau mums visko truksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 01 30, 15:33)
namai, supynes kiek visko  wub.gif
man atrodo kuo toliau tuo vis daugiau mums visko truksta  g.gif


biggrin.gif man irgi
jauciu reikia nebeskaityti sios temos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(UgNeliuke @ 2013 01 30, 17:53)
o čia mūsų namai biggrin.gif


Oho, koks nemenkas namukas thumbup.gif . Ir seimininkai, matyt, guvi prisivalge, nebeiveike to kepsnio ant stalo biggrin.gif . Kokie smagus vaiku statuniai - taip ir noris i vaikyste gryzt wub.gif
Atsakyti