Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjai visoje Lietuvoje

QUOTE(Virginija5552 @ 2013 09 11, 10:20)
Mantautas parašė, kad 3 ir 10 gegužės dar laisvi smile.gif Reiks skambinti derinti smile.gif Kažko ir man linksta prie jo, nuojauta tokia gera apie jį

Geras geras jis, neturėkit abejonių, kiek teko dirbt su juo, ar su Žiogu, na, jie tiesiog profesionalai ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2013 09 11, 13:57)
Geras geras jis, neturėkit abejonių, kiek teko dirbt su juo, ar su Žiogu, na, jie tiesiog profesionalai ir tiek.

butent...tikslus apibudinimas- profesionalai!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
Aš prieš pora savaičių atšokau savo vestuves, kurias - lietuvių ir anglų kalbomis - vedė Paulius Markulis, ir iki šiol negaliu atsidžiaugti, kad vedėju pasirinkome būtent jį!

Pradėjus organizuoti vestuves gerokai nerimavau, nes mano vyras - anglas, ir kaip žinia, jų vestuvių papročiai gerokai skiriasi nuo mūsiškių, jiems - vedėjas vestuvėse yra gana keistas reiškinys, be to, pernai su (tada dar tik būsimu) vyru teko pabūti svečiais lietuviškose vestuvėse, kurių vedėjas jį truputį "išgąsdino" (perdėtu teatrališkumu ir valdingumu), tuom pačią vestuvių vedėjo idėją padarydamas dar nepatrauklesnę, tačiau jau vos prasidėjus mūsų vestuvių vakarinei daliai ir po to dar kartą po vestuvių mano vyras Pauliaus darbą apibūdino kaip PERFECT!

Aš pati buvau gana mažai bendravus su būsimo vyro šeima ir draugais iki vestuvių, anglai yra gana uždari ir, jei atvirai, tai man būdavo toks jausmas, kad jie truputį "kreivai" žiūri į mano tautybę, bet šventėje nebeliko jokių kultūrinių ir, kažkokiu stebuklingu būdu, netgi kalbos barjerų, visi buvome kaip viena didelė šeima, ir didžiąja dalimi - tai Pauliaus nuopelnas.

Dar aptarinėant vestuvių scenarijų, Pauliaus prašiau, kad niekas nebūtų primigtynai verčiamas dalyvauti žaidimuose, tačiau dėl to galėjau visai ir nesijaudinti, nes jis sugebėjo sukurti tokią atmosferą, kad visi patys norėjo dalyvauti. Paulius puikiai jaučia šventės nuotaiką ir meistriškai prisiderina ir atitinkamai "vairuoja balių". O šiaip į visas mano pastabas dėl scenarijaus ir muzikos buvo atsižvelgta 100%.

10 balų rašau ir tiek už puikią anglų kalbą, tiek už vertėjo talentą. Iš patirties žinau, kad "persijunginėti" ir vienu metu bendrauti dviem kalbomis nėra labai lengva, tačiau Pauliui tai nesukėlė jokių sunkumų.

Žaidimų dalis buvo nuotaikinga ir "nenuvalkiota", labiau tai buvo geriausių vestuvinių tradicijų rinkinys iš viso pasaulio, teko "paragauti", ką per vestuves patiria įvairių tautybių jaunavedžiai, ir viskas - su sveika doze humoro, žinoma smile.gif Svečiai buvo "užsivedę" gerokai prieš tai, kai oficialiai buvo paskelbta šokių pokių dalis, ir šokiai natūraliai prasidėjo pertraukėlėse tarp žaidimų. Puikiai į programą įpinta buvo ir graži šeimos židinio pervedimo tradicija.

Aš ieškojau šilto ir tuo pačiu profesionalaus, bet be oficialumo sukaustymo prieskonio vedėjo, ir Paulius tobulai šiuos reikalavimus atitiko ir netgi viršijo, geriau pravestų savo vestuvių net negalėjau įsivaizduoti!
Atsakyti
Sveikos, mes jau po savo didžiosios šventės. Vedėją radau per forumą ačiū jam, ačiū vedėjui (Vidmantui Petrauskui). Viskas praėjo taip linksmai ir šauniai, kad geriau net nesitikėjau...
Svečiai girią šventę ir sako, kad jau seniai nebuvo tokiose smagiose vestuvėse. Publika buvo labai linksma drinks_cheers.gif , o vedėjas sugebėjo užvesti kiekvieną ir jauną ir seną thumbup.gif
Mandagus, komunikabilus, šmaikštus ir labai linksmas tas mūsų vedėjas buvo...

Jei kas ieško profesionalaus vedėjo už prieinamą kainą jo kontaktus rasite ir Facebooke mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai idomiausia, kad Markuli dazniausiai siame forume giria, diena pries uzsiregistrave nariai biggrin.gif biggrin.gif tiesiog atsikelia ryte zmones, ir sako, reikia man uzsiregistruoti SM ir butinai savo pirma zinute pagirti Pauliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ąžuolienė @ 2013 09 13, 12:03)
Aš prieš pora savaičių atšokau savo vestuves, kurias - lietuvių ir anglų kalbomis - vedė Paulius Markulis, ir iki šiol negaliu atsidžiaugti, kad vedėju pasirinkome būtent jį!
...
Aš ieškojau šilto ir tuo pačiu profesionalaus, bet be oficialumo sukaustymo prieskonio vedėjo, ir Paulius tobulai šiuos reikalavimus atitiko ir netgi viršijo, geriau pravestų savo vestuvių net negalėjau įsivaizduoti!

Ale kai gera rasti tokius atsiliepimus apie savo darbą internete! smile.gif
Širdy šiluma!

Tokie žodžiai skatina dar labiau stengtis dėl savo klientų.

O pirmu įrašu atsiliepimą jaunoji paliko todėl, kad padėkojo man e-mailu ir pati pasisiūlė parašyti atsiliepimą, jei noriu. O aš paprašiau tai padaryti šiame forume. smile.gif

Ačiū ačiū ačiū!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paulius-markulis: 14 rugsėjo 2013 - 10:35
Labai gerai praveda renginius vedejas is Lietuvos rusu dramos teatro Aleksandras Kanajevas. Maciau vestuvese, labai patiko programa, kainu ir kontaktu nezinau.
Atsakyti
Mūsų vestuvių vedėjas buvo Mantas Karpovičius thumbup.gif Mudu su MB labai laimingi savo pasirinkimu! Jau nuo pat pradžių tariantis telefonu sudarė patikimo žmogaus įvaizdį, į susitikimą atėjo laiku, tvarkingai, šiek tiek oficialiai apsirengęs, iškart radom bendrą kalbą ir sutarėm.
Šventės vietoje atvažiavogerokai anksčiau, išsidėliojo aparatūrą (neveltui jis giriasi dėl savo aparatūros kokybės smile.gif ), užmezgė ryšius su svečiais. Kai mes atvykom visi svečiai buvo pakilios nuotaikos, kai kurie jau į jį kreipėsi vardu.
Vakaro metu puikiai valdė visus svečius, o jau linksma buvo! Ir prisijuokėm ir prisišokom, žodžiu visi buvo atsipalaidavę ir linksminosi smile.gif Mantas visai šventei įnešė elegancijos, reikiamu momentu mokėdavo sukurti tarsi užburiančią ore tvyrančią nuotaiką. Kelias vakaro programos dalis pasiūlė daryti kiek kitaip nei daugelis matę, tai buvo visiems įdomu. Labai patiko tai, jog matėsi, kad Mantas ir dj yra puikiai susiderinę, dj ir puikiai dirbo, išgirdomne visas taip mūsų norėtas dainas, bet ir ne šiaip kokią dainą po dainos grodavo, o stengėsi išjudinti svečius, ko pasekoje šokiai aprimo 5val. ryto, 7val. ryto nuėjo miegoti paskutinieji svečiai. Po šventės ir iš svečių girdėjome daug gerų atsiliepimų, netgi facebook paskyroje po mūsų šventės nuotrauka svečiai vis dar dėkojo už puikų vakarą thumbup.gif Kartočiau ir kartočiau mūsų šventinį vakarą, kaip ir pačias vestuves wub.gif
Atsakyti
Labukas! Sakykit jeigu jus turit vedeja vestuvese, ar dar ir grupe pasisamdot? Nes jeigu Markulis tiek kainuoja,plius grupe, tai nezmoniska suma gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(spaicyy @ 2013 09 18, 09:01)
Labukas! Sakykit jeigu jus turit vedeja vestuvese, ar dar ir grupe pasisamdot? Nes jeigu Markulis tiek kainuoja,plius grupe, tai nezmoniska suma gaunasi  g.gif

Markulis smile.gif tiek kainuoja su kolega DJ'ejum, visa reikiama aparatura pramogoms ir sokiams, rekvizitu pramogoms ir kuru. Gaunate visa pramogu "kompleksa", pasirupinu jusu vestuviu svente nuo (jei norite) santuokos ceremonijos iki sokiu laimingos pabaigos (ir jei norite) antra diena.

Linkejimai nuo Markulio visoms busimoms ir buvusioms nuotakoms! smile.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios! smile.gif

Planuojame vestuves kitu metu vasara. Dar iki galo nezinau kaip viskas bus, bet zinau viena tikrai - muzikantu pas mane nebus. Labai noriu vedejo ir DJ ax.gif Gal galite pasidalinti savo ispudziais? blush2.gif nes mane labiausiai gasdina kaina... Vienas is vedeju, labai isgirtas sitame forume uzsiprase 4000... Cia normali kaina? Nes mums nelabai pagal kisene.. Nejau nera gero vedejo uz mazesne kaina? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(silk @ 2013 09 18, 10:23)
Sveikos mielosios! smile.gif

Planuojame vestuves kitu metu vasara. Dar iki galo nezinau kaip viskas bus, bet zinau viena tikrai - muzikantu pas mane nebus. Labai noriu vedejo ir DJ  ax.gif Gal galite pasidalinti savo ispudziais?  blush2.gif nes mane labiausiai gasdina kaina... Vienas is vedeju, labai isgirtas sitame forume uzsiprase 4000... Cia normali kaina? Nes mums nelabai pagal kisene.. Nejau nera gero vedejo uz mazesne kaina?  blink.gif

Mes tiek mokejom, zinoma yra pigesniu, viska galima rasti pagal savo kisene, bet patikekite, tie zmones verti net daugiau nei 4000 thumbup.gif
Atsakyti