Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima skiepyti?


tai gal skiepai kalti dėl susirgimu, ar nagalvojat apie tai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niruta: 23 vasario 2007 - 19:05
niruta, o kas cia per propoganda? 12 zinuciu ir visos tik apie tai koks skiepai blogis. jus ne kinus dalinkit o ateikit diskutuokit pati. as ne uz akla pripazinima ar atisakyma nuo skiepu. bet pries kaltinant kazka, prasom faktus pateikti
ir jeigu galima ne is Kotoko puslapio, ir ne is Cervonskojos darbu o is moksliniu straipsniu, tyrimu, t.t.
Atsakyti
QUOTE(Paul@ @ 2006 10 10, 21:17)
Mano truputi slogavo,bet mus skiepino,svarbu,kad temperaturos nebutu ir viskas

Nu mūsų dar niekada neskiepijo sloguojančių,kiek žinau vaikas turi būti visiškai sveikas prieš skiepijant.
Atsakyti
Vaikuti reikia skiepyti visiskai sveika 4u.gif Mes atsisakom skiepytis, jei sloguojam ar neseniai buvom sirge, tai skiepijames ne maziau kaip po 2 savaiciu smile.gif
Atsakyti
Kiek zinau vaikas turi buti visiskai sveikas. Mes turejom 6 menesiu skiepytis, bet irgi suslogavom. Paskambinau gydytojai, tai ji pasake, kad nieko tokio, jei skiepus atidesim savaitei ar dviems, nes negaluojancio vaiko nereikia skiepyti. Nukelem skiepus savaitei ir nieko blogo nenutiko.
Atsakyti
Po ligos vaikiukas jau ir taip būna nusilpęs,reikia jam atsigauti porą savaitėlių,nors mes vis atsigaunam,atsigaunam doh.gif ir vėl kokia sloga.
Atsakyti
QUOTE(gwaida @ 2008 03 11, 16:54)
Po ligos vaikiukas jau ir taip būna nusilpęs,reikia jam atsigauti porą savaitėlių,nors mes vis atsigaunam,atsigaunam  doh.gif ir vėl kokia sloga.


pas mus taip budavo dar pernai doh.gif
Atsakyti
Zinoma, kad vaikutis turi buti visiskai sveikas pries skiepyjant, nemanau, kad koks gydytojas skiepytu serganti vaikeli. Todel jie pries skiepyjant, visada apziuri vaikeli. smile.gif
Atsakyti
negaluojančio vaiko NEGALIMA skiepyti.
Atsakyti
QUOTE(Paul@ @ 2006 10 10, 22:17)
Mano truputi slogavo,bet mus skiepino,svarbu,kad temperaturos nebutu ir viskas

Mano dukryte taip pat paskiepijo,nors slogavo nedaug.Sake daktare,kad negalima skiepyti tokiu atveju,jei yra temperaturos.
Bet ar skiepas bus veiskmingas,jei mergyte slogavo? g.gif
Atsakyti
mano suneliui siandiena suejo 2menesiukai,rytoj turetume skiepytis...bet jau nuo praeito antradieniojis gripuoja:sloga,ciaudo ir pakoseja...temperatura laikosi 37,6 ir 37,4..gyvename airijoje,neturiu su kuom pasitarti,kai bvom pas gydytoja,israse antibijotiku:100ml AMOXICILLIN..siandien jau penkta diena,kai juos geriame..ka man toliau daryti?ir ar nepadarysiu klaidos,jei nuvesiu skiepyti?ir kada galeciau jau maudyti mazyli,nes jau savaite nemaudytas unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gobridai @ 2009 03 24, 15:07)
mano suneliui siandiena suejo 2menesiukai,rytoj turetume skiepytis...bet jau nuo praeito antradieniojis gripuoja:sloga,ciaudo ir pakoseja...temperatura laikosi 37,6 ir 37,4..gyvename airijoje,neturiu su kuom pasitarti,kai bvom pas gydytoja,israse antibijotiku:100ml AMOXICILLIN..siandien jau penkta diena,kai juos geriame..ka man toliau daryti?ir ar nepadarysiu klaidos,jei nuvesiu skiepyti?ir kada galeciau jau maudyti mazyli,nes jau savaite nemaudytas unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

Vakcinavimą atidėkite. 4u.gif
Atsakyti