Įkraunama...
Įkraunama...

☼~2010 metų rugpjūtinukai! 54 tema~☼

Labas, rugpjūtinukų mamytės smile.gif Turbūt esu senų senovėj pamiršta, bet labai nustebau pamačiusi savo vardą pirmam puslapy smile.gif Ačiū, kad neišmetėt smile.gif Žiūriu nebe taip intensyviai vyksta viskas, kaip pilvelius auginant smile.gif
Mačiau, kad jau kai kurios dar po antrą ir trečią turi, sveikinu ir džiaugiuosi už jus smile.gif Buvom ir mes apsidžiaugę, kad šeimyna pagausės, deja, 11 savaitę teko daryti abraziją, nes širdelė sustojo sad.gif
Skaudu, bet tikrai lengviau nei Paulinai... Tik šiandien perskaičiau apie Jonuką. Širdis taip mušti pradėjo kaip dėl savo vaiko... Nėra nieko baisiau, nuoširdžiai užjaučiu... Bet Jonukas dabar savo šeimos angelas sargas...
Atsakyti
labutis

Pasveikinsim pirmom rugpjucio dienom gimusius su Paula jau keturmecius ! thumbup.gif tegul auga sveiki , laimingi ir geri vaikuciai mirksiukas.gif
user posted imageuser posted image


Manishke jau nuo rugsejo sholiuos i darzeli ko labai laukia bigsmile.gif jai tik baisu kad visa diena reiks buti ir paciai valytis bandeles reiks doh.gif ko dar iki dabar del purvinu reikalu nenori daryti nors jau bande ir atrodo visai normaliai gaunasi g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, pradedam naują veiklą, jei žinote, kam aktualu, pasidalinkite info, ačiū smile.gif

Mes esame "Nieko sau" teatras, dovanojantis vaikams ir suaugusiems gerą nuotaiką, autorinę kūrybą. Atvykstame į jūsų nurodytą vietą.

Šiuo metu turime parengę muzikinį interaktyvų spektaklį "Afrika", kurio metu vaikai susipažins su Afrikos gyvūnais. Skambės autorinės dainos pritariant gitarai, barškučiams, afrikietiškam būgnui ir kt.

Detalesnė informacija ČIA: http://niekosauteatras.blogspot.com/

Taip pat jau ruošiame originalią Kalėdinę programą, paskubėkite užsisakyti.

Atsakyti
labutis

ziuriu jokio judesio cia.
mes i darzeli nepapuolem doh.gif nu atsilikeliu respublika kaip kitaip pavadinti. po to stebisi kad vaikai nemoka bendrauti ar nemoka ishklausyti mokytoju. kaime gyvenam ir tam ner vietos dviejuose darzeliuose .. zodziu pikta labai
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2014 10 09, 21:20)
labutis

ziuriu jokio judesio cia.
mes i darzeli nepapuolem  doh.gif  nu atsilikeliu respublika kaip kitaip pavadinti. po to stebisi kad vaikai nemoka bendrauti ar nemoka ishklausyti mokytoju.  kaime gyvenam ir tam ner vietos dviejuose darzeliuose .. zodziu pikta labai

Labas smile.gif
Mes Vilniuje, darželį šiemet gavom vargais negalais. Pasirodo, laikė kelias vietas neaišku kam (tiksliau aišku - tiems, kurie pakiš kažkiek). Man aiškino, kad sąrašai sudaryti ir mano dukrytės juose nėra... Pasitaikė toks atsitiktinumas, kad anytos pažįstama galėjo patikrinti tikrą situaciją, ir pamatė, kad yra laisvų vietų, tik apie jas laukiantiems nieko nesakoma blink.gif
Atsakyti
o Erika sveikinimai wink.gif
Atsakyti
Ačiū wub.gif
Atsakyti
Ar mūsų temutė dar čia gyvuoja, ar jau visos į FB sulindo? ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
nustebau kad dar temute gyvuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lialia* @ 2015 02 24, 09:08)
Sveikos,
nustebau kad dar temute gyvuoja 4u.gif

Gyvuoja, tik daugiau FB mirksiukas.gif
Atsakyti
gaila, ten bendrauti negaliu, nes nededu nuotraukusav seimos ir vaiku sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lialia* @ 2015 02 25, 17:20)
gaila, ten bendrauti negaliu, nes nededu nuotraukusav seimos ir vaiku sad.gif

tai nuotraukos ir nebutinos wink.gif as ir esu istryusi visas, yra tik kas nebent mane ikeles ir yra ir uztagines, o pati nebekeliu jau senai, na tik i grupe kur bendraujam ax.gif
Atsakyti