Įkraunama...
Įkraunama...

Nepermatomi bei nestandartinių formų buteliukai

QUOTE(Miveta @ 2014 03 18, 10:58)
Sveikos,
Kuri žinote naujo ar tuščio Hugo Boss Nuit Pour Femme edp 75 ml buteliuko svorį? Ar kaip jį patikrinti, lempa netinka, visiškai nepermatomas
Labai ačiū  4u.gif

Atsakymo nesulaukiau, bet pati sau atsakiau tongue.gif Gal kam prireiks:
Buteliuką vis tik galima peršviesti tamsoje su telefone, esančia prožektoriaus funkcija (galima ir parsisiųsti, jei nėra). Man bent jau pavyko bigsmile.gif Šis buteliukas peršviečiamas iki maždaug ketvirtadalio nuo viršaus ir nuo apačios, vidurys kažkodėl niekaip nesimatė. Taigi, jį "paguldžius ir šviečian, taip sakant, į save pro buteliuką, yra matomas likutis smile.gif tik labai jau sudėtinga tai nufotografuoti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal kuri pasakytu koks svoris tuscio arba pilno Montale 50ml. buteliuko ? Buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2014 07 03, 17:58)
Sveikos  4u.gif

Gal kuri pasakytu koks svoris tuscio arba pilno Montale 50ml. buteliuko ? Buciau labai dekinga smile.gif


Tuščias, be spaustuko Montale "Patchouli Leaves" 50 ml buteliukas svėrė lygiai 15 g.
Atsakyti
QUOTE(eziuko mama @ 2014 07 03, 17:21)
Tuščias, be spaustuko Montale "Patchouli Leaves" 50 ml buteliukas svėrė lygiai 15 g.


aciu labai labai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2014 07 03, 18:30)
aciu labai labai  4u.gif  wub.gif


Tai kad nėra už ką mirksiukas.gif Kad tik padėtų drinks_cheers.gif
Atsakyti
nors ir persimato buteliukas, bet forma tai tokia, kad man visai neaisku kiek ten like g.gif o dar kaip tiek daug klausianciu kiek ten tiksliai yra, gal kas pagelbes? smile.gif

user posted image
Atsakyti
Grazios visoms dienos! 4u.gif
Mamytes, Montale buteliuku purkstukai atsisuka (isbandyta) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vile999 @ 2014 07 11, 14:49)
nors ir persimato buteliukas, bet forma tai tokia, kad man visai neaisku kiek ten like g.gif o dar kaip tiek daug klausianciu kiek ten tiksliai yra, gal kas pagelbes? smile.gif

reiktų bent bendrą buteliuko tūrį žinot, kad kažką pasakyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 07 12, 12:40)
reiktų bent bendrą buteliuko tūrį žinot, kad kažką pasakyt  biggrin.gif



nu jo tikrai turbut turio reikia biggrin.gif doh.gif

100ml butielka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vile999: 12 liepos 2014 - 16:07
QUOTE(vile999 @ 2014 07 12, 17:07)
nu jo tikrai turbut turio reikia  biggrin.gif  doh.gif

100ml butielka

g.gif kokie 25 ml g.gif šiaip būt lengviau jei buteliukas būtų paguldytas ant šono. tada galima dalinti vizualiai pusiau po 50 ml, o tada jau žiūrėt likutį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 07 12, 17:41)
g.gif kokie 25 ml g.gif šiaip būt lengviau jei buteliukas būtų paguldytas ant šono. tada galima dalinti vizualiai pusiau po 50 ml, o tada jau žiūrėt likutį  g.gif



nu man su ta teorija paguldyt ant sono kazkaip neisiena si karta, nes tie sustorejimai buteliuko kazkaip visa vaizda iskreipia, uztat ir pasimeciau g.gif
Atsakyti
tai ne su teorija, o su praktika smile.gif paguldyt ir žiūrėt, kiek yra smile.gif
Atsakyti