Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet efektyvi reklama verslui

QUOTE(ispamas @ 2013 10 16, 09:36)
Koks skirtumas, kokios paslaugos konkrečiai - galiu ir plėsti, ir siaurinti - pavardinau, kas įeina keliais post'ais žemiau. Nebent visagalis moteriškas smalsumas  lotuliukas.gif Bet dėl to tikrai nieko neprarasiu smile.gif
Kurti video būtų smagu ir įdomu, bet kad tikslinė grupė tikrai ne ta, kuri turi laiko "kaboti" internete ties tokiais a la filmukais. smile.gif Ir paslaugos ne tos, kur renkamės pagal video. Kolegoms tai tikrai nepasitvirtino - išbandyta, tai turi prasmės nebent dideliam sveikatingumo renginiui su kviestiniais svečiais iš užsienio, bet tada ir biudžetas ne tas - negaila mėtyti pinigus, nes vienkartiniu renginiu daugiau kas gali susidomėti lyginant su pastoviomis paslaugomis. Čia būtų kaip iš patrankos į žvirblį - triukšmo daug, naudos - labai mažai.
Gal kokias skrajutes padalinti... vietinėje poliklinikoje ir kirpyklose?
Šlamštas iš pašto dažnai keliauja į šiukšlyną.
Atsakyti
QUOTE(pepė ilgakojinė @ 2013 10 21, 11:04)
Gal kokias skrajutes padalinti... vietinėje poliklinikoje ir kirpyklose?
Šlamštas iš pašto dažnai keliauja į šiukšlyną.

O kaip į jas patekti g.gif Na, kad irgi iš karto nekeliautų į šiukšlyną blush2.gif Nes poliklinikoje tai tikrai būtų puiki vieta, bet kaip? Su kažkuo suderinti? Viešų skelbimo lentų kaip ir nėra g.gif (Na, bent jau Centro poliklinikoje). Tiesiog dalinti pacientams? Bijau - išmes lauk blink.gif doh.gif lotuliukas.gif
Nors mintis - tikrai gera. Tik nežinau, kaip realizuoti g.gif
Atsakyti
Žiūriu iš vartotojo pusės - nemėgstu brukalų schmoll.gif Iškart metu lauk.

Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2013 10 21, 13:37)
O kaip į jas patekti g.gif Na, kad irgi iš karto nekeliautų į šiukšlyną  blush2.gif Nes poliklinikoje tai tikrai būtų puiki vieta, bet kaip? Su kažkuo suderinti? Viešų skelbimo lentų kaip ir nėra g.gif (Na, bent jau Centro poliklinikoje). Tiesiog dalinti pacientams? Bijau - išmes lauk blink.gif  doh.gif  lotuliukas.gif 
Nors mintis - tikrai gera. Tik nežinau, kaip realizuoti g.gif

Kol nepabandysi-nesuzinosi. Jeigu i kiekviena reklamavimosi pasiulyma reaguosi: 'o jeigu ismes, o jeigu bus neidomu, o jeigu... jeigu... jeigu...' niekada nieko nepadarysi, nes tokiu 'o jeigu' galima sugalvoti kiekvienai marketingo strategijai. Nebijok padaryti klaidu, be ju neatrasi tiesos. Nera tokio zmogaus, kuris zinotu teisinga tau kelia, nes kiekvieno asmenybe, verslas, situacija individualus, efektyvu reklamos buda galima rasti tik bandant ir darant klaidas.
Papildyta:
QUOTE(pepė ilgakojinė @ 2013 10 21, 12:04)
Gal kokias skrajutes padalinti... vietinėje poliklinikoje ir kirpyklose?
Šlamštas iš pašto dažnai keliauja į šiukšlyną.


O ne is pasto nekeliauja? tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo byebyelondon: 21 spalio 2013 - 17:50
QUOTE(byebyelondon @ 2013 10 21, 19:51)
O ne is pasto nekeliauja?  tongue.gif  biggrin.gif

Tiesiog kai laukiu eilės iš neturėjimo ką veikti perskaityčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2013 10 21, 17:51)
Kol nepabandysi-nesuzinosi. Jeigu i kiekviena reklamavimosi pasiulyma reaguosi: 'o jeigu ismes, o jeigu bus neidomu, o jeigu... jeigu... jeigu...' niekada nieko nepadarysi, nes tokiu 'o jeigu' galima sugalvoti kiekvienai marketingo strategijai. Nebijok padaryti klaidu, be ju neatrasi tiesos. Nera tokio zmogaus, kuris zinotu teisinga tau kelia, nes kiekvieno asmenybe, verslas, situacija individualus, efektyvu reklamos buda galima rasti tik bandant ir darant klaidas.

Na, gal netiksliai parašiau - jau esu bandžiusi - tiesiog šalia esančiose poliklinikoje tam skirtos vietos nėra ir nieko panašaus nemačiau, tik kai aplinkui pasielgiau neleistinai - iškabinau skelbimus galvėje kur papuolė - mano gydytoja juos jau buvo pastebėjusi lotuliukas.gif O kitam filiale buvo kažkoks stendas, kur būtų galima palikti kažką panašaus, bet deja, jo jau nėra, reklama tik teleekranuose (tikriausiai mokama). Tai va ir įdomu - o kaip patekti - pas kiekvieną gydytoją individualiai? Abejoju g.gif Ar yra tam skirtos vietos - ne taip dažnai lankausi, registruojuosi internetu, pas odontologus irgi nieko panašaus nemačiau - tai kaip ten būna g.gif cool.gif Esu palikusi skrajutes ir kavinėse, ir mokymosi įstaigose, bet ne visur yra vieši stendai, kartais reika derinti (su administracija ir pan.), bet kartais net neaišu, kaip ir su kuo.
Atsakyti
O Čia toks klausimas kilo. Minėjai bandei E-reklamą nepaminėjai kokią. Beto ar bandei tikslinės grupės reklamą ? P.s. Kokia tavo tikslinė grupė High-end , low-end ?

Kažkaip nesuprantu paslaugų sferos kuri skirta tik rajonui kaip tu išsireiškiai ... kažkaip keistai.

Nzn kaip su skrajutėm ir visa kita. Bet jei turi normalų produktą ir reklamą teisingą internete pasirenki, ji atsiperka.
Atsakyti
QUOTE([Se] @ 2013 11 13, 11:03)
O Čia toks klausimas kilo. Minėjai bandei E-reklamą nepaminėjai kokią. Beto ar bandei tikslinės grupės reklamą ? P.s. Kokia tavo tikslinė grupė High-end , low-end ?

Kažkaip nesuprantu paslaugų sferos kuri skirta tik rajonui kaip tu išsireiškiai ... kažkaip keistai.

Nzn kaip su skrajutėm ir visa kita. Bet jei turi normalų produktą ir reklamą teisingą internete pasirenki, ji atsiperka.

Pirmos pastraipos nesupratau blush2.gif Šiaip bandžiau tą, kurią sugebėjau rasti - skelbimai internete, tiklalapis, FB, laiškai (tiek pagal aplink esančias įstaigas, tiek buvusiems klientams). Tikslinę grupę pabandyčiau, jei sugebėčiau suvokti, kaip ją pasiekti - dirbantys (daugiau - -ios) arba turinčios lėšų sveikatingumui, 30-55 m., norinčios laiką leisti aktyviau, pastoviai, po darbo valandų arba per pietų pertrauką.
Reklama internete pirmiausiai atsiperka reklamos agentūrai, o kitais atvejais - deja, nepamatuosi ir nepaskaičiuosi, be to, galiu paklausti tiesiai šviesiai savo klientų - kaip mane surado arba kaip randa analogiškas paslaugas - toli gražu ne per e-reklamą, tam tenka pats mažiausias procentas.
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2013 11 26, 12:01)
Pirmos pastraipos nesupratau blush2.gif Šiaip bandžiau tą, kurią sugebėjau rasti - skelbimai internete, tiklalapis, FB, laiškai (tiek pagal aplink esančias įstaigas, tiek buvusiems klientams). Tikslinę grupę pabandyčiau, jei sugebėčiau suvokti, kaip ją pasiekti - dirbantys (daugiau - -ios) arba turinčios lėšų sveikatingumui, 30-55 m., norinčios laiką leisti aktyviau, pastoviai, po darbo valandų arba per pietų pertrauką.
Reklama internete pirmiausiai atsiperka reklamos agentūrai, o kitais atvejais - deja, nepamatuosi ir nepaskaičiuosi, be to, galiu paklausti tiesiai šviesiai savo klientų - kaip mane surado arba kaip randa analogiškas paslaugas - toli gražu ne per e-reklamą, tam tenka pats mažiausias procentas.


Tai kad tu dar efektyvios e-reklamos nesi dejusi, tad nenuostabu, kad ne taip tave visi klientai rado. FB, skelbimai-nera efektyvus budas pasiekti mokius klientus. Mano patirtis sako, kad skelbimuose susirenka didziausi ubagai ir besiderintys skregos. Pagalvok, jei pati turetum pinigu, ar ieskotum paslaugos per skelbimus?
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2013 11 28, 09:14)
Tai kad tu dar efektyvios e-reklamos nesi dejusi, tad nenuostabu, kad ne taip tave visi klientai rado. FB, skelbimai-nera efektyvus budas pasiekti mokius klientus. Mano patirtis sako, kad skelbimuose susirenka didziausi ubagai ir besiderintys skregos. Pagalvok, jei pati turetum pinigu, ar ieskotum paslaugos per skelbimus?

Tai papasakok, kas ta efektyvi.
Aš paslaugų on line ieškau pagal googlę visagalę. Ir ką? Čia jau mano paslaugą mena pirmajame dešimtuke, berods, trečioje vietoje. Vadinasi, arba aš neteisingai ieškau - reikia paslaugas rinktis tik pagal efektyvią reklamą - esu ne tipinė vartotoja, arba kiti taip paslaugų neieško.
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2013 11 28, 12:23)
Tai papasakok, kas ta efektyvi.
Aš paslaugų on line ieškau pagal googlę visagalę. Ir ką?  Čia jau mano paslaugą mena pirmajame dešimtuke, berods, trečioje vietoje. Vadinasi, arba aš neteisingai ieškau - reikia paslaugas rinktis tik pagal efektyvią reklamą - esu ne tipinė vartotoja, arba kiti taip paslaugų neieško.


Paanalizuok per google keyword planner raktazodzius, kiek zmoniu iesko tu raktazodziu pagal kuriuos tu 3-ioj vietoj. Jei tu 3-ioj vietoj, bet niekas pagal tuos raktazodzius neiesko, tai nieko nereiskia ta 3-ia vieta. Taip pat paanalizuok ar tavo raktazodziai turi 'buying signal', t.y. signalizuoja, kad zmogus ruosiasi pirkti.
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2013 11 28, 15:59)
Paanalizuok per google keyword planner raktazodzius, kiek zmoniu iesko tu raktazodziu pagal kuriuos tu 3-ioj vietoj. Jei tu 3-ioj vietoj, bet niekas pagal tuos raktazodzius neiesko, tai nieko nereiskia ta 3-ia vieta. Taip pat paanalizuok ar tavo raktazodziai turi 'buying signal', t.y. signalizuoja, kad zmogus ruosiasi pirkti.

Oi, kam taip sudėtingai - angliški žodžiai, šveplos raidės - kaip studenčiokas pirmą dieną praktikoje doh.gif
Tu paprasčiau paaiškink, į temą - pigi ir efektyvi reklama.
Įsivaizduok sau, pagal google paiešką net daktarinės ginamos - nieko naujo nepasakei, visa tai seniai žinom, kas susiduriam su informacija, komunikacija ir viešaisiais ryšiais. Bet šis modelis neveikia šiuo primityviu atveju. Dažnas ieško odontologo, masažisto ar kirpėjo pagal e-reklamą? Aš tokių nežinau. Ir draugai bei kolegos mūsų mažame Vilniaus kaime to nedaro. Spėjam, kodėl? Pvz., aš ieškau per pažįstamus, jų atsiliepimus. Arba tikrai per pliką paiešką, bet tik tada, kai noriu ne paslaugos, bet informacijos - 2-3 žodžiai googl'ėje - viską duoda, net paieškos lange mano norus kompas pats nuspėja. Gal įgūdžiai, gal vienas su kitu puikiai susidraugavom smile.gif Ir apie jokius keyword planner nešneka, tik iš karto duoda, ko noriu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ispamas: 28 lapkričio 2013 - 17:08