Įkraunama...
Įkraunama...

Barcelona Nr. 5


Yra... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenzo26 @ 2013 02 05, 17:48)
Labai praverte, tik kainos neatitinka.
http://www.rgb-tour....e/2804-9315.htm



Dėkui. Šito ir tereikėjo..
Atsakyti
Kokio oro galima tikėti Barselonoje Balandžio 10-14 d.? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2013 02 06, 22:10)
Kokio oro galima tikėti Barselonoje Balandžio 10-14 d.?  rolleyes.gif


kadangi mes nuo 12 busim ten, tai tikiuosi beveik vasarisko oro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(iingutte @ 2013 02 07, 08:36)
kadangi mes nuo 12 busim ten, tai tikiuosi beveik vasarisko oro  biggrin.gif


Aš irgi tikiuosi rolleyes.gif Bet pasieškojau info apie orus, tai ten nuo 17 iki 22'C maždaug tokiu laiku būna. Maudytis jūroje turbūt dar nelabai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2013 02 07, 12:34)
Aš irgi tikiuosi  rolleyes.gif Bet pasieškojau info apie orus, tai ten nuo 17 iki 22'C maždaug tokiu laiku būna. Maudytis jūroje turbūt dar nelabai  rolleyes.gif

Birzeli dar nelabai, o balandi tai kur jau schmoll.gif
Atsakyti
Ar einant į šv.Mišias Sagrada Familia irgi reikia mokėti? g.gif
Atsakyti
Sveiki,
mes per Velykas skrendam. Klausimas iskilo: vaziuojant i Monserat kokio siltumo drabuzeli reiktu tureti? Ar labai skiriasi temperatura ten?
Atsakyti
QUOTE(Gražina30 @ 2013 02 10, 20:48)
Sveiki,
mes per Velykas skrendam. Klausimas iskilo: vaziuojant i Monserat kokio siltumo drabuzeli reiktu tureti? Ar labai skiriasi temperatura ten?

Jusu vietoje tikrai pasiimciau,nes, kai as buvau, tai tikrai vesoka kalnuose buvo.
Atsakyti
Sveikos,
gal kas galėtų patarti, kiek saugu naktį Barselonoj? Kadangi atvykstam naktį ir vien merginos, o nuo sustojimo, kur autobusas sustoja, iki viešbučio netoli ramblas gatvės eiti pėsčiomis reikia apie 10-15 min. Tai šiek tiek baugina atsiliepimai kaip apie nesaugų miestą g.gif Svarstau, kad gal su taxi važiuoti.
gal kas žinot ar yra stovinčių taxi prie catalonijos aikštės?
Atsakyti

Leila-lu,
Taxi,tai pigus.Na, o naktinis miestas,man tai nepasirode nesaugus smile.gif, zmoniu pilna,parduotuves,kavines ir pan., veikia iki visai velumos.
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2013 02 12, 18:01)
Leila-lu,
Taxi,tai pigus.Na, o naktinis miestas,man tai nepasirode nesaugus smile.gif, zmoniu pilna,parduotuves,kavines ir pan., veikia iki visai velumos.

Sutinku biggrin.gif Tik kyšenvagių labai reikia saugotis,ypatingai einat Las Ramblas gatve.
Jie aktyviausi nuo 21h iki 06h ryto,kol turistai išsivaikšto.Juk ne veltui - 2009m.Barcelona tituluojama kaip kišenvagių sostine g.gif
Atsakyti