Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 39

QUOTE(VyteVytule @ 2013 04 27, 13:57)
Dziaugiuosi uz Jus! Kaip smagu skaityti tokias zinias.
Papildyta:

Emilly, laikykites! As net bijau galva plauti, kad tik plauku nenuplauciau. Bet plaukai tai plaukai, bet vat tas pykinimas... Ir Emend'a, ir Zofran'a geriu-vis tiek pykina. Tai stengiuosi kiek galima daugiau miegoti.

Vyte Vytule, o tau chemija 5dienas lasina stacionare?

Del plauku tai vyrui tik per pirma chemija paslinko, o poto jau nebe, o pykinimas tai jo jam irgi buvo baisiausia chemijos dalis . Na nezinau ar psichologiskai ar seip bet maniskiui padedavo metiniai saldainiai ir imbiero produktai (saldainiai). Zofranas irgi negelbejo.
Laikykis, po chemijos vel galesi atsipusti 4u.gif
Papildyta:
Beje , suzinojau kad kaimynes teciui buvo 4 stadija zarnyno v, buvo atliktos 5 operacijos, kelios chemijos, o dabar jau net grupe nueme, tipo sveikas, pasveiko, zmogui virs 70metu, seip nieko neiprasto pats nedare, vadovavosi tik tradicine medicina ir gydytoju gydymu. Tai daug vilciu teikiantis pavyzdys.
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2013 04 28, 09:44)
Vyte Vytule, o tau chemija 5dienas lasina stacionare?

Del plauku tai vyrui tik per pirma chemija paslinko, o poto jau nebe, o pykinimas tai jo jam irgi buvo baisiausia chemijos dalis . Na nezinau ar psichologiskai ar seip bet maniskiui padedavo metiniai saldainiai ir imbiero produktai (saldainiai). Zofranas irgi negelbejo.
Laikykis, po chemijos vel galesi atsipusti 4u.gif
Papildyta:
Beje , suzinojau kad kaimynes teciui buvo 4 stadija zarnyno v, buvo atliktos 5 operacijos, kelios chemijos, o dabar jau net grupe nueme, tipo sveikas, pasveiko, zmogui virs 70metu, seip nieko neiprasto pats nedare, vadovavosi tik tradicine medicina ir gydytoju gydymu. Tai daug vilciu teikiantis pavyzdys.

Man viena diena stacionare sulasina oksaliplatina ir epirubucina, o tada 3 savaites geriu Xeloda namie.
Nebandziau jokiu saldainiu, nes baidausi cukraus:)
Del plauku-praeita karta pradejo slinkti po trecios chemijos.
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2013 04 27, 10:03)
sveikos,

Ateinu su gerom naujienom, pas vyra viskas gerai, skrandzio biopsija neparode nieko bloga thumbup.gif . Tik sake truputi yra stemples uzdegimas, liepe maista lengvesni valgyt ypac vakarais. O seip viskas gerai. Vel 3menesiams bus ramu.
Dziaugiuosi kad viskas gerai, nes buvau pradejus nerimaut, kad vyrui vel vasara reiks chemijose praleist.

Dziaugiuosi kartu clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Delfi yra tokia medžiaga "Atsargiai. Neapgalvotas imuninės sistemos stiprinimas gali skatinti vėžį". Pagrindinė mintis aiški - atsargiai su visokiais imuniteto stiprintojais ir stimuliatoriais, nes galite sustiprinti kaip tik tai, ko nereikia. Bet viskas taip neaišku ir suvelta, nekonkretu, kad sunku ir suprasti - o kaip tada stiprintis, nes ten kalbama apie limfocitus, kurie vadinami kariais, ką daryti, kad jei tarnautų ir pan., niekas neaišku, jochaidi, tokie tekstai tik siutina.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2013 04 29, 20:56)
Delfi yra tokia medžiaga "Atsargiai. Neapgalvotas imuninės sistemos stiprinimas gali skatinti vėžį". Pagrindinė mintis aiški - atsargiai su visokiais imuniteto stiprintojais ir stimuliatoriais, nes galite sustiprinti kaip tik tai, ko nereikia. Bet viskas taip neaišku ir suvelta, nekonkretu, kad sunku ir suprasti - o kaip tada stiprintis, nes ten kalbama apie limfocitus, kurie vadinami kariais, ką daryti, kad jei tarnautų ir pan., niekas neaišku, jochaidi, tokie tekstai tik siutina.

Kadangi esu denditriniu lasteliu mokslinis tiriamasis objektas(kaip pati save vadinu), pasidalinsiu mano organizmo imunoterapijos taikymo rezultatais. Kadangi, kol kas tokiu naviku, kaip skrandzio, yra imunoterapijos taikymo pradziu pradzia (turiu omeny, remisijos laikotarpiu arba skrandzio vezio pirminese stadijose), tai daromos tik tiketinos isvados logiskai besirutuliojancios.
Taigi, po nuosekliu mano pirminio ir antrinio naviku imuno tyrimu matyti, kad skrandzio navike buvo stebimas labai stiprus imuninis atsakas, taciau, vezines lasteles, kaip zinia, sugebejo ji apgudrauti. Istyrus mts kiausidese pastebeta, kad limfocitai jau buvo kryptingai nukreipti-stebima ju apgultis ant kraujagysliu bei susidarantys limfocitu konglameratai paciame navike. Dar nemi ejau, kad niekyr daugiau vezines lasteles neisplito-nei limfmazgiuose, nei pilvaplevej, nei skystyje. Tiketina, kad pradejus man taikyti vakcinacija, kariai aptiko mikromts kiausidese ir jas pradejo krapstyti lauk. Tiketina, kad kariu nebuvo dar pakankamai(nes, pirma, nebuvo uzbaigtas vakcinacijos kursas dar, antra, pilnas imuninis isitvirtinimas stebimas po 6-9 men.), kad jie sunaikintu vezines lasteles. Taciau, jie teisingai nukreipe mano stipru imunini atsaka. Ir, aisku, dziaugiuosi, kad dar menesio nelaukiau, kaip kad buvo siuloma stebeti kiausides pokycius.
Tad, toliau uzsiimu eksperimentu-dabar gaminama vakcina is mano naviko, su mano antigeno kodais.
O del imuniteto aisku tai, kad pazistu labai daug sveikai gyvenusiu ir, pagal viska, turejusiu tureti labai stipru imuniteta, kurios, deja, susirgo veziu. Todel, manau, tiesiog reikia tiesiog megautis gyvenimu neperlenkiant lazdos.
O imunine sistema, kaip matyti, yra labai sudetingas reikalas.
Atsakyti
QUOTE(VyteVytule @ 2013 04 29, 20:33)
Kadangi esu denditriniu lasteliu mokslinis tiriamasis objektas(kaip pati save vadinu), pasidalinsiu mano organizmo imunoterapijos taikymo rezultatais........


Daro įspūdį Tavo nusimanymas savo gydymo plonybėse. Gal kokių nors minčių turi apie T-aktyvatorius? Man jau laikas leistis Taktiviną ir, paskaičiusi tą straipsnį, kur įmetė Nida44, šiek tiek pristabdžiau...
Papildyta:
QUOTE(braske01 @ 2013 04 27, 10:03)
sveikos,

Ateinu su gerom naujienom, pas vyra viskas gerai, skrandzio biopsija neparode nieko bloga thumbup.gif .....

Braške01, džiugu girdėti geras naujienas šiame forume 4u.gif O tai jau šį pavasarį ne kokių per daug...
Papildyta:
QUOTE(emilly @ 2013 04 27, 11:14)
O as vel su skarelem draugauju,jau ir grazi man pasidare mano plike  biggrin.gif

Emilly, kai įpranti, tai ta plikė neatrodo baisi, o ir visai miela. Laikykis 4u.gif Kiek dar chemijų liko?
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2013 04 29, 20:56)

Sveika nidute,gal ka suzinojai apie tas kanapes???Neiseina man jos is galvos,klausiau savo gydytojos,tai ji nieko net girdejusi nera apie tai,tik sake receptai galioja visose Europos sajungos salyse.

QUOTE(willow @ 2013 04 30, 10:19)
Emilly, kai įpranti, tai ta plikė neatrodo baisi, o ir visai miela. Laikykis  4u.gif Kiek dar chemijų liko?

Net nezinau kiek ju liko,man atrodo kad galo ir nebus,nes esu neoperuojama,o kaip kitaip liga stabdyti,tik chemija belieka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(emilly @ 2013 04 30, 12:15)
Sveika nidute,gal ka suzinojai apie tas kanapes???Neiseina man jos is galvos,klausiau savo gydytojos,tai ji nieko net girdejusi nera apie tai,tik sake receptai galioja visose Europos sajungos salyse.
Net nezinau kiek ju liko,man atrodo kad galo ir nebus,nes esu neoperuojama,o kaip kitaip liga stabdyti,tik chemija belieka  unsure.gif



Ir man jos neišeina iš galvos, paprašiau vieno žmogaus pasiaiškinti, kol kas tęsiasi. Aš jomis įtikėjau, ypač perskaičiusi vieno Harvardo mokslininkų tyrimą, kuris įrodė, kad darė stebuklus. Ypač tiko sergantiems plaučių, krūties, kiaušidžių v.... Gerai, kad tinka reeptai, tik neaišku, ar nereikia ten vaistinėje paso, antra, ar mūsiškiai gydytojai tokį receptą išrašytų, gal draudžia įstatymas ir įvežimas - galima ar ne. Manau, kad ne. Tebelieka daug klausimų ir jie nelengvai atsakomi.


Papildyta:
QUOTE(willow @ 2013 04 30, 09:19)
Daro įspūdį Tavo nusimanymas savo gydymo plonybėse. Gal kokių nors minčių turi apie T-aktyvatorius? Man jau laikas leistis Taktiviną ir, paskaičiusi tą straipsnį, kur įmetė Nida44, šiek tiek pristabdžiau...
Papildyta:

Braške01, džiugu girdėti geras naujienas šiame forume  4u.gif  O tai jau šį pavasarį ne kokių per daug...
Papildyta:

Emilly, kai įpranti, tai ta plikė neatrodo baisi, o ir visai miela. Laikykis  4u.gif Kiek dar chemijų liko?



willow, tas interviu Delfyje tik sumaišė protą, užuot įnešęs aiškumo. Kas tas tavo taktivinas, nors iš pavadinimo aišku, kad jis kažkoks aktyvatorius?

Lyg tai liepia neaktyvinti, o antra vertus, kaip karius limfocitus kelti į mūšį, pagaliau, kur tų limfocitų gauti? Mano kraujo tyrimai rodo, kad pas mane limfocitų yra 17,5 (norma 19-37), abs. skaičius 1 (norma 1-4). Pernai buvo dar blogiau. Tai jie kariauja ar ne, jei jų realiai trūksta? Bandžiau ieškoti patarimų, kaip juos pasidauginti, tai kol kas radau tik česnakus.

Žodžiu, tarp tų teorijų esu pasimetusi, nors iš principo stiprinu imunitetą tik natūraliais būdais, bet kai kas tvirtina, kad net ir čia reikia nepersistengti. Pav., riboti maistą, kuriame daug vitamino C. Tiesa, esu vartojusi kordicepsą, jis man labai patiko, bet tą, be jokių vitaminų.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2013 04 30, 11:59)
Ir man jos neišeina iš galvos, paprašiau vieno žmogaus pasiaiškinti, kol kas tęsiasi. Aš jomis įtikėjau, ypač perskaičiusi vieno Harvardo mokslininkų tyrimą, kuris įrodė, kad darė stebuklus. Ypač tiko sergantiems plaučių, krūties, kiaušidžių v....  Gerai, kad tinka reeptai, tik neaišku, ar nereikia ten vaistinėje paso, antra, ar mūsiškiai gydytojai tokį receptą išrašytų, gal draudžia įstatymas ir įvežimas - galima ar ne. Manau, kad ne. Tebelieka daug klausimų ir jie nelengvai atsakomi.



Sveiki. Čekai kolkas dar neturi oficialių kanapių importuotojų, o dėl kokių priežasčių jie nenori patys kultivuoti kanapių medicininiams poreikiams, as nezinau, tad daug vilčių į gydymą kanapėmis Čekijoje mes nededame, bent jau kolkas. Kiek mes žinome, tai čekai ruošiasi kanapes importuoti džiovintu pavidalu iš Nyderlandų ir Izraelio. Kanapės būtų prieinamos asmenims nuo 19 metų ir jie galėtų įsigyti iki 30 gramų džiovintų kanapių per mėnesį. Kanapes skirtų tik specializuoti gydytojai onkologai, reumatologai, ortopedijs chirurgai, neurologai ir psichiatrai. Apie iš užsienio į Čekiją atvykusių pacientų gydymą kolkas dar nėra skelbiama.
Tuo tarpu Ispanijoje jau kurį laiką nėra draudžiama auginti ir naudoti kanapių medicininiams tikslams, todėl, mano manymu, dėl gydymo kanapėmis geriausia būtų vykti į Ispaniją. Neturiu is kur suzinoti apie situacija Ispanijoje ... sad.gif


as labai domejausi taippat... esamepasiryze vaziuot pagyvent kelis menesius i kokia sali Europoje,kur galetume gydytis kanapemis,deja man nelabai ka pavyksta suzinoti.. Parasiau kiek pavyko suzinoti apie Cekija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauryte80: 30 balandžio 2013 - 13:15
QUOTE(nida44 @ 2013 04 30, 13:09)
Kas tas tavo taktivinas, nors iš pavadinimo aišku, kad jis kažkoks aktyvatorius?



Действующее вещество
Экстракт тимуса крупного рогатого скота (тактивин) 100 мкг.

Фармакологическое действие
Тактивин является иммуностимулирующим средством. Тактивин – препарат полипептидной природы.

При иммунодефицитных состояниях препарат нормализует количественные и функциональные показатели иммунитета. Стимулирует продукцию лимфокинов, в том числе α- и γ- интерферона. Восстанавливает активность Т-киллеров, активизирует макрофагальную систему

Mano chirurgas liepė 2-3 kartus per metus susileisti
Atsakyti
Laba diena , ieškau bendraminčių, kuriom yra nustatyta endometrioidinė adenokarcenoma. Nežinau ko griebtis.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2013 04 29, 20:56)
Delfi yra tokia medžiaga "Atsargiai. Neapgalvotas imuninės sistemos stiprinimas gali skatinti vėžį". Pagrindinė mintis aiški - atsargiai su visokiais imuniteto stiprintojais ir stimuliatoriais, nes galite sustiprinti kaip tik tai, ko nereikia. Bet viskas taip neaišku ir suvelta, nekonkretu, kad sunku ir suprasti - o kaip tada stiprintis, nes ten kalbama apie limfocitus, kurie vadinami kariais, ką daryti, kad jei tarnautų ir pan., niekas neaišku, jochaidi, tokie tekstai tik siutina.

jo del imuniteto stiprinimo pilna priestaringu minciu: vienur raso kad kuo imunitetas stipresnis, tuo jis stipriau kovoja su veziu, kitur gi tam priestarauja, kad stiprindami imuniteta, stpreja ir pats vezys. Tai sunku ir susigaudyti kaip is tiesu yra.
Atsakyti