Įkraunama...
Įkraunama...

Barcelona Nr. 5

user posted image

I TEMA
II TEMA
III TEMA
IV TEMA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forgete: 25 sausio 2013 - 12:57
thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leja1: 25 sausio 2013 - 21:09
Nuotrauka, kokia wub.gif

Nepajutau jokių kvapų, kai vaikščiojom mažom gatvelėm g.gif Ir problemų su WC tikrai nebuvo, kai tik prireikdavo visada rasdavom mirksiukas.gif
Atsakyti
buvau prieš savaitę. aplankiau didžiają dalį "must see", akvariumas nenuvylė gal dėl to, kad pirmas tokio pobūdžio matytas. Tik fontanai neveikė nei penktadienį nei šeštadienį.
Atsakyti
QUOTE(Drama_Queen @ 2013 01 27, 12:53)
buvau prieš savaitę. aplankiau didžiają dalį "must see", akvariumas nenuvylė gal dėl to, kad pirmas tokio pobūdžio matytas. Tik fontanai neveikė nei penktadienį nei šeštadienį.

o kodel neveike? nesezonas? rekonstruoja?
Atsakyti
Wizzair pametejo nuolaidu, tai vistik nupirkau bilietukus ir vaikams. Dabar keliausim jau 2 suauge ir 2 vaikai ( 5 ir 7m) kazin Barselona draugiska vaikams? Ka nuveikt su vaikais? nejau tikrai akvariuma reikes lankyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deborah @ 2013 01 30, 11:30)
Wizzair pametejo nuolaidu, tai vistik nupirkau bilietukus ir vaikams. Dabar keliausim jau 2 suauge ir 2 vaikai ( 5 ir 7m) kazin Barselona draugiska vaikams? Ka nuveikt su vaikais? nejau tikrai akvariuma reikes lankyti smile.gif

mokslo muziejus vaikam labai labai patinka, butinai nueikit, kaina juokinga. kilimas telefiriku i monjuic kalna. zoosodas, tibidabo atrakcionai. visi parkai parkeliai. Mes su vaikais jau trecia karta i barselona skrisim, vien del to, kad prie juros jie nenori isguleti visa diena, o pramogu vaikam barselonoj tikrai sociai.
Papildyta:
va radau dar sena straipsniuka, cia musu kelione su trimeciu aprasyta smile.gif http://sumazuvaiku_l...n-su-3meiu.html
Atsakyti
Sveikos,pagelbekit,rezervavausi viesbuti barselonoj (bookinge) ir kazkaip maniau,kad reiks sumoketi atvykus,o pasirodo kad is kart nuskaiciavo visa suma,ar taip ir turi buti?Nereikalaus is manes kai atvyksim antra kart susimoketi?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SYRIA @ 2013 01 30, 18:04)
Sveikos,pagelbekit,rezervavausi viesbuti barselonoj (bookinge) ir kazkaip maniau,kad reiks sumoketi atvykus,o pasirodo kad is kart nuskaiciavo visa suma,ar taip ir turi buti?Nereikalaus is manes kai atvyksim antra kart susimoketi?smile.gif

neklaus, bet buna ir taip kad nuskaito visa suma. skaitykit salygas pries rezervuojant.
Atsakyti
Šiandien Wizzair 20 procentų nuolaida visiems skrydžiams!!! O aš paskubėjau biškiuką ir pirkau brangiau verysad.gif
Atsakyti
SOS! biggrin.gif
Sveiki.Pagavau bilietus į Barseloną.Reikia pagalbos su viešbučiu.Gal gali kas patarti kokį nebrangų viešbutuką ar svečių namus centre ar netoli centro?Per bookingą kainos nerandu... g.gif Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(plashtake @ 2013 01 28, 13:52)
o kodel neveike? nesezonas? rekonstruoja?


man sakė, kad sausį programa neveikė, tai gal uždarę buvo tam periodui
Atsakyti