Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Taure, o galetumete pirkti is sios parduotuves: www.compressionstocking.com? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agise: 28 sausio 2013 - 20:20
QUOTE(Eleina @ 2013 01 28, 20:11)
ėmiau tokius:
džinsai smile.gif
manau 2 dydis būtų buvęs geriau, bet įsibraškinu ir į šiuos biggrin.gif tik kad baisiai jau žemas liemuo  doh.gif nu bet gal priprasiu, o gal prasitampys šiaip biggrin.gif
aš manau jums 2 dydis bus pats tas smile.gif kai gausit - parašykit, gal ir aš po to kokius dar kitus paimsiu 2 dydžio biggrin.gif

Kokie grazus wub.gif
Dabar tokiu jau dydziu nera verysad.gif
as laukiu situ:
http://www.ae.com/we...atId=cat6250077
http://www.ae.com/we...atId=cat5850049
Kai gausiu, parasysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gomerta @ 2013 01 28, 20:43)
Kokie grazus  wub.gif
Dabar tokiu jau dydziu nera  verysad.gif
as laukiu situ:
http://www.ae.com/we...atId=cat6250077
http://www.ae.com/we...atId=cat5850049
Kai gausiu, parasysiu  4u.gif

tada kai ėmiau juos, tai irgi tik vienas dydis buvo - 0 biggrin.gif
gražūs ir jūsų išsirinkti smile.gif tie pirmi į maniškius labai panašūs, o antri tai aukštesniu liemeniu, gal reikės tokius irgi prigriebt kada biggrin.gif
dar turim vieną panašumą - jūsų pirmojo vaiko vardas lygiai ir mano dukros biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 28 sausio 2013 - 20:48
QUOTE(Gomerta @ 2013 01 28, 22:43)
Kokie grazus  wub.gif
Dabar tokiu jau dydziu nera  verysad.gif
as laukiu situ:
http://www.ae.com/we...atId=cat6250077
http://www.ae.com/we...atId=cat5850049
Kai gausiu, parasysiu  4u.gif


pirmi grazus, lauksim atsiliepimu apie modeliuka realybeje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2013 01 28, 09:10)
Atejau padekot  wub.gif 4u.gif nors ir labai paveluotai, ale blush2.gif geros tos pirstinaites is sierros wub.gif  thumbup.gif savaitgali gana salta buvo ir daug bludinau peskom, o as pirma karta su odinem nesusalau blink.gif  biggrin.gif  zodziu, uzskaitau as jas thumbup.gif ir odyte tokia mmm thumbup.gif  wub.gif

anerita, tau atskiras dekui  wub.gif uz prasymo igyvendinima biggrin.gif  wub.gif

4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2013 01 28, 19:47)
O jei šiek tiek rimčiau, aš irgi seku ir lyginu, kurios išmatavimai panašiausi į mano ir ta bendra merginų išmatavimų lentelė, apie kurią kažkuri juokaudama užsiminė, išties būtų neprošal  smile.gif

Oi hihihi.gif Nu bet "bišk"į žiaurus pasiūlymas.. va, Taurė išėjo matuotis ir nebegrįžo biggrin.gif

Nors į tą temą, man labai reikėtų, kad Eleina pasipasakotų atviriau.. biggrin.gif Nes mačiau, kad per mažas Canvas 0 dydis jai šilkinės suknios.. su 80 po krūtine.. o kiek per krūtinę? Koks jos ūgis? blush2.gif Suknia tai graži, bet dabar reikia "prisimatuoti" nail.gif: Nors jaučiu, man reik kažkur tarp 2 ir 4.. ax.gif

Ir ačiū ačiū komandai už siuntinį.. 4u.gif
Tignanello simpatiškas, dailus wub.gif Net vos didėlesnis nei buvau išsskaičiavus.. Tik nustebau, kad visi kraštai užgumuoti.. bet reik tikėt, kad dėvėsis gerai smile.gif Pati odelė nerealaus švelnumo..

Dar siuntinyje pirkiniai tokie netradiciniai.. trys kostiumėliai mažiems vyrukams.. trauktis nėra kur - reiks krikštyti.. arba teks fotosesintis biggrin.gif
Tėvas dar nieko nežino, tik kreivai pažiūrėjo, kam čia tie klasikiniai rūbai atėjo hihihi.gif Dabar klausimas, kur rasti tikrai klasikinius skrybėliukus.. ir dailius klasikinius batus? cool.gif
Kokybė tokia neypatinga (pasiuvimas kelnių, liemenės, marškinių simpatiškas, medžiaga - poliesteris, ne kažkas; tai, kas vadinama šlipsu - nelabai vartotina biggrin.gif ), bet, kai už tokius juokingus pinigus "pagauta", tai tikrai labai labai gerai bus... mergos išalps biggrin.gif

Puma treningai bernužėliams iš tos pat išparduotuvės.. dėl vardo ir žvėries.. juokingi, bet į daržą bus gerai.. Juokingi, nes veliūriniai cool.gif



Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2013 01 28, 20:49)


Puma treningai bernužėliams iš tos pat išparduotuvės.. dėl vardo ir žvėries.. juokingi, bet į daržą bus gerai.. Juokingi, nes veliūriniai cool.gif

bus darželio gražioliai wub.gif
Atsakyti
O gal kas uzmatet, kur galima butu bernuzeliui krepsinio aprangos pasizvalgyt ne baisiai brungiai?
Kokiam 130cm?
Aciu butu labai.
Atsakyti
Mergaites, prasau patarkite, nes neapsisprendziu-noriu sunui nupirkti sniego kelnes, bet nezinau kurios patogesnes,lengvesnes, tvirtesnes, renkuosi tarp siu
columbia
ir siu
lands end

Ir kaip yra su dydziais, dabar vaikinuko ugis 132, bet noreciau,kad tiktu dar ir kitiems metams,aciu kas patars...dar kaip suprantu lands end ir nuolaida taikoma 25 proc.?
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2013 01 28, 20:49)
Oi hihihi.gif Nu bet "bišk"į žiaurus pasiūlymas.. va, Taurė išėjo matuotis ir nebegrįžo biggrin.gif

Nors į tą temą, man labai reikėtų, kad Eleina pasipasakotų atviriau..  biggrin.gif  Nes mačiau, kad per mažas Canvas 0 dydis jai šilkinės suknios.. su 80 po krūtine.. o kiek per krūtinę? Koks jos ūgis?  blush2.gif  Suknia tai graži, bet dabar reikia "prisimatuoti" nail.gif: Nors jaučiu, man reik kažkur tarp 2 ir 4.. ax.gif


biggrin.gif nu pasakoju biggrin.gif
tai va - pas mane figūra labai jau nestandartinė. pirmiausiai - papų nėr. talijos irgi, subinės taip pat biggrin.gif užtat per pečius - platu (anksčiau dažnai klausdavo, gal plaukimu užsiimu biggrin.gif ). todėl per plačiąją, o t.y. siaurąją (88-89) - normaliai, nu aišku geriau būtų jei ji būtų riesta, bet ten su klostėm, tai tiktų. per taliją (69-70) irgi gerai. bet vat po pažastim, per pečius - traukia .dėl to nugaroj raukšlėjas. krūtinės kai nelabai yra, tai prieky normaliai, o gal net galėtų didesnius (.)(.) sutalpint smile.gif bet suknia faina - švelni, lengva, vasariška wub.gif jei niekas nepirks, prašysiu bendradarbės auksarankės, gal kaip nors patvarkys..
a tiesa - per krūtine 89 kažkur. gal 88. 90 niekada nedatempiau biggrin.gif
ūgis 162 gal ar 163 biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 28 sausio 2013 - 21:01
QUOTE(Gomerta @ 2013 01 28, 21:43)

aš i antruosius seilę varvinu, labai lauksiu jūsų komentaro bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2013 01 28, 20:47)

dar turim vieną panašumą - jūsų pirmojo vaiko vardas lygiai ir mano dukros biggrin.gif


thumbup.gif
QUOTE(proksi @ 2013 01 28, 20:48)
pirmi grazus, lauksim atsiliepimu apie modeliuka realybeje smile.gif

bus padaryta pioneer.gif 4u.gif
Atsakyti