Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužinukai

QUOTE(Vardaite @ 2013 02 08, 01:16)
lotuliukas.gif tai jau tikrai mirksiukas.gif

O jei rimtai, tikrai bent iki 21val bunam...nes juk kiekviena kazka apie save pasakoja, tada kazka gvildenam, tada apiplepam, tada...Svetiko klausom lotuliukas.gif ( Svetikai,  nepyk  oro_buckis.gif ) dar valgom...tiesa, dar apie vaikus kartais pasnekam biggrin.gif


Tai gerai...
Supratau, kad reikia alkanai ateit, nes šį kartą mūsų nemažai renkasi, tai teks visas išklausyt, tai kad išbūt tyliai, bent kramtyt kažką reikia ax.gif
Atsakyti
As nesudalyvausiu...Mano berniukas sirguliuoja, va jau 4 savaites kaip kosti, bronchitas, o ir pati is kosuliu neislendu ax.gif
Gal sekanti karta, nes visai smagu butu 4u.gif

Pelene, sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 08 vasario 2013 - 13:58
QUOTE(Vardaite @ 2013 02 08, 01:16)
tada...Svetiko klausom lotuliukas.gif
Pabandytum manęs neklausyti
triniti.gif
Atsakyti
Tai jau ryt- 18val?
Gal kas galit uzsakyt? Vis zadm apie 10 zmoniu but...
Atsakyti
Sveikutės.
Su Naujaisiais Gyvatės Metais! mirksiukas.gif
user posted image

Tikiuosi susitinkam mes ryt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Green.apple: 10 vasario 2013 - 23:49
Obyoliautoja, matau,kad skaitai smile.gif
Laukiam siandien mirksiukas.gif
Atsakyti
O kur susitinkam? Šanchajuje?
Jei dar niekas nerezervavo stalo, tai galiu paskambinti - nesunku gi biggrin.gif Tik gerai būtų žinoti, ar niekas kitas dar to nepadarė... g.gif
Atsakyti
Merginos, o kur masina parkuot? CUPe ar salia restorano aikstele yra nemokama?
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 02 11, 14:56)
O kur susitinkam? Šanchajuje?
Jei dar niekas nerezervavo stalo, tai galiu paskambinti - nesunku gi biggrin.gif Tik gerai būtų žinoti, ar niekas kitas dar to nepadarė... g.gif

jau padarem smile.gif. Priskambinti neimanoma, bet jau nuvaziavo ir uzrezervavo. Mano vardu. Apvalus stalas. Siandien Sanchajuje 18 val. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Green.apple @ 2013 02 11, 15:02)
Merginos, o kur masina parkuot? CUPe ar salia restorano aikstele yra nemokama?

Prie viesbucio Vilnius yra aikstele, tik nezinau ar nemokama. Tikrai nemokama prie cupo 1 aukste, tik suzvejot ta nemokama vieta- ohoho...ypac po darbo...
Atsakyti
QUOTE(arsuad @ 2013 02 11, 14:18)
jau padarem smile.gif. Priskambinti neimanoma, bet jau nuvaziavo ir uzrezervavo. Mano vardu. Apvalus stalas. Siandien Sanchajuje 18 val.  4u.gif

Puiku, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 02 08, 13:57)
As nesudalyvausiu...

Aš jau irgi ne... Gaminsiu užgavėnių kaukes doh.gif Prieš savaitgalį įspėti apie jų reikalingumą buvo negalima ph34r.gif
Atsakyti