Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

aciu uzh nuomones!
nes mes belekada pasiruoshe duot zhaisliuku. bet sumasciau kad geriau butu skatinti uzh gera elgesi arba per shventes duot ax.gif
per naujuosius ir kaledas (ten ir seneliai, ir proseneliai ir turim net pro-prosenele ir mes - dovanu kalnas); per velykas ruzhava dezhe su zuikiais padovanuosiu ax.gif ; per gimtadieni ... ir viskas tada. balandzhio menesi shvenciam tortadieni ir nebeidomu isheina iki kaledu be zhaislu nauju but g.gif

bet ko tik nesumastysi su lego blink.gif
o statyniai ish smulkaus lego ir man dailus labai wub.gif
nors nelabai laukiu ash to momento kai patis su juo zhaisim, nes dar nesumasciau kaip ji sandeliuot ir rushiuot lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 01 30, 21:04)
Čia vakarykštis sūnaus statinukas - skeletas  lotuliukas.gif .

user posted image

Vaikai jau sveiki, tai dabar man pačiai žarnynas sustreikavęs, tai grožiuosi vaizdais, bet neturiu jėgų bendraut  doh.gif


geras! koks panashus! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte08 @ 2013 01 30, 20:31)
Visi su duplo rodos,mes su lego.Tuo paciu ir padraikai 22 atsakysim i klausima ir parodysim namuka,kuris statytas is turimu kaladeliu,bet pagal esamą rinkini.2 aukstai,nes tiek ploksteliu tik turejom.


Rodytumemes ir mes, bet kad sese neleidzia zaist su smulkiom - paskui daug rinkt reikia doh.gif biggrin.gif .
As noriu jau pas jumis pazaist ax.gif . Taip grazu - mergaitiska wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 01 30, 21:32)


Papildyta:
zinoves, kokia kaina siu dezuciu, mastau gal reik sekti sklebimus ir ateiciai apsirupinti, nes nelabai daznai pasirodo jos, kiek seku
siandiean buvo su kaladelemis kartu  uz 45 lt. pigu ar norma  biggrin.gif kad orentuotis



shita irgi maciau shiandien g.gif man atrodo , kad lyg nebloga kaina g.gif
bt pati dar nieko nesigaudau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 01 30, 20:38)
Nu parodysim ir savo namą, tik su tokiu namu mums slėptis po lapais  blush2.gif  lotuliukas.gif
user posted image

Kodel ruosiates sleptis? Kad mazas namukas, tai nereiskia, kad prastas mirksiukas.gif . Man viena tas kaladeles matyt jau gera , kad ir kelias thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 01 30, 21:04)
user posted image

Vaikai jau sveiki, tai dabar man pačiai žarnynas sustreikavęs, tai grožiuosi vaizdais, bet neturiu jėgų bendraut  doh.gif

Tai cia, matyt, liga taip atrodo anot vaiku biggrin.gif- pagal mamos nuotaika cia, nes jegu ner mamytei 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(egzotikaa @ 2013 01 30, 21:32)
zinoves, kokia kaina siu dezuciu, mastau gal reik sekti sklebimus ir ateiciai apsirupinti, nes nelabai daznai pasirodo jos, kiek seku
siandiean buvo su kaladelemis kartu  uz 45 lt. pigu ar norma  biggrin.gif kad orentuotis

user posted image

Ta deze be kojeliu ko gero ar jos uzlenktos? Abejoju, ar man ta deze butu reikalinga, jei be kojeliu. Va padukai ir kaladeles gerai, bet tik nesimato, kokios ir kiek tu kaladeliu g.gif .Siaip kaina tai negasdinanti atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 30 sausio 2013 - 22:03
ech, parasiau apie nuolaida lego, o paskui pati galvoju - bus tu nuolaidu, laikas baigti kalbas apie jas, juk taip tema pagyvejo nuotrauku prikrovus smile.gif labai grazu ir idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 01 30, 20:01)
Kodel ruosiates sleptis? Kad mazas namukas, tai nereiskia, kad prastas mirksiukas.gif .


Ta deze be kojeliu ko gero ar jos uzlenktos? Abejoju, ar man ta deze butu reikalinga, jei be kojeliu. Va padukai ir kaladeles gerai, bet tik nesimato, kokios ir kiek tu kaladeliu  g.gif .Siaip kaina tai negasdinanti atrodo.


drinks_cheers.gif

aciu uz atsakyma, reiks darpasekti, laiko turime biggrin.gif kol dar isaugsime is duplo amziaus. beja, raso, kad duploo iki 5 metu. o realiai kiek jusu vaikai zaide su duplo, kurios jau turite tame patirties biggrin.gif


bet kiek siandiena statiniu wub.gif palepinkime jais dazniau musu foruma

o cia musu daugiaaukstis tongue.gif

user posted image

user posted image

o cia be pavadinimo, bet man labai grazus

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 30 sausio 2013 - 23:04
Ohoho, statinių tiek, kiek, man rodos, ši tema dar nematė bigsmile.gif user posted imageuser posted image
Papildyta:
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 01 30, 17:58)

dabar net klausimas ishkyo - ar dovanuoti zhaislus tik kai proga yra ar belekada?  g.gif


Kadangi pas mus gimtadieniai beveik visi žiemą, tai vaikai dovanėlių visada gaudavo per Vaikų gynimo dieną birželio pirmąją. Susipažinus su lego progų padaugėjo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 01 30, 23:45)
Ohoho, statinių  tiek, kiek, man rodos, ši tema dar nematė  bigsmile.gif user posted imageuser posted image
Papildyta:
Kadangi pas mus gimtadieniai beveik visi žiemą, tai vaikai dovanėlių visada gaudavo per Vaikų gynimo dieną birželio pirmąją. Susipažinus su lego progų padaugėjo blush2.gif

per vaiku diena ir as perku dovaneles smile.gif Mano mama ir mane per vaiku diena sveikindavo wub.gif
Atsakyti
smiltpeliuke skeletas thumbup.gif

egzotikaa super super thumbup.gif

LABAS RYTAS)) wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulitka: 31 sausio 2013 - 08:09
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 01 31, 01:03)
per vaiku diena ir as perku dovaneles smile.gif Mano mama ir mane per vaiku diena sveikindavo  wub.gif

man tai per vaiku diena kaip ir ner prasmes dovanot, nes sunaus gimtad. poroes dienu skirtumu tik... Taip kad dovanu atzvilgiu labai geras tarpas nuo kaledu iki gimtadienio thumbup.gif - zodziu, rimtos dovanos kas pusmeti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(egzotikaa @ 2013 01 30, 23:59)
drinks_cheers.gif

aciu uz atsakyma, reiks darpasekti, laiko turime biggrin.gif kol dar isaugsime is duplo amziaus. beja, raso, kad duploo iki 5 metu. o realiai kiek jusu vaikai zaide su duplo, kurios jau turite tame patirties  biggrin.gif

o cia musu daugiaaukstis  tongue.gif


Na manasis su duplo palyginus mazai zaide, nes taip gavos del mano nezinojimo ir kainu, kad pradejom nuo smulkiu lego ir lenkisko stambesnio konstruktoriaus. Kai duplo pradejau pirkt, buvo virs 3 metuku ko gero ir neisejo taip greitai pildyt ju kieki, kaip jums dabar 4u.gif . Taip kad salia duplo visad ejo ir smulkiosios zaidimams...Bet duplo prisireikia dar iki dabar - ypac su sese pakonstruot. O kol seses nebuvo, zaisdavo retkarciais, bet prasydavo nesakyt draugams, kad dar su duplo kartais zaidzia, ar kad jo statinys stovi pastatytas biggrin.gif ... bet kai pats draugas uzsimane su duplo pazaist (jis tai nezinojo, kad iki 5m. ant dezuciu raso lotuliukas.gif , mat neturi tokiu), tai ir nebegeda pasidare thumbup.gif . O dabar duplo traukinio laukia, nes sese per gimtadieni gaus smile.gif . Siaip, kai ateidavo mazesniu sveciu, duplo visad budavo sekmingai naudojamas 4u.gif
Papildyta:
man tas dangoraizis labai patiko - atviras toks ir zaist jame gali thumbup.gif . Tik ploksteliu daug suejo .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 31 sausio 2013 - 08:21
Manoji su duplo intensyviai iki 3m. zaide,po to jau pradejo dometis ir smulkiais.Dabar 4,3 m. tai tiksu lego,dar pasiulau duplo,bet grieztai ne.Pasibaigs ir mums neuzilgo katino dienos,prades mazoji vaiksciot ir turesim lego slept.
Natele,jus cia zinot viska.Jau 8 series minifigureles iseme is prekybos?Uzsimane senio salcio figureles,ryta vakara primena,kad ieskociau.Bet as ju pasigedau dar pries Kaledas savo maximoje.
Atsakyti
O vaikams nepakyla upas begt su duplo zaist, kai savo ar kitu vaikiuku statiniu nuotraukas kompiutery pamato? g.gif manajam tai oi kaip prisireikdavo, pamacius lotuliukas.gif . O dabar dar vis filmu efektas islenda 0 pasistato ka greitai i filmo tema ir zaidzia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(musyte08 @ 2013 01 31, 09:22)
Manoji su duplo intensyviai iki 3m. zaide,po to jau pradejo dometis ir smulkiais.Dabar 4,3 m. tai tiksu lego,dar pasiulau duplo,bet grieztai ne.Pasibaigs ir mums neuzilgo katino dienos,prades mazoji vaiksciot ir turesim lego slept.
Natele,jus cia zinot viska.Jau 8 series minifigureles iseme is prekybos?Uzsimane senio salcio figureles,ryta vakara primena,kad ieskociau.Bet as ju pasigedau dar pries Kaledas savo maximoje.

Kad gal dar yra pas mus - reikia paziuret. O zaislu planetoj net ir senesniu kolekciju uzsisitoveje budavo, tai manyciau, kad turi but - tik ten ciupinet nelabai faina butu lotuliukas.gif
Atsakyti