Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 39


noreciau paklausti ??/man nustate darbinga 55%...tai kiek valandu per diena as tureciau dirbti?niekur nerandu,kad butu parasyta.mano darbas sunkus,o atsakyma kai dave,tai viska dirbt galiu tik kelt daugiau nei 10kg negaliu,o apie darbo laika net neparasyta.ir isvis as apakau manes net komisijoj nepaklause kaip jauciuos,antra operacija turejau gruodzio vidury ir jau vadinasi galiu eit dirbt po 12 val per diena.nusivyliau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2013 01 30, 21:48)
noreciau paklausti ??/man nustate darbinga 55%...tai kiek valandu per diena as tureciau dirbti?niekur nerandu,kad butu parasyta.mano darbas sunkus,o atsakyma kai dave,tai viska dirbt galiu tik kelt daugiau nei 10kg negaliu,o apie darbo laika net neparasyta.ir isvis as apakau manes net komisijoj nepaklause kaip jauciuos,antra operacija turejau gruodzio vidury ir jau vadinasi galiu eit dirbt po 12 val per diena.nusivyliau verysad.gif


Su 55% tikrai negali dirbt pilna diena,mano vyrui(del kitu priezasciu) nustatytas toks pats darbingumo netekimo lygis ir tikrai yra apribojimai.Tai turi buti parasyta komisijos atiduotame lape,ne pacioje korteleje,o isvadose. Jei nerasi,butinai kreipkis del isaiskinimo,taip negali buti. Mano vyrui nedarbingumas del nutrauktu kojos nervu ir tai negali dirbt visa diena schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2013 01 30, 20:53)
Su 55% tikrai negali dirbt pilna diena,mano vyrui(del kitu priezasciu) nustatytas toks pats darbingumo netekimo lygis ir tikrai yra apribojimai.Tai turi buti parasyta komisijos atiduotame lape,ne pacioje korteleje,o isvadose. Jei nerasi,butinai kreipkis del isaiskinimo,taip negali buti. Mano vyrui nedarbingumas del nutrauktu kojos nervu ir tai negali dirbt visa diena  schmoll.gif

tai vat kad del darbo valandu isvadose nieko ir neraso,parasyta,kad kelt negalima daugiau negu 10kg ir kai silumine aplinka neatitinka nustatytu pakankamos silumines aplinkos norminiu verciu.ir viskas
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2013 01 30, 22:02)
tai vat kad del darbo valandu isvadose nieko ir neraso,parasyta,kad kelt negalima daugiau negu 10kg ir kai silumine aplinka neatitinka  nustatytu pakankamos silumines aplinkos norminiu verciu.ir viskas

Net issitraukiau dokumentus vyro.Tai naujausiame ,t.y. 2011m. komisijos isvadoje tikrai neberaso nieko del laiko,o visose ankstesnese(ju yra dar 4vnt.) buvo rasoma,kad dirbti ne visa darbo diena arba ne visa darbo savaites laika g.gif Manau,kad tikrai turetu buti toks irasas su sia liga. Arba turi eiti pas BP gydytoja,kad si rasytu rekomendacijas pagal nedarbingumo lygi i darboviete.Niekada nebuvo taip,kad zmogus ,turintis invaliduma, galetu dirbt taip kaips veikas. Cia net nejuokinga,kai vienintelis kriterijus yra 10kg. svorio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita_12 @ 2013 01 30, 16:12)
Mus gydanti  chemoterapeutė  išeina iš darbo. Jos žodžiai - as jus perduosiu kitai gerai daktarei nlb. nuramina.


Kuri ir iš kur?
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2013 01 30, 21:12)
Net issitraukiau dokumentus vyro.Tai naujausiame ,t.y. 2011m. komisijos isvadoje tikrai neberaso nieko del laiko,o visose ankstesnese(ju yra dar 4vnt.) buvo rasoma,kad dirbti ne visa darbo diena arba ne visa darbo savaites laika  g.gif  Manau,kad tikrai turetu buti toks irasas su sia liga. Arba turi eiti pas BP gydytoja,kad si rasytu rekomendacijas pagal nedarbingumo lygi i darboviete.Niekada nebuvo taip,kad zmogus ,turintis invaliduma, galetu dirbt taip kaips veikas. Cia net nejuokinga,kai vienintelis kriterijus yra 10kg. svorio  doh.gif

dabar isvis siaubas kaip jie skirsto tuos procentus.Viena pazystama pasakojo,kad vienai kaulu vezys yra,nupjove koja dave ten pagal procentus 2grupe.Ir iskart pasake kad kai uzdes dirbtine koja bus 3 grupe.tai gali pagalvot kaip tai imanoma. doh.gif parasys,kad daug vaiksciot negali ir viskas,sedek darbe 12 val.o jei darbas nesedimas viskas pats turi iseit is darbo ir gyvenk is 300 simtu,kad nori.vienu zodziu sakes verysad.gif
Atsakyti
laba diena,

mamai mazajame dubenyje rado augli, neaisku ar is kaulo jis auga ar is raumens, bet sprendziant is KT tai veikejas piktybinis. siuo metu mama guli Vilniuj lazdynų ligoninėj. bet as noreciau pasikonsultuoti ir santariskiu onkologais. net neisivaizduoju, pas kokios srites onkologa reiktu kreiptis g.gif gal galetumet ka patarti ar rekomenduoti.
o viskas prasidejo nuo paprasto kojos skausmo. is pradziu gyde ale nervo uzdegima, paskui sake, nervas uzspaustas neaisku del ko. o lazdynu ligoninej ir aptiko ta veikeja.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2013 01 30, 23:06)
Kuri ir iš kur?


Kauno onkologinė ligoninė. Gydytoja S. Astašauskaitė.
Atsakyti
QUOTE(Rita_12 @ 2013 01 31, 13:10)
Kauno onkologinė ligoninė. Gydytoja S. Astašauskaitė.

teko viena kart but pas S.Astasauskaite,tai nebloga tokia pasirode.Galit pas S.liutkauskiene pasiprasyti man tai ji gera as pas ja lankausi
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2013 01 30, 21:48)
noreciau paklausti ??/man nustate darbinga 55%...tai kiek valandu per diena as tureciau dirbti?niekur nerandu,kad butu parasyta.mano darbas sunkus,o atsakyma kai dave,tai viska dirbt galiu tik kelt daugiau nei 10kg negaliu,o apie darbo laika net neparasyta.ir isvis as apakau manes net komisijoj nepaklause kaip jauciuos,antra operacija turejau gruodzio vidury ir jau vadinasi galiu eit dirbt po 12 val per diena.nusivyliau verysad.gif

Mano puseserė serga onkologine kepenų liga,su darbingumo nustatymu,yai cirkas,kai neleido chemijos-3gr,kai pradėjo leist-2gr pusei metų,o jei visai išsikapstysi tai ir nuims 100% turiu vieną pažistamą su tokia istorija verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2013 01 31, 14:27)
teko viena kart but pas S.Astasauskaite,tai nebloga tokia pasirode.Galit pas S.liutkauskiene pasiprasyti man tai ji gera as pas ja lankausi


Šiandien dar pas Astašauskaitę buvom, tai rekomendavo 2 jaunas gydytojas Taparauskaitę ir Vitkauskaitę (ateina iš klinikų). Mes galvojam apie Tamošaitytę arba gal išvis pereiti į klinikas. Dabar turime iki kovo mėn. apsispręsti. Šiaip tai šiandien dar su tokia moteriške pasikalbėjom, kuri 8 metus gydosi, tai sakė, kad visos jos ten neblogos ir į jokias klinikas ji neitų.
Atsakyti
Merginos, pasidalinkit savo patirtimi apie gyd. Strimaitiene?
Papildyta:
QUOTE(safyre @ 2013 01 31, 14:42)
laba diena,

mamai mazajame dubenyje rado augli, neaisku ar is kaulo jis auga ar is raumens, bet sprendziant is KT tai veikejas piktybinis. siuo metu mama guli Vilniuj lazdynų ligoninėj. bet as noreciau pasikonsultuoti ir santariskiu onkologais. net neisivaizduoju, pas kokios srites onkologa reiktu kreiptis  g.gif gal galetumet ka patarti ar rekomenduoti.
o viskas prasidejo nuo paprasto kojos skausmo. is pradziu gyde ale nervo uzdegima, paskui sake, nervas uzspaustas neaisku del ko. o lazdynu ligoninej ir aptiko ta veikeja.

O jei jus patys paprasytumet, kad siustu i onkologini?
Atsakyti