Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjai visoje Lietuvoje

Gal kam vestuves vedė Donatas Šimkus (Buvęs Dūmas) iš nuotaikoskalviai.lt? gal girdėję kokių atsiliepimų?
Atsakyti
Sveiki
Gal kas nors šventė su vedėju Tomu Jašinsku?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingrid1118: 26 sausio 2014 - 21:05
labukas 4u.gif

kazkaip labai tylu cia g.gif pasidalinsiu as savo patirtimi. ieskau vedejo tik vakarinei daliai. susisiekiau su Mantautu bei Ziogu ir abu raso ta pati: nuo bazntines ceremonijos. bet man tereikia nuo pobuvio vietos. gal kas galite pasidalinti informacija apie vedejus, kurie veda nuo vakarines dalies? dekui ! xxx
Atsakyti
Dažniausiai ir veda visi tik nuo vakaro pradžios, tačiau būtent minėtieji nori dalyvauti ir užimti svečius jau nuo bažnyčios.

O vedėjų Lietuvoje juk tikrai netrūksta biggrin.gif Va dėl konkrečios datos ar kainos kai pradedi domėtis, atkrenta sąrašiukas mirksiukas.gif

Pradėkim nuo forume plačiai aptarto Roberto Petrausko, Mindaugo Krasausko, Ginto Vaičikausko, toliau Dainius Palivonas, Juozas Adomaitis, puikusis Paulius Markulis (kuris šią temą berods ir sukūrė mirksiukas.gif ) ir t.t. ir pan. Nepatingėkit paskaityti temos ir tikrai rasite bigsmile.gif
Atsakyti
Laba diena, esu visiškai žalia šioje temoje, o man labai reikėtų rekomendacijų apie vedėjus ir muzikantus Šiauliečius
Atsakyti
QUOTE(gabigabija @ 2014 01 21, 17:24)
Sveikos  4u.gif gal kuri nors dalyvavote vestuvese ar renginyje, kuri vede Darius Cepulis?



Labas:) Mano vestuvėse 2013. jis buvo vedėju:) thumbup.gif
Atsakyti

Teko but ne vienoj sventej, kurias vede skirtingi vedejai.
1 vieta duociau Dainiui
2. Taip pat nenusivilsite Mindaugu Krasausku
3. Gintas
4. Edgaras (Kafka) ir Marija - dar ir padainuoja wink.gif Nuosirdus labai zmones jie.

Tada rinkciuasi pagal ju uzimtuma, ir aisku kaina, jei tai aktualu ir labai skirtusi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(~Tina! @ 2014 02 11, 16:35)
Laba diena, esu visiškai žalia šioje temoje, o man labai reikėtų rekomendacijų apie vedėjus ir muzikantus Šiauliečius

Sveika,

Vedėją ar muzikantą drąsiai gali rinktis iš bet kurio Lietuvos miesto. Juk dabar visi ratuoti smile.gif ir važiuoja kur tik paprašysit .
Merginos daug rekomenduoja puikių ir talentingų žmonių, svarbu tik kad jums patiktų.
Mes kaip rinkomės vedėją nežiūrėjom iš kokio miesto, tiesiog susitikę su keletu rekomenduotų profesionalų, išsirinkome mums patikusį.
Pasirinkome Jolitą Vaitkevičienę, ji pasirodė iš karto maloniai bendraujanti, prie jumoro, gražus balso tembras, pilna įdomių idėjų...
Vestuvių šventė super buvo. Visiems svečiams patiko ir mums smile.gif

Reziumuojant darykite konkursą ir išsirinkite ne labiausiai išgirtą vedėją, o tą kuris lengvai bendrauja, sklandžiai dėsto mintis ir atitinka šventės viziją.

4u.gif
Atsakyti
Gal kas esate susidūrę su Mariumi Vasilevičiumi iš Trijų Karalių? Kokie įspūdžiai?
Atsakyti
Sveiki,ar esate susidūrę su renginių vedėju Tomu Jašinsku?
Atsakyti
QUOTE(mariakuku @ 2014 02 24, 16:03)
Sveiki,ar esate susidūrę su renginių vedėju Tomu Jašinsku?

Sesuo yra uzsakius ji su dj i savo vestuves irgi domina apie juos atsiliepimai. 4u.gif nes info kazkaip mazai apie ji
Atsakyti
QUOTE(ingrid1118 @ 2014 02 24, 20:28)
Sesuo yra uzsakius ji su dj i savo vestuves irgi domina apie juos atsiliepimai. 4u.gif nes info kazkaip mazai apie ji

o gal jau esate ką nors girdėję apie jį?
Atsakyti