Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,22 tema

Merginos kas pirksit emulsikli prolipid 141, atkreipkit demesi, kad jam reikia gero plakimo. Kiek pamenu pardavejas tai nurodo. Vakar gaminau, jau ne pirma kart pagal ta pati recepta, ir nesigauna verysad.gif Plaktuvelio baterijos nusede ir plaktuvelis vos sukasi doh.gif mase netirstejo, mates tokios mazos daleles kaip manu kruopos. Tiesiog fazes nenorejo jungtis, nors emulsiklis buvo gerai istirpintas ir dar plius palaikytas vandens voneleje, temperaturos geros. Palikau viska, aktyvu nebelasinau. Vyras grizdamas parnese naujas baterijas, pasildziau mase, tada plaktuvelis dirbo kaip reaktyvinis ir vualia super kremukas thumbup.gif liko tik aktyvus sulasint smile.gif

Gutka tau berods kazkada buvo taip su kazkokiu kremu, kad kaip manu kruopos susidare, tai gal irgi plakimo greicio nepakako g.gif

Beje Saro ea nuo ausu skausmo padejo thumbup.gif nors tepiau ir negrynu (25%). Mazoji jau sake - popa baba po dvieju patepimu, o as turbut 4 kart tepiaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 27 sausio 2013 - 08:25
man taip buvo bet jau zinau kad nuo ksantano, pykosi su btms jis, ten rankom krema bandziau toki ax.gif
merginos toks klausimas, pussesere beveik privedziau prie gamybos, is saves atsveriau emulsinio, ksantano ir dar kitus kelis dalykelius, aliejaus gaus, hidrolato, vitaminu nusipirks. del plaktuvelio dabar galvoju, koki patartumet pradziai? g.gif as pati kelis turiu ir jie ne vienodi. Ir nezinau koki jai cia patart, pas mane galas skiriasi ju ax.gif gal zinot kur nusipirkt nebrangiai koki nebloga ax.gif
Atsakyti
Gali buti, kad jusu atveju pykosi BTMS su ksantanu. Vakar man, as taip supratau, kad fazes nesijunge, pradejo vesti, tai emulsiklis susoko i tuos mazucius grudelius, nes jis taip ir buvo neatlikes savo darbo. O kai gerai veikianti mikseriuka ikisau, tai greit pradejo po truputi tirstet
Atsakyti
QUOTE(Windi @ 2013 01 25, 15:23)
Sveikos  4u.gif
Gavau siuntinuka is AZ, susiruosiau i visrtuve gaminti, o Aloniuko blogas under servise  verysad.gif  buvau issisaugojusi nuoroda " svelnus sveitiklis jautriai veido odai", ot klaida nepersimesti kompa  doh.gif  Gal kas turite recepta?  smile.gif  Arba galite rekomenduoti veido valiklio recepta  su AZ Cleansing Base  4u.gif

laba
prisiminiau kad kažkada sesnai senai biggrin.gif buvau keleta alioniuku receptu isisaugojus radau tarp savo "siuksliu" ir sita biggrin.gif jei dar reikia prasom
abrikoso kauliuku aliejus 30%
pipirmeciu hidrolatas 20%
distiliuotas vanduo 40%
emulsiklis 7% parasyta kad btms bet kaip veliau mes diskutavom kad jis plaukams geriausia
neutrali prausimosi baze 3%
vitaminas E
pusu eteinis aliejus
akokonservantas
braskiu seklos
na pagrinda zinosit kiek ko deti o kitus priedus galit deti pagal save ,alantoina,biseboli,ar dar kazka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 01 27, 09:55)
laba
prisiminiau kad kažkada sesnai senai biggrin.gif  buvau keleta alioniuku receptu isisaugojus radau tarp savo "siuksliu" ir sita biggrin.gif jei dar reikia prasom

na pagrinda zinosit kiek ko deti o kitus priedus galit deti pagal save ,alantoina,biseboli,ar dar kazka  mirksiukas.gif


user posted image Aciu!!

va man to pagrindo ir reikejo, kiek % tos prausimosi bazes deti ax.gif 4u.gif
Papildyta:
o kurioje gaminimo fazeje deti ta Naturalia prausimosi baze? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Windi @ 2013 01 27, 13:31)
user posted image Aciu!!

va man to pagrindo ir reikejo, kiek % tos prausimosi bazes deti  ax.gif  4u.gif
Papildyta:
o kurioje gaminimo fazeje deti ta Naturalia prausimosi baze?  g.gif

pabaigoj kaip ir eterinius ,konservanta ,ir is palengvo maisyti kad neužputotu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turit "Aromatherapy For Healing The Spirit", Mojay G.knygą, kažin ar verta dėmesio?
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2013 01 27, 19:59)
Sveikos, gal kuri turit "Aromatherapy For Healing The Spirit", Mojay G.knygą, kažin ar verta dėmesio?

Turiu,bet tu ją pasivartyk kiek leidžia amazonej, juk ten galima "įlysti" į knygą, ir tada spręsi reikia ar ne. Ten toks šiek tiek kitoks, daugiau per sielą, jausmus aromaterapijos suvokimas, energijų veikimas (in ir jan) -ar tau to reikia, norisi, įdomu, priimtina, tik tu gali spręsti. Kiekvienas autorius viską pateikia ir panašiai, ir skirtingai... Pradžiai vis tik pasiskaityk Schnaubeltą 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
nusipirkau tokią knygą ax.gif
user posted image
pirmą iš kairės, atsiliepimai internete neblogi, tai bus įdomu paskaitinėti rolleyes.gif
aš vėl su klausimėliais, žiūriu agnės/ramutės blogą, tą patį paprasčiausią kremuką, ir ten rašoma apie d-pantenolį, aš turiu d vitamino lašiukais, pagalvojau, ar jį galima į kremą dėti, ir ar duotų kokios naudos? g.gif
nepykit už durnus klausimus blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Ir Schnaubeltą ir P. Davis turiu ir perskaitau laiks nuo laiko vėl ir vėl. Puikios knygos ir koks komfortas lietuviškai skaityti.

Vit D į kremus dėti galima, bet tai ne tas pats kas d-pantenolis.
Atsakyti
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2013 01 27, 20:41)

aš vėl su klausimėliais, žiūriu agnės/ramutės blogą, tą patį paprasčiausią kremuką, ir ten rašoma apie d-pantenolį, aš turiu d vitamino lašiukais, pagalvojau, ar jį galima į kremą dėti, ir ar duotų kokios naudos?  g.gif
nepykit už durnus klausimus  blush2.gif  ax.gif



D-pantenolis yra provitaminas B5 ax.gif Judvieju visiskai kitos funkcijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Butybė @ 2013 01 27, 19:24)
D-pantenolis yra provitaminas B5  ax.gif Judvieju visiskai kitos funkcijos  4u.gif


žinau bigsmile.gif kitaip paklausiu, ką naudingo D vitaminas daro kremukams, jei daro? mirksiukas.gif 4u.gif
atsiprašau už netikslią formuluotę doh.gif blush2.gif
Atsakyti