Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos...

user posted image


Mūsų gimtadieniai

Papugele – sausio 31 d.

Ebru – vasario 2 d.
Aguonytė – vasario 9 d.
laTulipe – vasario 24 d.

Indra666 – kovo 7 d.
Fatimaallaa – kovo 24 d.
amber123 – kovo 25 d.
Nerinha – kovo 26 d.
Tibė – kovo 28 d.

Argija – balandžio 15 d.
aistuliaa – balandžio 28 d.

Vessta – gegužės 15 d.

Dorifore – birželio 3 d.
_Only_ – birželio 19 d.

Biancca – liepos 1 d.
Jovituteee – liepos 1 d.
Germinė – liepos 2 d.
casolin – liepos 23 d.
eliss – liepos 24 d.
shiaudine – liepos 25 d.

Gegytė – rugpjūčio 19 d.
Ingėnas – rugpjūčio 24 d.
kiršė – rugpjūčio 27 d.
sphinx – rugpjūčio 28 d.

Taškė. – rugsėjo 14 d.
Pukis_miau – rugsėjo 19 d.
ceburashka – rugsėjo 23 d.

linamog – spalio 2 d.
Mona187 – spalio 18 d.
*IsaDora* – spalio 26 d.
Leveret – spalio 31 d.

ewe1ina – lapkričio 13 d.
Stiklo karoliukai – lapkričio 21 d.
Sielos Sparnai – lapkričio 29 d.

daite – gruodžio 24 d.
adžani – gruodžio 26 d.


Mūsų tinklaraštis


user posted image
Atsakyti
Ačiū laTulipe už naują temą 4u.gif

Ką skaitot įdomaus?

Aš su malonumu perskaičiau Syrie James "Dingę Jane Austen memuarai" smile.gif Iš lėto mėgavausi, tiesiog buvo atgaiva,nebuvo nei kraujo ar smurto. Nors čia buvo ir grožinis kūrinys, ne kokie atsiminimai, dabar tikrai atidžiau skaityčiau "Nortangerio abatija",kuri man ne itin patiko rolleyes.gif Norėčiau paskaityti ir kitą knygą, apie Brontė.

Dabar skaitau Maria Vallejo-Nagera "Sodo tyla". Jau kelintą syk imu šią knygą,kažko vis netiko, bet dabar kai įsiskaičiau, visai įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2013 01 27, 15:52)
Ačiū laTulipe už naują temą  4u.gif

Ką skaitot įdomaus?

4u.gif

Aš tai vakar perskaičiau Anne Bronte ,,Agnesė Grėj''. Kažkaip visai maloniai man ji persiskaitė, iš komentarų tikėjausi, kad bus prastesnė. Kliuvo pagr. veikėjos charakteris, pabaiga- banali, bet pats siužetas pakankamai įdomus ir įtraukiantis, neapsiribojantis vien meilės linija.

Dabar pasiėmiau H. Murakami ,,Negailestinga stebuklų šalis ir Pasaulio galas'', sudomino nuo pat pradžių. Tačiau tolesnį skaitymą teks atidėti rytdienai, nes pažiūrėjau, kad ryt baigiasi pasiėmimo terminas W. Šekspyro ,,Užsispyrėlės sutramdymas'', tai vakarą leisiu su ja, nes nesinori neperskaitytos grąžinti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2013 01 27, 16:52)
Ačiū laTulipe už naują temą  4u.gif

Ką skaitot įdomaus?

Aš su malonumu perskaičiau Syrie James "Dingę Jane Austen memuarai" smile.gif


Turiu nusipirkusi, laukia savo eilės thumbup.gif

O man tai visai įdomiai pilki atspalviai skaitosi blush2.gif Sielos atgaivai kartu skaitau ir Juknaitės "Šermenis" - net nežinau kuri knyga labiau traukia.. biggrin.gif

P.S. O tema tikrai labai žiemiškai graži wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kiršė: 27 sausio 2013 - 16:32
Ar kas esat skaitę Juodųjų drugelių namai ?
Atsakyti
Kokia jauki tema wub.gif

Baigineju Silva rerum, labai patinka. Superini sarasa siu metu knygu issukiui susidariau, kol kas niekas is 6 knygu nenuvyle... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegytė: 27 sausio 2013 - 20:48
Na man sie metai labai nesekmingai prasidejo... Su vaiku praleidome 3 savaites ligoninej, o dabar ir pati esu prikaustyta prie lovos...
Skaityti irgi sunkiai sekasi, nepavyksta susikaupti.
Skaitau "Paslaptingas biciu gyvenimas". Visai nieko, bet tikejausi kiek daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fatimaallaa: 27 sausio 2013 - 20:52
QUOTE(Fatimaallaa @ 2013 01 27, 20:52)
Na man sie metai labai nesekmingai prasidejo... Su vaiku praleidome 3 savaites ligoninej, o dabar ir pati esu prikaustyta prie lovos...


o kas nutiko? unsure.gif
Atsakyti
Fati, laikykites 4u.gif 4u.gif 4u.gif

As pribaigiau Sabaliauskaite. rolleyes.gif Super, kodel as jos seniau neatradau? doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu neiseina issirinkti idomios knygos, kuri tikrai uzkabintu doh.gif Buvau pradejusi Nora Roberts "Ugnies medziokle", bet pajutau, kad jos skaityti nenoriu. Dabar oradejau Melissa Hill "Atleisk man".
Atsakyti
Donna Tartt - Slapta istorija
Pasiėmiau skaityti šią knygą, paskaičiusi gerus atsiliepimus; įvertinau tai, kad knygą autorė rašė devynis metus. Perskaičiusi likau suglumusi - kodėl man ji nesukėlė emocijų? Pati pradžia apskritai sunkiai skaitėsi. Būna, kad negaliu atsitraukti versdama puslapius, o būna taip, kaip kad nutiko dabar - skaitau, bet netirpstu iš malonumo, įdomumo, nejaučiu ypatingo nekantrumo versti puslapius. Stilius man pasirodė vos vos panašus į Irving'o, tik atmetus visas jo nešvankybes. Visgi padėti neskaitytos knygos negalėjau. Autorė pasakoja apie penkis studentus koledže studijuojančius klasikinę graikų kalbą. Autorė puikiai išbaigė personažų paveikslus, kurie man pasirodė savotiškai keisti: vieni paslaptingi, kiti atviri, bet turintys keistų įpročių. Tačiau, mano nuomone, nereikėjo prologe užsiminti apie Banio, vieno iš studentų, mirtį. Nors tai nėra tipiškas detektyvas, bet knyga prarado netikėtumo pojūtį. Viliojo tik smalsumas, kaip mirė, kodėl mirė? Įpusėjus knygą, atsirado intriga, įdomumas, nes atsirado psichologinių momentų. Manau, kad šioje knygoje tai ir yra pagrindas - psichologinis personažų portretas, susietas su jų poelgiais, kurie nulemia jų likimus, išgyvenimus. Visa tai atskleidžia žmogaus moralines nuostatas, jų vidinius įsitikinimus. Negaliu jos vertinti 5 balais, nes paliko abejingą. Nors mėgstu dramatiškas pabaigas, bet šioje knygoje manęs tas dramatiškumas nesujaudino. Buvo netikėta pabaiga, bet nieko daugiau. Puikiai parašyta knyga, bet kaip sakoma - ne mano. Mąstau, kad autorės rašymo stilius buvo man nepaveikus. Nes pvz. skaitydama, atrodo gal kiek banalų S. Cveigo romaną "Širdies nerimas" tiesiog mėgavausi kiekvienu puslapiu. Po to alpėjau, kad skaitysiu jį dar ne kartą. Susiradau kitas šio autoriaus knygas, kurios taip pat nepaliko manęs neabejingos, o Cveigas tapo vienu iš mėgiamiausių autorių.
Tartt knyga itin rimta, pasakojanti apie sudėtingus/netikėtus žmogaus gyvenimo momentus/įvykius, žmonių sąžinės gelmes, mane paliko abejingą...Keista...

Dabar skaitau Tess Gerritsen - Ledinis šaltis.
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2013 01 27, 19:57)
o kas nutiko? unsure.gif

Vaika pralaike del valgymo sutrikimo. Lyg ir geriau po triju savaiciu terapijos.
O prie manes gripas prikibo...

QUOTE(Gegytė @ 2013 01 27, 22:44)
Fati, laikykites 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Dekui, dekui, kaip nors pasveiksime 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fatimaallaa: 28 sausio 2013 - 19:50