Įkraunama...
Įkraunama...

☼~2010 metų rugpjūtinukai! 54 tema~☼

QUOTE(tindiriushka @ 2013 03 04, 10:11)
jei vairuoji, tai ramiai wink.gif Tik kaime su auklėm ar kita darbo jėga sunku.


Mociute su seneliu uz 50 m gyvens, tai siuo klausimu, manau, nebus problemu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosyte_ @ 2013 03 04, 10:27)


Ga-ap, nu kaip nuotaikos? Laukiam gi jau  bigsmile.gif



Patikek, kaip as jau laukiu doh.gif Vakar atsibudau, tiek skauda abi blauzdas, kaip koki gera maratona buciau nubegusi, ir nepraeina. Itariu, nakti raumenis itempiau doh.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif

Grazuoliai vaikiukai wub.gif

Kaip greit bega laikas, rodos dar neseniai supavom savo kudinkelius ant ranku, o dabar kokia jau dideli wub.gif

Ga-aP laukiam su tavim didziosios dienos. 4u.gif


Baltai pavydu ziuret kaip vaikiukai tarpusavy bendrauja, zaidzia. echhh... ax.gif
Atsakyti
Sveikos.

Pas mus namie ne surmulys, bet verkimai. Arba seses, arba brolio, arba visu kartu doh.gif Dickis jau 1.5 men. i darzeli neina, niekaip kosulys nepraeina. Mociutes abi susirgo, tai as 3 diena viena su abiem namie. Vyras i darba ryte iseina ir grizta tik kai jau miegam visi. Tai va. Sese musu visai nemiegale, diena labai labai LABAI mazai miega. Ir reikia beveik visa laika ant ranku nesiot, ir ne bet kaip, o stacia ir veidu i pasauli smile.gif Brolis pyksta, kad negaliu su juo pilnu tempu zaisti, liepia man sese guldyt kur nors doh.gif Dar labai pyksta, kai sese maitinu ir negaliu eiti kur nors su juo. Ir siaip matau, kad jam jau stogas vaziuoja nuo namu, sienom lipa, zaislai visi nusibode. Oj kaip laukiu, kada i darza keliaus smile.gif PAVASARI, kur tu???????
Atsakyti
QUOTE(Bonce @ 2013 03 04, 14:45)
Sveikos.

Pas mus namie ne surmulys, bet verkimai. Arba seses, arba brolio, arba visu kartu  doh.gif  Dickis jau 1.5 men. i darzeli neina, niekaip kosulys nepraeina. Mociutes abi susirgo, tai as 3 diena viena su abiem namie. Vyras i darba ryte iseina ir grizta tik kai jau miegam visi. Tai va. Sese musu visai nemiegale, diena labai labai LABAI mazai miega. Ir reikia beveik visa laika ant ranku nesiot, ir ne bet kaip, o stacia ir veidu i pasauli  smile.gif  Brolis pyksta, kad negaliu su juo pilnu tempu zaisti, liepia man sese guldyt kur nors  doh.gif  Dar labai pyksta, kai sese maitinu ir negaliu eiti kur nors su juo. Ir siaip matau, kad jam jau stogas vaziuoja nuo namu, sienom lipa, zaislai visi nusibode. Oj kaip laukiu, kada i darza keliaus  smile.gif  PAVASARI, kur tu???????


Uij, kaip nefaina.. O turi nesiokle, kur veidu i pasauli kabetu mazoji? Bent kazkiek rankos atsilaisvintu, butu galima su dickiu vis si ta nuveikt. Dek maitinimo, Lukne irgi pykdavo, tai as paskui isigudrinau is anksciau ja perspeti, kad as duosiu sesei papuka, o ji gales arba viena pazaist arba salia pasedet ir palaukt. Gal ir jum taip padetu? Na ir itraukt sese i bendra veikla, kiek tai imanoma. Pampersa kartu keisti, sese galetu pagauti broli, brolis galetu sesei parodyi, kaip moka boksta statyti ar su masinelem zaisti..
Atsakyti
QUOTE(1rma @ 2013 03 04, 15:06)
Uij, kaip nefaina.. O turi nesiokle, kur veidu i pasauli kabetu mazoji? Bent kazkiek rankos atsilaisvintu, butu galima su dickiu vis si ta nuveikt. Dek maitinimo, Lukne irgi pykdavo, tai as paskui isigudrinau is anksciau ja perspeti, kad as duosiu sesei papuka, o ji gales arba viena pazaist arba salia pasedet ir palaukt. Gal ir jum taip padetu? Na ir itraukt sese i bendra veikla, kiek tai imanoma. Pampersa kartu keisti, sese galetu pagauti broli, brolis galetu sesei parodyi, kaip moka boksta statyti ar su masinelem zaisti..


Turiu tik Manduca smile.gif Bet dar neisbandziau smile.gif
Bandau ir i bendra veikla itraukti. Ir sese "zaidzia" su masinom, ir "prausiam" kartu sese biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonce @ 2013 03 04, 15:16)
Turiu tik Manduca  smile.gif  Bet dar neisbandziau  smile.gif
Bandau ir i bendra veikla itraukti. Ir sese "zaidzia" su masinom, ir "prausiam" kartu sese  biggrin.gif


Na va, jei mėgsta būt nešiojama atsukta į priekį, gali būti prasčiau, manduca netiks.. Bet čia gal dar ir dėl pilvelio daugiau tų rankų reikia? Aistė mano labai patogus vaikas pasidarius yra, pati auga, man kartais nėt nesmagu dėl jos.. blush2.gif Tai linkiu, kad ir jum su laiku ateitų ramios dienos, kad brolis pilnai apsiprastų ir pakentėtų, kai reikia sesę pamaitint, užmigdyt ar panešiot.
Atsakyti
QUOTE(Creizė @ 2013 03 04, 14:35)
Baltai pavydu ziuret kaip vaikiukai tarpusavy bendrauja, zaidzia. echhh...  ax.gif


Man kaip patinka dabar žiūrėti į brolioir sesės meilę, ji tokia nuoširdi, be jokio ką nors už tai gauti.

Kartą girdžiu kambary dydysis šaukia: paleisk mane!!!! ateinu pažiūrėti kas ten vyksta, ogi mažoji parvertusi brolį ant grindų, stipriai apsikabinusi kad jam atsistoti neit neina ir atsako: juk aš tave myliu wub.gif

Arba poliklinikoj viena mergaitė garsiai verkė, mano mažoji išisigandi ir iš paskos verkti. Brolis suprato kame reikalas, priėjo prie sesės, uždengė jai ausis ir sako: nu va, Gaudrute katute, dabar negirdi, nebebijai?

Miela wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Bonce @ 2013 03 04, 14:45)
Brolis pyksta, kad negaliu su juo pilnu tempu zaisti, liepia man sese guldyt kur nors  doh.gif  Dar labai pyksta, kai sese maitinu ir negaliu eiti kur nors su juo.


Atsimenu mes su vyru labai irgi pergyvenom, kai gimė Gaudrė, kad sūnus nepyktu, nepavydėtu... Tai kažkaip pavyko mums tą dėmesį ir meilę padalinti, kad nei vienas nepyktu. Sūnus nuo pat mažens stengėsi padėti pasirūpinti sese thumbup.gif Turbūt nepamenu nei vieno atvejo, kad ar vienas ar kitas supavydėtu dėmesio g.gif Žinoma būna, kad jei vienas šalia atsisėda, tai ir kitam reikia butinai šalia atsisėsti, arba jei vienas pabučiuoja, tai tuoj ir kitas atbėga pabučiuoti lotuliukas.gif
Atsakyti
labutis


QUOTE(šneider @ 2013 03 03, 12:54)
Kaip jusm, merginos kurios turit po du ir daugiau didesnių padaužų, nepavargstat nuo šurmulio?


kartais tikrai laukiu kad greiciau mb gryztu , nusiprausia ir as galiu dingti i 2 a arba i kiema kad viena pasibuti rolleyes.gif tiesiog vaikai reikalauja daug demesio o as ne robotas ir man pasitaiko visokiu dienu cool.gif o shiaip labai dziaugiuosi kad turim 3 vaikus wub.gif kartais viena sedint pagalvoju kaip cia taip ryzausi, nes tai reishkia dalis gyvenimo jau ne mano kaip besakytum. bet priesh gimdant tiesiog apsisprendi ir ivertini visus priesh ir uz . o mane nugalejo vaiku teikiamas dziaugsmas , stebeti kaip jie auga nera nieko maloniau schmoll.gif kaip pagalvoju kas yra geriau negu stebeti savo vaikus - tai net neturiu su kuo palyginti rolleyes.gif

Atsakyti
Labas, atsimenat dar mane? smile.gif blush2.gif Pasiilgau to laiko, kai kartu laukėmės, intensyviai bendravome.O dabar dar taip keista ir smagu žiūrėti į liniuotes, kad ne viena ryžotės po neilgo laiko vėl lauktis vaikelio ir dabar jau 8 mėn mažyliai bigsmile.gif Sunku mamytėms, gera vaikams biggrin.gif

Norėjau aktyvistes vilnietes, jei surasit kam palikti vaikučius, pakviesti (o galima juk ir su jais biggrin.gif ) į mūsų koncertą smile.gif Taigi:


Kviečiu į mūsų (aš, mano vyras ir solo gitaristas) koncertą klube "Artistai". Vilnietės, nepatingėkite, įėjimas nemokamas. Nors čia kauniečių daugiausiai, kaip supratau. biggrin.gif

Šerkšno Tylos“ koncertas klube „Artistai“!

Jau šį penktadienį, t.y. 2013 m. kovo 15 d., 20.30 val.
Klubas „Artistai“, Šv. Kazimiero g. 3, Vilnius.
Įėjimas – NEMOKAMAS!

Visi kartu sukurkime jaukų ir įsimintiną vakarą!

Durys – 20.00 val.

Iki.

Pagarbiai,
„Šerkšno Tyla“.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akmenskeltė: 14 kovo 2013 - 07:56
labutis

aishku atsimenam smile.gif cia tikrai daug pasikeitimu

butu kaune tikrai surasciau laiko pasiklausyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2013 03 14, 11:21)
labutis

aishku atsimenam  smile.gif  cia tikrai daug pasikeitimu

butu kaune tikrai surasciau laiko pasiklausyti  rolleyes.gif



ir už ketinimą ačiū 4u.gif

na ir kokie pasikeitimai, klok, nes aš jau nesuseksiu tokio ilgo laiko įvykių tongue.gif
Atsakyti