Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Tikiu, kad kiekviena ras mokytoja.... stai as pas bet ka nenorejau, tokiu atveju jau geriau vienai, taciau mane peraukleti bandys apie ka tik didziausiose svajonese svajojau!!! wub.gif

Fiesta, prasme lyg ir supratai, bet stikline reiketu gerokai traukti i prieki, kad skirtumas aiskiau matytusi, paskutineje gaila nukirstos citrinutes!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dincelis: 23 sausio 2013 - 16:48
nu atrodo sumazinau

1ND

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krispuka: 23 sausio 2013 - 16:51
QUOTE(Dincelis @ 2013 01 23, 17:46)
Tikiu, kad kiekviena ras mokytoja.... stai as pas bet ka nenorejau, tokiu atveju jau geriau vienai, taciau mane peraukleti bandys apie ka tik didziausiose svajonese svajojau!!!  wub.gif


O kas tave bandys perauklėti? bigsmile.gif Nepastebėjau, o gal pražiopsojau smile.gif Ar dar nesigyrei? Baisiai įdomu smile.gif

O aš šiandien pagaliau nusipirkau juostini Nikoną! (ačiū sayonara smile.gif )Tikiuosi bus gerai veikiantis, nes nelabai žinojau, ką ten tikrinti biggrin.gif Jau negaliu sulaukt, kada išbandysiu smile.gif
Atsakyti
Atrodo ir aš radau.. wub.gif nesitikėjau, dievaži, kad man taip nuskils....

Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 01 23, 17:28)

http://styush.deviantart.com/gallery/ nuo šitos buitiakų senų pusė Lietuvos kreizėjo.
šiaip daug pvz. yra.

jaz, kaip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fiesta1 @ 2013 01 23, 17:42)
labukas bandau dar ir dar karteli...,4 ND


Labai fainai sužaidei su fonu. Už tai pliusas. Mažai trūksta iki užskaitymo, gali greitai perdaryti.
Pirma foto, jei ją nori pagerinti pastumk viską kiek į kairę.
Antroje foto man fokuso kiek ant taurės trūksta, gal turi ryškesnę.
Trečioje, gaila, kad vitriną nukirpai. Palik kiek daugiau viršaus, geriau mažiau apačios.
Ir taip pat vos ryškumo trūksta
Atsakyti
QUOTE(isora @ 2013 01 23, 17:54)
Atrodo ir aš radau..  wub.gif  nesitikėjau, dievaži, kad man taip nuskils....

aš taip pat wub.gif
Gal tikrai lai tai išvirsta į neprivalomą projektėlį - įdomu bais, kas iš to išsirutulios rolleyes.gif
Atsakyti
Krispuka, mažoko foto. Bet rodos gerai, skirtumas matosi. O ir gražiai maistas pateiktas, tvarkingai
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 01 23, 16:36)
*Tommika, girdi? mirksiukas.gif

**Ir kaip tau? As jau antri metai ja skaitau, labai letai man einasi, nors siaip labai idomu bei patinka.

* aciu uz rupesti 4u.gif pabandysiu savarankiskai pasimokyt.. o paskui ziuresiu, gal mokytojai bus nusivyle savo mokiniais, gal jie bus nepaklusnus ir neklausys ju.. ir po keliu men gal atsilaisvins vieta pas mano norima mokytoja.. ax.gif

** daugiau nei 10 psl per karta perskaityti neiseina.. nes mintys kazkur kitur pradeda klajot.. biggrin.gif bet idomu.. letai, susikaupus reikia skaityt.. cia ne scott kelby knyga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maija @ 2013 01 23, 17:53)
O kas tave bandys perauklėti?  bigsmile.gif  Nepastebėjau, o gal pražiopsojau smile.gif Ar dar nesigyrei? Baisiai įdomu smile.gif

O aš šiandien pagaliau nusipirkau juostini Nikoną! (ačiū sayonara smile.gif )Tikiuosi bus gerai veikiantis, nes nelabai žinojau, ką ten tikrinti biggrin.gif Jau negaliu sulaukt, kada išbandysiu smile.gif


Draugausiu su pačia Erikamaja...

Sveikinu isigijus nauja pirkini... lauksim kadru!

Isora gal ir pasidalins koki mokytoja gavo???
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 23, 18:01)
Krispuka, mažoko foto. Bet rodos gerai, skirtumas matosi. O ir gražiai maistas pateiktas, tvarkingai



Bijojau vel arklines foto padaryt, kita karta padidinsiu, tai kaip suprantu turiu 1 taip? 4u.gif
Atsakyti
Aš kol kas tyliu dėl mokytojos, bet jei tikrai padės man, tai būsiu laiminga iki nukritimo.. thumbup.gif

maijaz , su pirkiniuuuuuuu.. bigsmile.gif aš irgi pilnai auto juostinuko ieškau, myliu ir Zenitą savo, laukiu kada juostą baigsiu, nes labai taupau kažko šitą ten dar nuo rudens foto yra.. thumbup.gif

ir beje, kur SAY , nuorodą įdėjo, tai liux, bet vakar kai peržiūrėjau tuos freimavordus, tai eina peklon.. wub.gif

Ir ilgai jau laukiu 24 dienos.. Sue Bryce seminarai tris dienas onlainu bus.. bigsmile.gif nebus prie PC manęs, nu ryt aš tik laisva, tai laukiu Afrytės, noriu fotosesijos.. thumbup.gif
Atsakyti