Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XV Tema)

Ačiū draugikės 4u.gif
Prie viso to ryt 10 ryto turiu su didžiuoju būti Kaune, kardiologijso klinikose. Prieš mėnesį esam konsultacijai užsirašę. Važiuojam visa šeimyna, nes buvo planuota dar pas anytą užsukti pakeliui, savaitgaliui....O mama su sese lieka čia....Nebežinau kaip čia bus...
Atsakyti
Ramsiau 4u.gif 4u.gif 4u.gif viskas bus gerai mirksiukas.gif dažniausiai taip būna, kad viskas supuola į visą krūvą.

šiandien mano mažė vožės aukštelnyka nuo kėdės. aš šalia stovėjau, tik nusisukus į viryklę. tas garsas dar dabar ausyse skamba. verksmas, iš skausmo net nepraverkia, išbalo... tuo tarpu orkaitėj pyragas, kurį reikia sulaistyt, į keptuvę suversti sparneliai, kad karamelizuotųsi. staigiai vonion, šaltą kompresą, grįžtu į kambarį, po kojom pasipina lėlių vežimas, griūnu, spėjau mažę numest ant sofos pagalvių doh.gif galvoj panika: ką daryt... vyras parai darbe, dičkis į varžybas išvažiavęs. nu doh.gif bet ačiū die, viskas gerai baigės. likusią dienos dalį nejaučiau galūnių ir vis akies krašteliu stebėjau ar viskas gerai. dar visa laimė, kad krito ant laminato, per 10 cm nuo plytelių. būtų tokia jėga į plyteles kritusi, būtume tikrai ligoninėj atsidūrę unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 02 14, 22:52)
Ačiū draugikės 4u.gif
Prie viso to ryt 10 ryto turiu su didžiuoju būti Kaune, kardiologijso klinikose. Prieš mėnesį esam konsultacijai užsirašę. Važiuojam visa šeimyna, nes buvo planuota dar pas anytą užsukti pakeliui, savaitgaliui....O mama su sese lieka čia....Nebežinau kaip čia bus...

Rupesteli turi didysis del sirdeles? Tikrai, kad nelabai laiku cia viskas taip vienu metu unsure.gif


QUOTE(arden @ 2013 02 14, 23:02)

arden, skaiciau tai kaip vos ne siaubo filma blink.gif gerai, kad viskas su gera pabaiga, 3* tpfu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 14 vasario 2013 - 23:08
Primine man cia arden savo isgyvenimais.

Savo gyvenime niekada nepamirsiu penkiu (sesiu) dalyku.

Pirmas- kai tik tik istekejusi skendau (iki db pasamonej likes ryskus vaizdas ir konvulsiskos mintys tuo metu).
Antras- kai mane besilaukiancia, vos per akies plauka, 7-8 menesyje fenas 'neuztrumpino' (ta garsa iki db nepamirstu, laiku spejau galva patraukti).
Trecias- gimdymo komplikacijos su pirmagimiu (vaisiaus vandenys pateko i krauja). Apart to, pirmagimi 'iseme' su lavondemem.... Tai ryskiausias mano isgyvenimas.
Ketvirtas- kai jaunelis mandarinu springo (iki dabar matau ta vaizda kai ji gelbeja vyras ir viskas beviltiskai, o tada staigiai stveriau vaika ir uz koju zemyn galva kratau...jam buvo iki metuku ar virs metuku... melo jau visas... pavyko....bet atsitupus prie sienos verkiau verkiau vos ne kaukdama nuo soko. P.S matyt isijunge 'profesinis' varykliukas; nes bene vos ne kasmet pirmos pagalbos kursai isklausomi)
Penktas- kai jauneli automobilis patrenke ('ant' musu akiu)....

P.S. (sestas) jau gyvensiu nepamirsiu- toksikozes doh.gif Man tai 10-simt kart baisiau nei pats gimdymas.




Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 02 14, 23:52)
Primine man cia arden savo isgyvenimais.

Trecias- gimdymo komplikacijos su pirmagimiu (vaisiaus vandenys pateko i krauja).


blink.gif blink.gif blink.gif

tavo angelas sargas gerai dirba savo darba unsure.gif

nuo sitos komplikacijos neseniai gimdyve mire, pagal statistika, nepavyksta isgelbeti 90 proc. moteru tokiais atvejais verysad.gif


DD, kad tik nebebutu daugiau tokiu baisu isgyvenimu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 02 14, 23:08)
Rupesteli turi didysis del sirdeles?

Na, jeigu ne sportas, tai nereiktų ir tų tikrinimų. Bet jis beveik profesionalas dviratininkas, o kažkas yra negerai su kraujotakos atsistatymu po krūvio...reikia tirtis...o prieš akis stoyklos Ispanijoje, Italijoje...Galimybė pakliūti į užsienio komandą....

QUOTE(arden @ 2013 02 14, 23:02)


QUOTE(Visgi @ 2013 02 14, 23:52)

SiAUBAS....

aš turiu tik 2
kai didysis būdamas 3 metų sirgo salmonelioze ir išvežus į ligoninę ištiko terminis šokas - temperatūros nieks ilgai nenumušė....Staigiai pradėjo akyse mėlynuoti...Skruostai, lūpos...MB palatoj pasiliko su juo aš išbėgau į korodorių ko nors kviesti...Paskui mane išprašė lauk, o mb pasiliko...
mažasis gimė anksčiau laiko 5 savaitėm. Stresas, bet nieko kaip ir...ale pabuvom namie (po 2 savaičių neišnešiotukų skyriuje) 2 savaites ir mėnesio mėnesiadienį sutikom vaikų ligoninės reanimacijoje...Meningitas. Iš pradžių nerado kas yra...Buvo siaubas...O namie dar 2...Sumautas daktariūkštis (neatleisu niekada gyvenime) pareiškė kad gali būti auglys ir ryte konsultuos krūtinės chirurgas...MB su vaikais namie....Aš palatoj...Mažius reanimacijoj...Sese (Kanadoj būdama) knisa internetą...Ryte ateinu į reanimaciją su pienuku (o beje pienas nedingo, kuo labai stebiuosi) o man aukso gabalas kita gydytoja sako, padarėm punkciją - meningitas. Tai gydėmės apie mėnesį...
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 02 14, 22:38)
''Демоны'' /2010/
''Поп'' /2009/

4u.gif 4u.gif dekui

QUOTE(iowa @ 2013 02 14, 22:47)

4u.gif aciu. paziuretas bus butinai, nes megeja paverkt

QUOTE(Ramsius @ 2013 02 14, 23:23)
Ryt ryte mano tėtį operuoja

palaikysiu butinai. laikykis 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Ramsius @ 2013 02 14, 23:52)
Prie viso to ryt 10 ryto turiu su didžiuoju būti Kaune, kardiologijso klinikose

sekmes 4u.gif 4u.gif Kiek teko girdet, Kauno klinikose kardiologai vieni geriausiu ax.gif ax.gif

QUOTE(arden @ 2013 02 15, 00:02)
šiandien mano mažė vožės aukštelnyka nuo kėdės.  unsure.gif

isgyventi dalykai.
laikykites abi 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 02 15, 00:52)
Savo gyvenime niekada nepamirsiu penkiu (sesiu) dalyku.


QUOTE(Ramsius @ 2013 02 15, 02:14)
aš turiu tik 2

paskaiciau abieju ir susimaciau, kad as be reikalo del savo problemu pergyvenu. Moterys stai, kiek isgyvene g.gif

labas rytas 4u.gif 4u.gif nebesimiega, tai pasidariau kavos, perziurejau laiskus, nusiunciau emailu sveikinima sesei savo (sian 48 suejo), Australijoj jau 15 metu gyvena su 5 mete dukra. Ir db einu koki filma ziureti.
Atsakyti
paziurejau_Moja malenkaja ciudovicie_ thumbup.gif serialas. Motina uz didelius pinigus atsizada savo dukros blink.gif doh.gif ir kaip tokias dar zeme nesioja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2013 02 14, 21:47)
http://kinozal.tv/de...s.php?id=963076  neuzmuskit ,arba nemuskit ,ne rusiskas bet apie vaiku auklejima ,augima parekomendavo sako verke  wub.gif
ziuresiu

dėkui, tema įdomi, ir smagu, kad yra rekomendacija 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Ramsiau, laikykis ...
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 02 14, 23:23)
Sveikos,
Aš trumpai, ne į temą... Ryt ryte mano tėtį operuoja verysad.gif Kaip pasakė gydytojai, vilčių labai mažai/ Jei kuri nepamiršit, bežiūrėdamos mūsų mėgiamus filmus, palaikykit suspaudusios kumščius ax.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 02 14, 22:38)

Pagal aprasyma ir komentarus sitas turetu buti labai labai thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Ramsius @ 2013 02 14, 23:23)
Sveikos,
Aš trumpai, ne į temą... Ryt ryte mano tėtį operuoja verysad.gif Kaip pasakė gydytojai, vilčių labai mažai/ Jei kuri nepamiršit, bežiūrėdamos mūsų mėgiamus filmus, palaikykit suspaudusios kumščius ax.gif

Sukalbejau "Teve musu" uz tevelio sveikata 4u.gif Jei ne paslaptis, kas jam? Mano teva irgi pries Kaledas operavo-plauciu vezys, paskutine stadija, dabar chemija varom, daktarai vilciu daug nedave, bet mes nepasiduosim schmoll.gif Kovosim iki galo ir brangaus zmogaus neatiduosim. Tad, Ramsiau, noriu palinketi VILTIES ir STIPRYBES 4u.gif Ir nepasiduokit 4u.gif
Atsakyti
Nie zelaju, nie placiu_pusetinas, bet buna geresniu_pasirodo jau macius buvau blush2.gif
Bogynia praym tainy_irgi toks nelabai.
bet aciu, kas rekomendavo 4u.gif

pasineriu i _"Odnu tebia liubliu"_ 4u.gif
geros dienos visoms 4u.gif 4u.gif
Atsakyti