Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužinukai

QUOTE(libaja @ 2013 01 25, 17:59)
a tu visai pasiutai! ko čia pyktis biggrin.gif Argi jau taip piktai "nuskambėjo" mano parašymas?  blush2.gif


aga, nuskambejo smile.gif man.... ax.gif arba as cia tokia paranojike biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 01 25, 15:28)

Užmiršau mano pirmoke ploksciapade,jau nuo mazumos,nepagydoma tai,tik kazkiek pataisoma mirksiukas.gif mes pradejom lankyt sportine gimnastika,gavom batus kas pusmeti,ideklus,nakti miegojo su spec itvarais,aisku tu pratimu visokiu labai daug gavo,bet...pagerejo tik kazkiek,nepataisysi cia jau sitos problemos,bet sakau pagerint galim mirksiukas.gif aisku reik viska daryt ka siulo,nes kiti vis sako ai nieko cia nepadarysi,mes darem,pagerejo,kuo ir dziaugemes,bet mes jau nuo 3 metu visa tai atliekam,ir aciu tam ortopedui,kuris nesake palaukit,isaugs,o tam kuris sake cia reik butinai padet bigsmile.gif  thumbup.gif


Tai vat ir nenoriu užleist...Nors jau tuoj šešeri, tikiuosi nebus vėlu.

Na, pirmadienį eisim pas gydytoją, paprašysiu siuntimo pas ortopedą, tikiuosi išsamios konsultacijos ir ką rekomenduos g.gif
Atsakyti
Jei jau apie tai, kam pinigų negaila.... Aš turebūt galėčiau toną siūlų nusipirkt, nesvarbu, kad dažnai ššš... gaunasi iš mezginio, bet svarbu gi megzt. Kaip žvejui žvejot smile.gif Į siūlų pardę geriau man neit, nes tučšiom NIEKADA neišeinu, reikia ar nereikia....

Atsakyti
QUOTE(Mitutok @ 2013 01 29, 16:38)
Jei jau apie tai, kam pinigų negaila.... Aš turebūt galėčiau toną siūlų nusipirkt, nesvarbu, kad dažnai ššš... gaunasi iš mezginio, bet svarbu gi megzt. Kaip žvejui žvejot smile.gif Į siūlų pardę geriau man neit, nes tučšiom NIEKADA neišeinu, reikia ar nereikia....

Neseniai pirkau siūlus, tai užėjus moteriškė, greičiausiai pardavėjos pažįstama, prisipažino, kad yra "siūloholikė" biggrin.gif Namie turinti siūlų iki gyvenimo galo, bet vistiek nepraleidžia progos nusipirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmiršau @ 2013 01 21, 22:56)
Vat ir sakau, vargas su toms mokyklom doh.gif
Dabar pamačiau, kad tiek praleidus buvau ir kad jau dukrytę turi bigsmile.gif


lotuliukas.gif beveik ir dukrai tuoj i nors ir ikimokykline, bet ugdymo istaiga lotuliukas.gif aisku, jei gausim doh.gif pagal naujaja Zuoko tvarka cool.gif
QUOTE(Tuoj @ 2013 01 22, 08:53)
Sveikos 4u.gif
Ar čia yra GAP'o fanių? Sakykit, kokie šio gamintojo dydžiai? Padidinti? Pamažinti? Ar atitinkantys jų lentelės nurodytus ūgio dydžius? ax.gif

Dickiui 5t pvz kelnes jau trumpokos...na, bet kadangi be5min 6 metai, tai kaip ir atitinka, nes 6t siek tiek net didokos
Del kainu- perkant kai buna 30%, viskas zenkliai pigiau ir kokybiskiau nei kas yra lt. Nesiotus nesiojam tik draugu vaiku rubus. Pakankamai gerai "isikirtau" i nuolaidu per tarpininkes sistema- tikrai prisisiunciu geru ir nebrangiu rubeliu. Esu pora kart uzejus i Kotryna, dar pora lt pard- nesuprantu vaiku rubu uz tragiska kokybe uz 100lt doh.gif na, arba zieminius kostiumus uz 300-400lt cool.gif
Geriausia, jei yra galimybe isvaziuot i uzsieni- tik dabar buvau, tai pvz po 5eurus firminiu tokiu geriu radau...deja, lt tokiu nuolaidu nebuna....
Papildyta:

O sau man negaila batu...nes tokio dydzio nebent lastu lt yra lotuliukas.gif tai kai tik uzmatau kas patinka- be sazines grauzaties sluoju lotuliukas.gif
Atsakyti
Tiesa, lyg kazkada meeta-kinu Naujus metus planavom sutikt g.gif priminkit- senatve doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vardaite @ 2013 01 29, 23:42)
Pakankamai gerai "isikirtau" i nuolaidu per tarpininkes sistema- tikrai prisisiunciu geru ir nebrangiu rubeliu.

drinks_cheers.gif Tik jau perėjau į savarankiško internetinio pirkimo stadiją biggrin.gif Bet šiaip rimtai - patyriau, kad taip dar geriau ir patogiau.

QUOTE(Vardaite @ 2013 01 30, 00:22)
Tiesa, lyg kazkada meeta-kinu Naujus metus planavom sutikt g.gif priminkit- senatve doh.gif

Planavom smile.gif Patys kinų Naujieji bus vasario 10 d. (sekmadienį), tai manau, galėtume vasario 11 d. ir susitikt - kaip tik "antras mėnesio pirmadienis". Į kokį skanų kinų restoraną... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 01 30, 15:28)
Planavom smile.gif Patys kinų Naujieji bus vasario 10 d. (sekmadienį), tai manau, galėtume vasario 11 d. ir susitikt - kaip tik "antras mėnesio pirmadienis". Į kokį skanų kinų restoraną... biggrin.gif
Siūlau "Šanchajų". Juk nuo jo viskas ir prasidėjo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetikas @ 2013 01 30, 23:24)
Siūlau "Šanchajų". Juk nuo jo viskas ir prasidėjo  bigsmile.gif

Cia kur nestuke.gif susitikinejot? Kokiu adresu?
Atsakyti
QUOTE(Vardaite @ 2013 01 31, 00:19)
Cia kur  nestuke.gif susitikinejot? Kokiu adresu?
Man atrodo ten buvo mūsų pirmas kalėdinis susitikimas, kai keitėmes dovanėlėmis wub.gif

Čia Konstitucijos pr., priešais "Europa", prie CUP'o
Atsakyti
QUOTE(Užmiršau @ 2013 01 24, 23:06)
Ar kas nors buvo susidūręs su plokščiapadystę?? Kiprui nustatė, bet aš, višta, neužklausiau, o pati gydytoja nepasakė ką daryti??

K neseniai aptiko, buvom pas ortopeda, israse padukus i batus...kreipkites i ortopeda, pasakys ir jums ka daryti ivertines bukle

as ir per supermamas is USA siunciuosi (tik as dar naujoke, neseniai pradejau (tiksliau pradejau po keliones USA smile.gif ), visko dar nzn)
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 01 30, 15:28)
drinks_cheers.gif  Tik jau perėjau į savarankiško internetinio pirkimo stadiją biggrin.gif Bet šiaip rimtai - patyriau, kad taip dar geriau ir patogiau.
Planavom smile.gif Patys kinų Naujieji bus vasario 10 d. (sekmadienį), tai manau, galėtume vasario 11 d. ir susitikt - kaip tik "antras mėnesio pirmadienis". Į kokį skanų kinų restoraną... biggrin.gif


Jeigu bus ne pirmadienis, tai prisijungčiau ir aš bigsmile.gif Mano vyras pirmadieniais anglinasi, plius dar Aleksandrai atostgos, tai draugė atvažiuoja iš Utenos pasibūt, tai nesinori trijų palikti vienų unsure.gif

QUOTE(r@siukas @ 2013 02 01, 15:29)
K neseniai aptiko, buvom pas ortopeda, israse padukus i batus...kreipkites i ortopeda, pasakys ir jums ka daryti ivertines bukle

as ir per supermamas is USA siunciuosi (tik as dar naujoke, neseniai pradejau (tiksliau pradejau po keliones USA smile.gif ), visko dar nzn)


Užsirašėm ir mes pas ortopedą, žiūrėsim ką sakys.

Man taip sunku per tarpininkes, gal priprast reikia. Pernai lapkritį iš UK siunčiausi, tai tokia visa kaip ant adatų buvau, kad ko nepraleist: mokėjimo, atsiėmimo doh.gif
Atsakyti