Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs klausimai

Laba. Galiu padeti ivairiais klausimais susijusiais su automobiliu, jo eksploatacija, islaikymu, tvarkymu, gedimu pasalinimu ar nezinomu lempuciu apsireiskimu jusu prietaisu skydelyje ir taip toliau ir panasiai smile.gif galiu patarti koki pirkti ar kokio geriau nepirkti. Daznai cia visko randu ir paskaitau. Galvoju ir man reikia buti naudingu bei pasidalinti savo ziniomis smile.gif nesidrovekit, kvailu klausimu nebuna - buna tik kvaili atsakymai biggrin.gif
P.S. 1-2kart per diena tikrai patikrinsiu tema smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mechanikas-KNS: 29 sausio 2013 - 00:05
Nustojo veikt priekiniai abu gabaritai. Lemputes sveikos, saugikliai irgi. Kas gali but?
Atsakyti
Abu iskarto nustojo? Na jeigu tiksliai ne lemutes ir saugikliai, tada reikia ziureti, kad kur laidai prasitryne nebutu. Gal kontaktai uzsioksidave kazkur?
Atsakyti
Jo iskart abu nustojo. Ar gabaritams eina atskira rele?
Atsakyti
Nei gabaritai nei ilgos-trumpos sviesos reliu neturi smile.gif Reiktu ieskot slieku anksciau minetuose taskuose
Atsakyti
kiek maždaug kainuoja INSP "užgesinimas" ?

Atsakyti
QUOTE(m2ts @ 2013 01 29, 01:22)
Nustojo veikt priekiniai abu gabaritai. Lemputes sveikos, saugikliai irgi. Kas gali but?

Ijungimo/isjungimo jungiklis. Kazkur nera kontakto,be datalesnes apziuros-neapseisit 4u.gif
Atsakyti
Galvos skausmas dėl seno (2003 metu) dyzelinio automobilio.Jau pusantrų metų važinėju su juo, visada buvo tinkamai prižiūrimas.Ką tik pakeisti visi filtrai, kitos detalės.Paskutinį kartą už remontą išleidau 240 eurų. unsure.gif Ir bac, nepraėjo technikinės. unsure.gif Ką man dabar su juo daryti?Juk mašinos be technikinės neparduosi.Lieka tik laužynas? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milvaja: 16 lapkričio 2020 - 05:50
Paduokit skelbimus Facebooke ivairiose grupese, kartais paima visa masina be technikines
Atsakyti

Sveiki, peržiūrėjau BMW svetainę ir susidomėjau jų siūlomais elektromobiliais. Konkrečiai mane domina iX M60 modelis, kuris, kaip rašoma  gali veikti iki 575 km su vienu įkrovimu :O Ar turite patirties su šiuo modeliu? Kokie jūsų įspūdžiai?

Atsakyti