Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos...

QUOTE(Skaitanti @ 2013 01 30, 20:18)
José Saramago. Kai mirtis nusišalina. Pirmoji perskaityta to rašytojo knyga, o ir tokias fantastikas labai mėgstu (vieną dieną vienoje šalyje niekas nebenumiršta). Rašytoją - į mėgstamiausius, knygą - kaip bebūtų gaila - atgal į biblioteką. Google sako, kad ši knyga ne pats geriausias Saramago kūrinys. VALIO! Nes man labai patiko, ir reiškia, kitos patiks dar labiau.

Aš laukiu šios knygos, bet pas mus bibliotekoje dar nėra. sad.gif Labiausiai man patikusi šio autoriaus knyga "Aklumas". O va kita "Evangelija pagal Jėzų Kristų" visai nepatiko. Gal tiesiog ne to tikėjausi iš knygos tokiu pavadinimu. Kitos sako, kad tai labai gera knyga, bet aš lieku prie savo nuomonės.
Atsakyti
Vis neiškyla favorituose tema,galvoju-negi neskaitot g.gif Ar tik nerašot?O pasirodo... blush2.gif
Prisiduodu,ką perskaičiau po senoj temoj aprašytos "Ekvinokcijos" :
"Teherano kalinė" "Įsileisk mane" "Nesidairyk atgal" "Trys sekundės" Visos normalios,pramoginės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaitanti @ 2013 01 30, 21:18)
José Saramago. Kai mirtis nusišalina. Pirmoji perskaityta to rašytojo knyga, o ir tokias fantastikas labai mėgstu (vieną dieną vienoje šalyje niekas nebenumiršta). Rašytoją - į mėgstamiausius, knygą - kaip bebūtų gaila - atgal į biblioteką. Google sako, kad ši knyga ne pats geriausias Saramago kūrinys. VALIO! Nes man labai patiko, ir reiškia, kitos patiks dar labiau.

George Orwell. 1984-ieji. Chm... ir kas per knyga? Vasarą bandžiau, niekaip... Dabar perskaičiau su džiaugsmu, netgi atsitraukti vietomis negalėjau. Labai įsijaučiau į herojų pergyvenimus... Vargšeliai.... Pala... O gal čia mes vargšeliai? Kažkaip labai daug sutapimų. Labai tinkama knyga prieš rinkimus. Patiko, netgi labiau už „Gyvulių ūkį“, noriu daugiau Orvelo.

Erichas Marija Remarkas. Juodasis Obeliskas. Dar viena nelaimėlė, kurios negalėjau skaityti vasarą. Gal yra netinkamų knygų vasarai? Google sako, ši Remarko knyga pati liūdniausia. Tai yra, pati depresiškiausia. Gal būt aš tam atspari, nes aš sakau, kad ši Remarko knyga - pati geriausia. Tai ne kokios tai meilės seilės iš „Triumfo arkos“. Taigi, „Ar tikrai žmonės nieko nebeatsimena?“. Rekomenduoju liūdnumui atspariems žmonėms.

Suzanne Collins. Bado žaidynės.


mūsų panašus skonis.
"Kai mirtis nusišalina" įtraukiau į ieškotinų sąrašą.
Dėl Orvelo pritariu kiekvienam žodžiui
Dėl Juodojo obelisko. Daug Remarko knygų skaičiau, t.y. visas kurias tik gaudavau. Juodasis obeliskas man pati geriausia jo knyga, bet prie liūdniausių tai niekaip nepriskirčiau, o jau prie depresiškiausių nė pro kur.

Bado žaidynes su malonumu perskaičiau, nors tai vaikiška knyga.

Jums, kaip fantastikos mėgėjai tikriausiai patiktų "Angelologija". Pradėjau ką tik, bibliotekininkė pasiūlė, nors jau buvo pasiskyrus sau skaityti biggrin.gif

Baigiau Lavastės "Smagi istorija apie suomius ir Suomiją". Tikėjausi kiek daugiau po visų atsiliepimų, bet tikrai nenusivyliau. Perskaityti verta, man artima skandinaviška dvasia, tai su malonumu ir skaičiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sotto: 31 sausio 2013 - 17:18
QUOTE(Skaitanti @ 2013 01 30, 21:18)

Lionel Shriver. Pasikalbėkime apie Keviną. Ajajai.... Labai emocionali, stipri, įtikinama knyga ir vienintelis klausimas ją skaitant Ar gali taip būti?



labai tikiu,kad gali.Kodėl gi ne? Jei tik įsijungiu žinias,tai vis Amerikoj kažkoks susišaudymas.Baisu. Man labai patiko knyga,pasilikau ją sau.Bet ,kažin, ar ją dar kada skaitysiu.

Labai noriu pradėt skaityt Theorin "Prieblanda", bet esu tik su vaiku, sakau dar bijosiu paskui rolleyes.gif Dar toks nuotykis nemalonus buvo šiandien rolleyes.gif
Vakar buvau pradėjus skaityt lietuvišką knygą, bet iškart kažkokia depresucha apėmė. Tikrai, matyt, lietuviams įgimta rašyt liūdnai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eliss: 31 sausio 2013 - 18:31
Sveikos,

Baigiau skaityti Melissa Hill "Atleisk man". Lengvo turinio romantine knyga. BEt cia yra is tu, kurias perskaitai ir pamirsti. Jos atmintyje neuzsilieka.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2013 01 31, 19:14)
o kuo ji skandinaviška g.gif


man savas ir artimas skandinaviškas mąstymas. O visa knyga alsuoja tuom smile.gif
Na pvz., parašyta, kad suomis 50 km papildomų įveiks, kad užmokėtų už žvejybos bilietuką, nors ramiausiai galėtų pažvejoti ir be jo, nieks nepamatytų ir nesužinotų. Bet suomiui savaime suprantama, kraujyje yra laikytis taisyklių, nes surinkti pinigėliai keliauja toms pačioms žuvis veisti ir puoselėti. Taip gera skaityti tokius teiginius, kad "korupcija- nėra", "policininkai ir muitininkai- nepaperkami". Atgaiva , tuom ir skandinaviška.
Atsakyti
QUOTE(sotto @ 2013 01 31, 19:35)
Atgaiva , tuom ir skandinaviška.

biggrin.gif aš sumaišiau pavadinimus, galvojau,kad čia nauja jos knyga apie lietuvius, užtat ir paklausiau ,kuom skandinaviška doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2013 01 31, 19:43)
biggrin.gif aš sumaišiau pavadinimus, galvojau,kad čia nauja jos knyga apie lietuvius, užtat ir paklausiau ,kuom skandinaviška doh.gif

ar skaitėt apie lietuvius? ar verta ieškoti?
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2013 01 31, 20:14)
Vakar buvau pradėjus skaityt lietuvišką knygą, bet iškart kažkokia depresucha apėmė. Tikrai, matyt, lietuviams įgimta rašyt liūdnai rolleyes.gif


o kokia tai buvo knyga? smile.gif
Atsakyti
sveikos, gal kuri rekomenduosit knyga apie senoves turciu gyvenima, ju palebavimus. noreciau, kad pasakojama butu taip, kaip viskas is tikro budavo. esu maciusi filma apie senoves dailininka (neatmenu koki), kuris turejo muza-meiluze-tarnaite. kaip ta moteris ji ikvepdavo kurybai. man sis filmas patiko. dabar noreciau paskaityti kazka tokio. dekoju 4u.gif
o cia paskaitinejus atsiliepimus pasizymejau sabaliauskaites "silva rerum" bandysiu ieskoti bibliotekoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padraika22: 01 vasario 2013 - 12:28
QUOTE(sotto @ 2013 01 31, 19:50)
ar skaitėt apie lietuvius? ar verta ieškoti?

neskaičiau,tai ir nežinau.Aš jos skersgatvius skaičius.

QUOTE(kiršė @ 2013 01 31, 21:58)
o kokia tai buvo knyga? smile.gif

Unė Kaunaitė "Sudie,rytojau". Berods, paaugliams knyga, skaitysiu vėliau, nes tie keliolika pusl. mane nekaip nuteikė rolleyes.gif

QUOTE(padraika22 @ 2013 02 01, 13:24)
sveikos, gal kuri rekomenduosit knyga apie senoves turciu gyvenima, ju palebavimus. noreciau, kad pasakojama butu taip, kaip viskas is tikro budavo. esu maciusi filma apie senoves dailininka (neatmenu koki), kuris turejo muza-meiluze-tarnaite.

Filmas pagal knygą Tracy Chevalier "Mergina su perlo auskaru". Ir ji nebuvo jo meilužė smile.gif

Pasiūlyčiau Sarah Dunant "Veneros gimimas" ir "Kurtizanės draugijoje". Taip pat Eric Walz "Popiežių valdovė" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2013 02 01, 15:54)

Unė Kaunaitė "Sudie,rytojau". Berods, paaugliams knyga, skaitysiu vėliau, nes tie keliolika pusl. mane nekaip nuteikė rolleyes.gif



toliau prašviesėja, netgi sakyčiau giedrai mirksiukas.gif
Atsakyti