Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

Maciau yra naujas zurnalas "Floristika" su ivairiom kaledinem kompozicijom. Pavartykit, gal rasit ka pritaikyt.
As tai kazkurioj "Ziemos puokstej" nusipirkau toki zalia rutuli (tipo kaip dirbtine "eglute"). Tai i ji prismaigstau tokiu blizganciu rutuliuku (Vilniuj tai Sheteligo parduotuvej Verkiu g. yra). Labai graziai atrodo smile.gif Veliau tuos burbuliukus pakeiciau dziovintom rozytem. Zodziu, dekoracijas galima kaitaliot pagal sezona smile.gif
Atsakyti
Dar prisiminiau, kad mano mama medziu sakeles "apklijuodavo" stambesne druska. Dabar yra tu aerozoliu visokiu, tik tiek, kad ta druska gal graziau atrodytu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (giedrulka @ Ketvirtadienis, 27 Lapkričio 2003, 0:33)
As tai turiu nusinerusi vaseliu angeliukus ir varpelius - pakabinti ant eglutes atrodo zavingai! Tik nezinau kaip paaiskinti kaip juos nerti? Turiu schema. Nebent galiu e-mail'u issiusti nuskanavusi.
O Ievos-pievose man tai labai patiko tie niekaliukai, o kai dar pamatai is ko pagaminti!!! As irgi uzsikabliavau su tuo gvazdikeliu burbulu. Ir dar man labai idomiai atrode spiraliniai makaronai blizganciu laku nupurksti. Tai as irgi prisirinkau konkoreziu, visokiu sakeliu, turiu makaronu, auksinio aerozolio - reiks kazka sumakaluot wink.gif

Giedrulka, gal galėtum man tas schemas atsiųsti??? prie mano eglučių nertų labai tiktų wink.gif
Atsakyti
O gal kuri zinote adresiuka internete su ivairiomis kompozicijomis Kaledu tema?
Atsakyti
http://www.christmas...p?ad1=googleadw wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Vilva @ Ketvirtadienis, 27 Lapkričio 2003, 8:03)
As tai kazkurioj "Ziemos puokstej" nusipirkau toki zalia rutuli (tipo kaip dirbtine "eglute").

Tas zalias rutulys"oasis"(atrodo taip vadinas), i ji ir smaigsto papuosimus wink.gif
O as medzio saka jau turiu, bet dar nesugalvojau kaip ja dekoruosim. Reikia taip, kad ir vaikai galetu dalyvauti.
Atsakyti
Springlet, su vaikais galima iš popieriaus ką nors nesudėtingo lankstyt, karpinius kokius daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Vilva @ Ketvirtadienis, 27 Lapkričio 2003, 10:03)
Maciau yra naujas zurnalas "Floristika" su ivairiom kaledinem kompozicijom. Pavartykit, gal rasit ka pritaikyt.
As tai kazkurioj "Ziemos puokstej" nusipirkau toki zalia rutuli (tipo kaip dirbtine "eglute"). Tai i ji prismaigstau tokiu blizganciu rutuliuku (Vilniuj tai Sheteligo parduotuvej Verkiu g. yra). Labai graziai atrodo smile.gif Veliau tuos burbuliukus pakeiciau dziovintom rozytem. Zodziu, dekoracijas galima kaitaliot pagal sezona smile.gif

As irgi ta zurnala maciau, pavarciau, bet nepirkau. Ten tikrai daug visokiu grozybiu, bet gal kai kuriuos is ju sunku pasidaryti.

Graziai atrodo dar auksiniu r sidabriniu aerozoliu apipurkstos aguonos, linai. Galima i puokstes komponuoti arba vienus i vaza sukisti.
Atsakyti
QUOTE (Springlet @ Ketvirtadienis, 27 Lapkričio 2003, 14:03)
QUOTE (Vilva @ Ketvirtadienis, 27 Lapkričio 2003, 8:03)
As tai kazkurioj "Ziemos puokstej" nusipirkau toki zalia rutuli (tipo kaip dirbtine "eglute").

Tas zalias rutulys"oasis"(atrodo taip vadinas), i ji ir smaigsto papuosimus wink.gif
O as medzio saka jau turiu, bet dar nesugalvojau kaip ja dekoruosim. Reikia taip, kad ir vaikai galetu dalyvauti.

Butent, kad ne oaze, o kaip dirbtinis krumelis cool.gif
Atsakyti
http://interiordec.a...cmasthemes2.htm
Man čia patiko
Atsakyti
O klausykit, kieno šiemet metai bus? Kiekvienais metais juk skirtingos spalvos sėkmę ar laimę neša. Pvz. pernai buvau priskaičius biggrin.gif apie varpelius su skirtingų spalvų kaspinėliais kiekvienam šeimos nariui, o ir eglutę ar namus puošt pataria tam tikrom spalvom, pagal ateinančių metų simboliką. Pernai dirbau, tai daug spaudos pasiskaitydavau, o šiemet namie sėdėdama atsilikau biggrin.gif Gal kas skaitėt apie šiemetines madas laugh.gif
Atsakyti
Čia kažkas apie mugę domėjos. Ar visos girdėjot, kad Lukiškių aikštėj nuo sekm. pradėta mugė iki sausio pabaigos vyks. Ten ir čiuožykla išlieta smile.gif. Turiu info -visą ppt prezentaciją, bet nežinau, ar išeina ją čia kur įkišti į forumą. Jei norit, kam galiu el. p. persiųst
Atsakyti