Įkraunama...
Įkraunama...

Likti ar grįžti?

QUOTE(uups @ 2015 02 13, 00:24)
Vaikas adaptavosi stebetinai lengvai, nors siaip yra gana sunkokai bendraujantis.  Gelbejo, zinoma, ir tai, kad patekom i puikia klase su dar puikesne klases aukletoja ir  vaikas gana neblogai kalbejo/skaite/rase lietuviskai. Tikiuosi, padejau  4u.gif
Musu adaptacija vis dar labai sviezia, daug plestis nelabai yra apie ka unsure.gif


O tai jusu sunus lanko sia mokykla apie kuria snekejote?
Atsakyti
QUOTE(CarpeDiem @ 2015 02 13, 01:01)
O tai jusu sunus lanko sia mokykla apie kuria snekejote?


Turit omenyje lietuviu namus? g.gif ,- ne schmoll.gif
Musu vaikas lanko normalia eiline progimnazija salia namu.
Man teko girdeti jog kai kurios mokyklos turi/skiria 'islyginamasias' lietuviu kalbos pamokas karta ar du per savaite emigrantu vaikams. Kadangi musu mokykloj tokiu mokiniu daugiau nera, bent kol kas negaunam tokiu paslaugu, bet pries pradedant vaika leisti i mokykla tikrai verta pasiklausinet kaip jie gali padeti jusu vaikui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 14 vasario 2015 - 22:36


"Mokyklos nepasiruošusios priimti grįžtančių emigrantų vaikų"
http://www.15min.lt/...aiku-234-485682
Atsakyti
QUOTE(Lotyna* @ 2015 02 20, 19:49)
"Mokyklos nepasiruošusios priimti grįžtančių emigrantų vaikų"
http://www.15min.lt/...aiku-234-485682


kazkoks absurdiskas straipsnis blink.gif nesuprantu net koks jo tikslas ir kokia zinia. Is pradziu apie is Vokietijos gryzusia Agne kurios nenorejo priimt i 12 klase ir siule eit i 11 (kiek suprantu del programiniu skirtumu/iki tol nesimokytos lietuviu kalbos), o paskui apie tarpkulturini ugdyma ir patycias blink.gif
Jei is vaiko tyciosis ne del to, kad jis 4, 6 ar 10 metu gyveno kitoj salyj, turi keista akcenta, bet del to kad jis storas/nesioja akinius/raudonplaukis/liesas/neturi smartphone'o ar dar ko, tai jau bus viskas gerai, mokyklos bus pasiruoshusios, reik suprast lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 20 vasario 2015 - 21:42
Labas vakaras,
viena sau tyliai, svarstau, delioju + ir -, noriu i LT sad.gif Pasiilgau artimuju, draugu, nuosirdaus bendravimo. Dabar turim tik nama, nuosava kiema, vyras full time darba ir pavirsutiniska bendravima.
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2015 03 29, 00:22)
Labas vakaras,
viena sau tyliai, svarstau, delioju + ir -, noriu i LT sad.gif Pasiilgau artimuju, draugu, nuosirdaus bendravimo. Dabar turim tik nama, nuosava kiema, vyras full time darba  ir pavirsutiniska bendravima.

Labai Jus suprantu, bet ar manot, kad LT tas bendravimas nuosirdesnis bus is draugu puses? blush2.gif Kiek metu ten nebegyvenat?
Ilgiuosi tik artimuju, taciau ir jie pas mane - pusiau emigracijoj, pensininkai tevai vis dar nemazai laiko praleidzia uzsienyje dirbdami.
Draugu pasiilgstu, jie musu irgi. Bet, santykiai pravese per tiek metu jau.
Papildyta:
Dolyte, ar Jus dirbanti? Klausiu, nes panasiai pati per viska praejusi. Kol esi namie su vaikuciais, labai truksta to bendravimo, LT atrodo kaip svajoniu salis. Manau, paprasciausiai mums kartais reikia dazniau istrukti vienoms is namu, neuzsisedeti su vaikuciais, nes tuomet jautiesi kazkoks pamirstas, niekam neidomus ir nereikalingas 4u.gif
Atsakyti
O mes birželį bus metai kaip jau grįžę iš UK smile.gif Dabar tai gink dieve niekur nenoriu, viskas labai čiki čia bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotyna* @ 2015 03 29, 17:55)
Labai Jus suprantu, bet ar manot, kad LT tas bendravimas nuosirdesnis bus is draugu puses?  blush2.gif Kiek metu ten nebegyvenat?
Ilgiuosi tik artimuju, taciau ir jie pas mane - pusiau emigracijoj, pensininkai tevai vis dar nemazai laiko praleidzia uzsienyje dirbdami.
Draugu pasiilgstu, jie musu irgi. Bet, santykiai pravese per tiek metu jau.
Papildyta:
Dolyte, ar Jus dirbanti?  Klausiu, nes panasiai pati per viska praejusi.  Kol esi namie su vaikuciais, labai truksta to bendravimo, LT atrodo kaip svajoniu salis.  Manau, paprasciausiai mums kartais reikia dazniau istrukti vienoms is namu, neuzsisedeti su vaikuciais, nes tuomet jautiesi kazkoks pamirstas, niekam neidomus ir nereikalingas  4u.gif


Jūs tai galėtumėt būti samdoma atkalbinėtoja nuo grįžimo į Lt biggrin.gif Neįsižeiskit, bet pati grįžti negalvojat, čia užsukantys žmonės svarsto +/- grįžimo, o jūs tik - susakot. Aš grįžus beveik 2 metus, visko būna, finansiškai užsieny lengviau, bet visi kiti pliusai Lietuvos pusėj. Su tėvais bendrauju daug, su draugais santykiai atgaivinti, būnant užsieny tas bendravimas tikrai nebuvo toks schmoll.gif

Dėl veiklos ir išėjimo iš namų sutinku drinks_cheers.gif Užsisėdėjus namie galima uždresuoti visur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 29 kovo 2015 - 18:22
QUOTE(Lotyna* @ 2015 03 29, 14:55)
Labai Jus suprantu, bet ar manot, kad LT tas bendravimas nuosirdesnis bus is draugu puses?  blush2.gif Kiek metu ten nebegyvenat?
Ilgiuosi tik artimuju, taciau ir jie pas mane - pusiau emigracijoj, pensininkai tevai vis dar nemazai laiko praleidzia uzsienyje dirbdami.
Draugu pasiilgstu, jie musu irgi. Bet, santykiai pravese per tiek metu jau.
Papildyta:
Dolyte, ar Jus dirbanti?  Klausiu, nes panasiai pati per viska praejusi.  Kol esi namie su vaikuciais, labai truksta to bendravimo, LT atrodo kaip svajoniu salis.  Manau, paprasciausiai mums kartais reikia dazniau istrukti vienoms is namu, neuzsisedeti su vaikuciais, nes tuomet jautiesi kazkoks pamirstas, niekam neidomus ir nereikalingas  4u.gif

Vakar nakti perskaiciau visa sia tema smile.gif
LT yra likusios visos drauges, su jomis skype, viber bendraujam nuosirdziai, lyg gyventume kitam mieste, bet ne kitoj saly... Niekas nepasikeite. UK tokiu draugiu nera, nepasitikiu niekuo...

As sedinti su vaikais namie. Del isejimo pritariu, bet neturiu su kuo, viena nemegstu, man reikia kompanijos, noriu bendrauti protingomis temomis, ne tik pletkais dalintis doh.gif


QUOTE(Nastya @ 2015 03 29, 14:56)
O mes birželį bus metai kaip jau grįžę iš UK  smile.gif Dabar tai gink dieve niekur nenoriu, viskas labai čiki čia  bigsmile.gif  ax.gif

PAVYDZIU!!!!
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2015 03 29, 19:22)
Jūs tai galėtumėt būti samdoma atkalbinėtoja nuo grįžimo į Lt  biggrin.gif  Neįsižeiskit, bet pati grįžti negalvojat, čia užsukantys žmonės svarsto +/- grįžimo, o jūs tik - susakot. Aš grįžus beveik 2 metus, visko būna, finansiškai užsieny lengviau, bet visi kiti pliusai Lietuvos pusėj. Su tėvais bendrauju daug, su draugais santykiai atgaivinti, būnant užsieny tas bendravimas tikrai nebuvo toks  schmoll.gif

Dėl veiklos ir išėjimo iš namų sutinku  drinks_cheers.gif Užsisėdėjus namie galima uždresuoti visur.

O jus tai turbut galetumet ekstrasense kokia buti, jei per kompiuterio monitoriu nustatinejat kas ka galvoja ir ko ne .... Jei nebutu minciu apie grizima, pasvarstymu-nebuciau sioje temoje. Tiesiog per daug gal maciau tu bandziusiu grizti I Lt ir vel viska nuo 0 bepradedanciu cia. Todel mano komentaruose ne vien pliusukai Lt naudai, kad ir kaip jums to nesinoretu. Visi esam laisvi reiksti savo nuomone. Taip kad be asmeniskumu gal apsieikim
Papildyta:
Net pasitikrinau temos pavadinima dar karta 😄 Nu tikrai nepasikeite- Likti ar grizti. Tai kodel kita nuomone nei grizti, yra kritikuojama??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotyna*: 29 kovo 2015 - 20:27
QUOTE(Lotyna* @ 2015 03 29, 21:10)
O jus tai turbut galetumet ekstrasense kokia buti, jei per kompiuterio monitoriu  nustatinejat kas ka galvoja ir ko ne .... Jei nebutu minciu apie grizima, pasvarstymu-nebuciau sioje temoje. Tiesiog per daug gal maciau tu bandziusiu grizti I Lt ir vel viska nuo 0 bepradedanciu cia. Todel mano komentaruose ne vien pliusukai Lt naudai, kad ir kaip jums to nesinoretu. Visi esam laisvi reiksti savo nuomone. Taip kad be asmeniskumu gal apsieikim
Papildyta:
Net pasitikrinau temos pavadinima dar karta 😄 Nu tikrai nepasikeite- Likti ar grizti. Tai kodel kita nuomone nei grizti, yra kritikuojama??


Aš kalbu be jokių asmeniškumų, sakau, kaip man atrodo smile.gif Neatsimenu, kad būtumėt išsakius pliusų grįžimo į LT, gal ir praleidau, retai čia beužeinu, be to, yra kita labai panaši tema.
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2015 03 30, 09:21)
Aš kalbu be jokių asmeniškumų, sakau, kaip man atrodo smile.gif Neatsimenu, kad būtumėt išsakius pliusų grįžimo į LT, gal ir praleidau, retai čia beužeinu, be to, yra kita labai panaši tema.

Prajuokinot smile.gif Jei vis dar negrizau, reiskia, tu pliusu matau zymiai maziau nei pvz jus...
Atsakyti