Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų parodos X dalis

Gal kas nors galėtų Kaune parekomenduoti II FCI grupės hendlerę/į. Norėtumėm keleto pamokėlių, o gal būt ir išstatymo parodoj.
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2015 08 28, 18:01)
Gal kas nors galėtų Kaune parekomenduoti II FCI grupės hendlerę/į. Norėtumėm keleto pamokėlių, o gal būt ir išstatymo parodoj.

Labai šauniai padeda Irina https://www.facebook...Dresura?fref=ts
Atsakyti
Sveikas, gal galite pasidalinti patirtimi, t. y. kaip paruošti šunį, kokios hendlerių kainos ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(bembas @ 2015 08 30, 16:06)
Sveikas, gal galite pasidalinti patirtimi, t. y. kaip paruošti šunį, kokios hendlerių kainos ir pan.?


Hendleriai skirtingi - vieni del patirties isveda nemokamai, kiti turi savo kaina, kuri varijuoja velgi nuo patirties, pasiekimu, tad kazka apibendrintai sakyti nesinori. Nepatyre galit ir visai nevertam zmogui sumoketi "vidutine kaina". Tipo, moku savo isvesti, isvesiu ir jums. Mes kaip naujokai lt sumokejom 70 Lt (iejimas i paroda + mokestis), visiskai veltui, mergina isvede suni su juo nesusipazinusi, atbego kone tiesiai i ringa ir tiek pati stresavo, tiek suo nesuprato ko is jo nori. Istempe tik tai, kad suo geras, jam del fiziniu savybiu parase gera vertinima, bet jokiu titulu.

Geriausia butu susirasti internete jusu mieste esancia dresuros arba hendlingo mokykla ir ten nuvykti pasitarti. Tada nuspresit, ar norite patys isstatineti, ar visalaik mokesite hendleriui/ hendlerei. Jei rinksites hendleri, mokykla ir parekomenduos, liks atvezti augintini i uzsiemimus. Kiti renkasi per skelbimus pavienius hendlerius, bet kiek teko girdeti is draugu patirties, maziau naudos, nes mokosi ne tarp kitu sunu, + buvo atvejis del atsakomybes, parodoje per daug sunu apsieme isvesti ir dubliavosi ringai, jiems teko staigiai parodoje ieskoti kitos hendleres, tai patyre streso nemazai ir nukentejo kokybe. O siaip yra dvi medalio puses del hendleriu samdymo:
1) mokedami hendleriui sutaupote mokymosi laiko, nes patyres hendleris jau zino kaip elgtis su sunimis ir ko is jo reikalauti, kaip geriau pristatyti suni. + Nuvyke kartu i parodas isvengiate blaskymosi ir aiskinimosi kada atvaziuoti, kur eiti, ka daryti ir t.t. Patyrusio hendlerio rankose tas pats suo gali atrodyti daug geriau nei naujoko. Tad jei nera noro vargti mokytis paciam - tai geriausias variantas. 2) mokytis isstatineti paciam. Kaip sakiau, ssiuo atveju mokotes dviese - t.y, ne tik suo, bet ir jus - kaip judeti, kaip elgtis, kaip laikyti suni. tai idomu, bet turi patikti ir reikia laiko, kantrybes. Jei neiseina, nervuosites, automatiskai nervuosis kartu suo ir rezultatas bus blogas. Pliusas - kad nepriklausai nuo hendlerio, tai nereikia derintis jo buvimo / galbut vykimo su jumis i paroda. Kartu ir sutaupai (bet kaip sakiau, hendleris iskart gali pradeti rinkti apdovanojimus, o jus kol ismoksit praeis bent keletas parodu, tai tas sutaupymas toks salyginis dalykas). Kai moki pats, jokiu problemu nuvykti i uzsienio paroda (nors ten irgi gali isstatyti vietinis hendleris), o kiti vezasi is LT.
Taigi, geriausia nyvykti pas specialistus ir pasitarti, isivertinti kaip jums geriau. Daznai i hendlinga nenori imti paprasto dresuros kurso nepraejusiu sunu (na, jei jie nelabai valdomi, buna ramus, o buna judrus, kuriems viskas idomu). Tai tiek, sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shokolada: 31 rugpjūčio 2015 - 09:21
Sveiki visi ir visos! smile.gif
KVIEČIAME VISUS su savo augintiniais į naują dresūros mokyklėlę KAUNE smile.gif

Mes siūlome:
- Ringo dresūros pamokos grupėse ir individualiai (išmoksite profesionaliai pristatyti savo keturkojus bičiulius parodose)
- Profesionales hendlingo paslaugas
- Pamokas jauniesiems vedliams (mokiname vaikus hendlingo meno ir paruošiame jaunųjų vedlių konkursams)
- Taip pat bus renkama nauja bendro paklusnumo grupė.

Dirbame patalpose, tad nebaisu nei karšta saulė nei lietus. dirbame nedidelėse grupėse (3-5 žmonės) atskirai didelės ir mažos veislės. Taip pat knsultuojame auginimo, dresūros ir kitais klausimais.

Dėl daugiau informacijos susisiekite, trenerė Evelina Leonavičiūtė
FB: Ringo dresura, Hendlingas ( https://www.facebook...670146/?fref=ts )
http://evelinal.weebly.com/
Tel: 860336970
Atsakyti
Kviečiu visus į parodinio paruošimo užsiėmimus VILNIUJE
user posted image

Paslaugos:

-Jaunųjų vedlių užsiėmimai (Baigusi studijas universitete įgysiu aukštąjį pedagoginį išsilavinimą, todėl turiu gebėjimų dirbti su vaikais)

Jaunųjų vedlių užsiėmimuose gali dalyvauti vaikai nuo 7 iki 18 metų amžiaus su visų veislių šunimis. Jų metu bus mokomasi:

Teisingai bendrauti su šunimi ir jį valdyti, pristatyti jaunųjų vedlių konkurse ir veislės ringe.
Teorinių žinių apie šunų priežiūrą, veisles, parodų taisykles
Sąžiningos konkurencijos vedlių konkursuose, o svarbiausia - mėgautis laisvalaikiu su savo augintiniu!
Trukmė - 1 val.

Pirmas užsiėmimas - NEMOKAMAI

user posted image-Užsiėmimai grupėse

Užsiėmimų metu išmoksite valdyti savo šunį ringe ir elegantiškai pristatyti jį teisėjui.
Vyksta nedidelėse grupėse iki 10 žmonių.
Trukmė - 1 val.

Pirmas užsiėmimas - NEMOKAMAI

user posted image


-Individualūs užsiėmimai


-Šunų paruošimas ir pristatymas parodose


Šiltuoju metų laiku užsiėmimai vyksta lauke.

Trenerė ir vedlė Monika Čekytė.

Daugiau informacijos:

Tel. 861540656
El.paštu monika.showsuo@gmail.com
FB - www.facebook.com/showsuoAtsakyti