Įkraunama...
Įkraunama...

Apyrankės - II

Laba

labai nedrąsiai jungiuos į karoliukų krapštinėtojų klubą biggrin.gif MB visad juokias, sako kaip višta po grūdus kapstaisi biggrin.gif
Pažiūrėjus į jūsų apyrankes - galva svaigsta nuo vaizdų wub.gif

Na o man tai tik pati pati pradžia rolleyes.gif
Va ką prikapsčiau blush2.gif

Čia mano pati pirmoji, kuri tik užsidėjus trūko biggrin.gif teko antrą kartą tvirtint.... o ir svoris jos unsure.gif
user posted image

Antras bandymas
user posted image

Ir trečias bandymas
user posted image

Atsakyti
Vitalma
sakyčiau, iš biserio ar stiklo karoliuku, paprastai su valu verta. Jei pastebėjot, diržas taip pat iš tos operos.
Tomienė vyrui per ausi, ir eik toliau ramiai darbuotis hihihi.gif irnesakyk.gif
Gražios apyrankės, kad nutruko, reiškias nelabai tvirtai užbaigima padarei, bet iš kliadų juk mes ir mokomes. Smagu matyti, kad jau nuo pražiu darai tvarkingus, bei užbaigtus darbelius. Su spaustukais, bei tiltliai, pagirtina. Gal sakyčiau per didelį žiedeliai, nelabai žiūrisi. Pamokėlė, apie tvarkingą, užbaigimą, naudojant tiltelius http://www.firemount...occat=tutorials
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo esmileja: 02 kovo 2013 - 16:45
Ačiū, esmileja 4u.gif
Atsakyti
Dukros pirmasis darbelis. Dovana draugei. 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Laba diena , ieškau kompanjonės, prekiauti kovo 28-30d Šiauliuose. Užsisakiau vietą su palapine. Man vienai per daug vietos, nes neturiu tiek prekių, ir būtų malonu mokęsčius pasidalinti pusiau
Atsakyti
Perlų ir gintaro apyrankė
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Dosera @ 2013 03 08, 14:00)
Perlų ir gintaro apyrankė


grozybe wub.gif mano megstamiausiu medziagu derinys wub.gif
Atsakyti
Sweiki, norejau pasiklausti kokiu mm reiketu prispaustuku, jei naudojama 0.6mm vielute? yra 2,3 5 mm prispaustukai, kurie geriausi butu?smile.gif aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **zara**: 10 kovo 2013 - 00:58
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2013 03 18, 09:17)

kaip visada-tobula thumbup.gif
Atsakyti