Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(zikas1970 @ 2013 01 27, 13:51)
O as vilma sejau sausio vidury, galvas iskiso ketvirta diena, ir dabar augam  wub.gif Sejau i tabl., vakar tik palaisciau pirma karta, nes jau dirpes buvo isdziuvusios.O man tabl. patiko, labai paprasta su jom  thumbup.gif Dar nulekiau dasipirkau 60 tabl. tikrai uzteks ir paprikom, ir pomidoram, ir dar gal ka nors sumastysiu  biggrin.gif

tai jei ka atsesiu vasari g.gif gal pogiliai susejau netycia g.gif
Atsakyti
QUOTE(visadaten @ 2013 01 27, 13:17)
paprikas kovo men. geriausia sodinti 13, 14, 20, 21d ir pomidoru dienos tos pacios.
agurkus- 13, 14, 15, 16
spinatus, krapus ir kitus lapinius prieskonius-13, 14 ir svogunu laiskai.
(kovo 8,9,10,11,12d netinkamos jokiu augalu sodinimui.)

O vasaris?
Atsakyti
o del tableciu... jus jas drekinat kasdien? gal cia tik pas mane taip greit sudziuna, per para bent jau pavirsius ir sonai buna perdziuve,sukieteje doh.gif kai seju i indeli, tai isvis nelaistau kol neislis, ir veliau tikrai kasdien nelaistau schmoll.gif o cia per para kartais net 2 kart tenka pamirkyti... aisku guli jie ant paaukstinimo tiesiai ant radiatoriaus, tai tikriausiai del to taip greit dziuna g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 27 sausio 2013 - 14:01
QUOTE(k@mylye @ 2013 01 27, 13:36)
Matyt apie ta kalendoriu kalbejot
http://vermis.lt/sej...lendorius-2013/

As pasejau Vilma sausio 20 d, tai dar nematyt daigiuku sad.gif


maniškiai - sausio 18d bet irgi jokių gyvybės ženklų g.gif Dar palauksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 01 27, 14:01)
o del tableciu... jus jas drekinat kasdien? gal cia tik pas mane taip greit sudziuna, per para bent jau pavirsius ir sonai buna perdziuve,sukieteje  doh.gif  kai seju i indeli, tai isvis nelaistau kol neislis, ir veliau tikrai kasdien nelaistau  schmoll.gif  o cia per para kartais net 2 kart tenka pamirkyti... aisku guli jie ant paaukstinimo tiesiai ant radiatoriaus, tai tikriausiai del to taip greit dziuna    g.gif

O Tu jų nesudedi į kokį indelį? Aš laikau plastikinėje dėžutėje nuo pyrago sandariai uždarytas, kol išdygs 4u.gif Kartą dienoje praveriu pravėdinti 4u.gif
Atsakyti
Tany jei tu neuzdengus laikai tai ir isdziuna.
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 01 27, 14:01)
o del tableciu... jus jas drekinat kasdien? gal cia tik pas mane taip greit sudziuna, per para bent jau pavirsius ir sonai buna perdziuve,sukieteje  doh.gif  kai seju i indeli, tai isvis nelaistau kol neislis, ir veliau tikrai kasdien nelaistau  schmoll.gif  o cia per para kartais net 2 kart tenka pamirkyti... aisku guli jie ant paaukstinimo tiesiai ant radiatoriaus, tai tikriausiai del to taip greit dziuna    g.gif

Tikrai ne kasdien schmoll.gif
kai pasejau, irgi prie radiatoriaus ir uzdengiau as jas,tabl. sudejau i tokia plastmasine dezute nuo pyrago, dangtelis aprasojes buna, kai islindo daigai, tabl dar dregnos buvo. Tik karta laisciau. Ir cia kaip rase, laistau ne ant virsaus, bet i pacia dezute pilu vandens, tabl. prisigeria ir vel buna slapios, nupyliau vandens pertekliu, dabar jau daigai stovi ant palanges, ten vesiau, ziuresiu, kada vel laistyti reikes, siandien tabl. dar slapios.
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2013 01 27, 14:05)
O Tu jų nesudedi į kokį indelį? Aš laikau plastikinėje dėžutėje nuo pyrago sandariai uždarytas, kol išdygs  4u.gif  Kartą dienoje praveriu pravėdinti  4u.gif



QUOTE(Venta9 @ 2013 01 27, 14:05)
Tany jei tu neuzdengus laikai tai ir isdziuna.

pirmas 3 dienas laikiau maiselyje, veliau isemiau... gal rimtai pradzioje taip nedziuvo blush2.gif

as i dezute negalejau sudeti, nes prismeigius dantu krapstukus su numeriukais... o maiselis mane nervavo, nes ir nelabai patogu buvo(tie pagaliukai kabinejosi), isimk, uzdek(nes vedint visvien reikia), tai galiausiai nebeuzdejau biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 27 sausio 2013 - 14:14
QUOTE(amba41 @ 2013 01 27, 14:00)
O vasaris?

Tai va, kad ner, (cia is plesiamo sejos kalendoriaus),

QUOTE(k@mylye @ 2013 01 27, 13:36)

kitos dienos g.gif , tai kurio tiketi? biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 01 27, 14:01)
o del tableciu... jus jas drekinat kasdien? gal cia tik pas mane taip greit sudziuna, per para bent jau pavirsius ir sonai buna perdziuve,sukieteje  doh.gif  kai seju i indeli, tai isvis nelaistau kol neislis, ir veliau tikrai kasdien nelaistau  schmoll.gif  o cia per para kartais net 2 kart tenka pamirkyti... aisku guli jie ant paaukstinimo tiesiai ant radiatoriaus, tai tikriausiai del to taip greit dziuna    g.gif


Aš kasdien nedrėkinu schmoll.gif Nuėmiau nuo radiatorių, kad taip greit nedžiūtų. Uždengti ne taip greitai džiūsta 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(laimulė @ 2013 01 27, 13:47)
pas mane vilmukai sėti sausio 18 jau sudygę, ir džiaugiasi saulute  biggrin.gif


Pas mane kažkur 7 metų senumo sėklos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(visadaten @ 2013 01 27, 14:14)
kitos dienos g.gif , tai kurio tiketi?  biggrin.gif

Yra keli variantai:
1. Kuriuo nors kalendoriumi 4u.gif
2. Domėtis ir sudaryti savo kalendorių 4u.gif
3. Sėti, kada norisi smile.gif
3. Klausyti turinčių patirties (pvz. Ex, Gaudvilės, Saintlinos, Amarilės ar Regilos) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2013 01 27, 12:40)
Apie stirnu nezinau, apiie naminiu galviju tai taip, vadinasi meslas.



QUOTE(Gaudvilė @ 2013 01 27, 13:07)
supratau, kad klausė apie stirnos skerdienos atliekas, o jos tai ne mėšlu vadinamos  biggrin.gif



QUOTE(Venta9 @ 2013 01 27, 13:14)
As ir nerasiau apie stirnu , rasiau naminiu galviju.



QUOTE(Gaudvilė @ 2013 01 27, 13:19)
tai, kad jokio skirtumo, skerdienos atliekos ir yra atliekos, o išmatos ar namie auginamo ar laukinio, lieka išmatomis, t.y. mėšlu.


Aciu visoms, as ne visai teisingai suformavau klausima blush2.gif turejau omeny, ar uzkasama ir skura su kailiuku, galva, kojos na, ir aisku zarnos. Zarnos nuejo i siltnami, o vat galvos ir skuros nekasiau, nes pagalvojau, kad ilgai pus o jei dar kada iskasiu ta kaukole, tai pati soka gausiu doh.gif
Atsakyti