Įkraunama...
Įkraunama...

☼~2010 metų rugpjūtinukai! 54 tema~☼

QUOTE(linxmute @ 2014 02 05, 14:10)
Norėčiau ir aš su jumis labiau pabendrauti, bet nesu FB  unsure.gif  blush2.gif


linxmute, lauksim ziniu is taves!!! Lengvai ir greitai!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Creizė: 09 vasario 2014 - 22:29
QUOTE(dange22 @ 2014 02 01, 14:57)
as cia irgi buvau pries simta metu biggrin.gif
fb yra slapta grupe,gal kazka turi drauguose is bendraujanciu,jos tave pakviestu,jei ne ieskok manes danguole jonkute,priimsiu i draugus ir pakviesiu i grupe wink.gif.


Tai ir as parasysiu smile.gif Gal ir mane priimsit... ax.gif
Atsakyti
palaukit ir maneeeees! skubu is paskos 4u.gif jeigu priimsit i fb
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glinglingas: 01 kovo 2014 - 21:13
QUOTE(Creizė @ 2014 02 09, 23:29)
linxmute, lauksim ziniu is taves!!! Lengvai ir greitai!

Sveikos,
laikau glėby 2 sav. spurgytę wub.gif Labai lengvai nebuvo, darė CP, bet už tai greitai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2014 03 11, 14:04)
Sveikos,
laikau glėby 2 sav. spurgytę  wub.gif Labai lengvai nebuvo, darė CP, bet už tai greitai  biggrin.gif

Sveikinam wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2014 03 11, 13:04)
Sveikos,
laikau glėby 2 sav. spurgytę  wub.gif Labai lengvai nebuvo, darė CP, bet už tai greitai  biggrin.gif



SVEIKINU!!!!! wub.gif

Aukit ir zandus auginkit. Saunuole mamyte! thumbup.gif
Kada jei turesi galimybe papasakok placiau kas kur kada kaip ir kodel mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Creizė: 11 kovo 2014 - 21:21
QUOTE(linxmute @ 2014 03 11, 14:04)
Sveikos,
laikau glėby 2 sav. spurgytę  wub.gif Labai lengvai nebuvo, darė CP, bet už tai greitai  biggrin.gif

Sveikinu wub.gif Kad augtų gražutė ir gerutė mirksiukas.gif beje, kokį vardą davėt?
Atsakyti
QUOTE(Nosyte_ @ 2014 03 12, 11:35)
Sveikinu  wub.gif  Kad augtų gražutė ir gerutė  mirksiukas.gif  beje, kokį vardą davėt?

Ačiū, mergaitės wub.gif

Su vardu ilga istorija... Rinkom, ieškojom ir kol laukėmės, ir po gimdymo. Vadinom vienu vardu, netiko, kitu - netiko. Taip gal 4 ar 5 doh.gif Ir tapo mūsų dukrytė Tėja wub.gif Vis sakydavau, kad jokių tėjų, lėjų, fėjų ir pan. Bet... biggrin.gif man taip būna, ką sakau, kad tikrai ne, dažniausiai būna priešingai biggrin.gif Jai tas vardukas labiausiai tiko. Toks švelnus, trumpas. Dar ligoninėje būnant ir į auksiukę žiūrint buvo šmėstelėjęs Tėjos vardas, bet atmečiau. Tai va.

O dėl gimdymo net nežinau ką čia jums pasakoti g.gif turėjau bėdų su klubais, nelabai judinau vienos kojos. Tad buvo rizika, kad stūmimo metu gali būti didelių problemų, todėl darė CP. Nors prieš tai abu buvo natūralūs gimdymai be jokių nuskausminamųjų. Tai trečią, kai dėjau, su kaupu biggrin.gif


Kad dar užsukate, papasakokit kaip auga rugpjūtinukai. Dažnai serga? Lanko darželius? Judrūs?
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2014 03 12, 16:54)
Ačiū, mergaitės  wub.gif

Su vardu ilga istorija... Rinkom, ieškojom ir kol laukėmės, ir po gimdymo. Vadinom vienu vardu, netiko, kitu - netiko. Taip gal 4 ar 5  doh.gif Ir tapo mūsų dukrytė Tėja  wub.gif Vis sakydavau, kad jokių tėjų, lėjų, fėjų ir pan. Bet...  biggrin.gif man taip būna, ką sakau, kad tikrai ne, dažniausiai būna priešingai  biggrin.gif Jai tas vardukas labiausiai tiko. Toks švelnus, trumpas. Dar ligoninėje būnant ir į auksiukę žiūrint buvo šmėstelėjęs Tėjos vardas, bet atmečiau. Tai va.

O dėl gimdymo net nežinau ką čia jums pasakoti  g.gif turėjau bėdų su klubais, nelabai judinau vienos kojos. Tad buvo rizika, kad stūmimo metu gali būti didelių problemų, todėl darė CP. Nors prieš tai abu buvo natūralūs gimdymai be jokių nuskausminamųjų. Tai trečią, kai dėjau, su kaupu  biggrin.gif
Kad dar užsukate, papasakokit kaip auga rugpjūtinukai. Dažnai serga? Lanko darželius? Judrūs?


Labai grazus vardukas wub.gif

Uz gimdyma 4u.gif

Na o mano rugpjutinukas lanko darzeli jau truputi daugiau nei metai. Jau kalba pusiau lietuviskai pusiau norvegiskai. patinka jam ten labai. rolleyes.gif
Sergam gan daznai. Bet cia norgej jie pamise del buvimo lauke bet kokiu oru. net kai stiprus vejas su lietum eina jei i turus, buna po kelias valandas lauke. Tai daznai gan parsinesu slapiu drabuziu maisa. paskui ir buna ligos. doh.gif
Del judrumo tai padek D... Nenustygsta vietoj. tik koks multikas prikausto demesi. Siaip labai judrus vaikas, bet siaip susitikus to ne is tolo nepasakytum.
Vasara planuojam gryzt su maziai i LT atostogu ilgesniam laikui. Laukiam nesulaukiam. bigsmile.gif
Atsakyti
Linxmute, sveikinu sulaukus dukrytes! Kaip smagu jums dabar, tas kudikio kvapas wub.gif
Atsakyti
Linkxmute, sveikinu 4u.gif Atrodo, neseniai rasei, kad laukiesi.. smile.gif Trys vaikuciai - kaip smagu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2014 03 12, 18:54)

Su vardu ilga istorija...

Kad dar užsukate, papasakokit kaip auga rugpjūtinukai. Dažnai serga? Lanko darželius? Judrūs?

Sveikinam sulaukus sesytes.

i darzeli einam nuo rugsejo, tai sirgom pfiu pfiu pfiu vo pora kart, kalba neuzciaupiamai, ir pakankamai aiskiai, ilgais protingais sakiniais, pvz sakau turte tu mano turte, o jis man as ne turtas as Benas smile.gif, po poros dienu jau man apkabines sako turte tu mano, darzeli myli savaitgaliais sako kad nra jak ka veikti namuos, turi kleta tokiu sauniu draugu su kuriais ir ant " ramybes (bausmes) suolelio" per diena po tris kart sedi, o judrumas nenusakomas zodziais, sienom, stalais ir t.t.
Atsakyti