Įkraunama...
Įkraunama...

Kokius vitaminus duodate imunitetui stiprinti

Kažkiek gėrėm žuvų taukų, o pagrinde šaltuoju metų laiku - vitamino C lašiukai, nes vaisius ne kasdien valgom.
Atsakyti
Jokių papildomų vitaminų neduodu, išskyrus vitaminą D. Man tie visi vitaminai imunitetui stiprinti, tai manau, gryna reklama... reikia sveikai maitintis, eiti kiekvieną dieną į lauką, grūdintis... bet čia tik mano asmeninė nuomonė smile.gif
Atsakyti
Aš tai pirktinių "grynų" vitaminų nepripažįstu, manęs jie netikina. Duodu žuvų taukus ir vitamino C lašiukus kai virusų laikotarpis.
Atsakyti
Musiškis kiekvieną vakarą gauna keletą lašiukų vitamino D, o šiaip daugiau nieko papildomo neduodam. Vis stengiuosi kad maistukas būtų įvairus, ir kad kuo daugiau daržovių valgytų, prieš maudymasi visad leidžiam nuogam palakstyt smile.gif serga retai, per pusantrų metų, jaučiu ant vienos rankos pirštų galima suskaičiuot kiek kartų sirgo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nijntje: 27 kovo 2013 - 18:20
Koki vitamina C ir zuvu taukus duodate? Ar zuvu taukus girdote?
Atsakyti
QUOTE(rejunjona @ 2013 03 28, 14:47)
Koki vitamina C ir zuvu taukus duodate? Ar zuvu taukus girdote?

Nezinau kaip kiti, bet mano lelius didelei mano nuostabai geria skystus zuvies taukus su citrinos aromatu, pats rodo i buteliuka ir praso. smile.gif
Atsakyti
O as imunitetui stiprinti duodu aliejosiu su medumi. Tai senas mociutes receptas. smile.gif
Atsakyti
nuo rugsejo geriam kasdien zuvu taukus, manau gersim iki geguzes. atskirai jokiu vitamnu neduodu. dukrytei 1,7 m.
Atsakyti
Duodavau žuvų taukus ir vitaminą C. O šiuo metu tik gerasias bakterijas,nes sugėrė antibiotikų kursą
Atsakyti
Mums 2,5 m. tai vis dar geriame vit. D (po 2 lašiukus) ir žuvų taukus apelsinų skonio "Haliboorange" visą laiką (išskyrus vasarą) smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat apsiriboju žuvų taukais ir vitaminu D. Stengiausi kuo daugaiau daržovių vaisių ir gryno oro smile.gif Beje medikai garsiai nešneka, bet pripažįsta, kad visi multi vitaminai tik siaubingai apkrauna kepenis ir neturi stebuklingo poveikio imunitetui.
Kai prasideda virusų bangos, epidemijos ar suserga broliai, duodu savo mažajai homeopatinius imunokind.
Atsakyti
Nieko neduodu.Gyd patare iki 3m nieko imunitetui stiprinti nieko neduoti.Sake imunitetas iki 3m tik formuojai,todel geriau nesikisti,kad nepadaryt daugiau zalos nei naudos,veliau gali dar daugiau sirgti.As sutinku su sia nuomone.
Atsakyti