Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XV Tema)

QUOTE(Julsita @ 2013 02 20, 15:28)
Visus,kuriuos paminėjai,su didžiausiu malonumu žiūrėjau ir tikrai prisidedui prie rekomendacijų.O jau Viera,Nadiežda,Liubov tai man išvis  wub.gif  wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif smagu rasti bendraskoniu;) tad pasiulyk man ka paziuret, nes man tie 1980 kazkaip nesiziuri
Atsakyti
QUOTE(simoneta @ 2013 02 20, 14:42)
drinks_cheers.gif  smagu rasti bendraskoniu;) tad pasiulyk man ka paziuret, nes man tie 1980 kazkaip nesiziuri

Jei jumoristinių nori,tai man labai patiko Voroninai,bet ,kiek temoj šnekėjom,tik man-visom kitom nepatinka.Jei nemačius,pabandyk http://kinozal.tv/br...E...amp;t=0&f=0 Nors man Vosmidesiatyje visai gerai žiūrisi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 20 vasario 2013 - 14:56
Laba smile.gif

Po visu kariniu filmu esu paziurejus du lengvus filmus
(mat beziurint tuos apie kara filmus, paryciui vis trys rytus is eiles sapnavau vokiecius, kad pas mane, du pirmus rytus vokieciai su tuo motociklu 'kašiku' vaziuoja, na tuo vadinamu 'lopšiu', o trecia ryta sapnuoju, kad pas mane namuose lyg niekur nieko, svetaineje prie lango stovi juodai uniformuotas vokietis, kojos peciu plotyje, ir ziuri pro langa biggrin.gif Pamenu, kad sapne as ju biski bijojau, galvojau- na ir ko jiems reik is manes, ko jie cia vaziuoja biggrin.gif )


Ziurejus esu si. Pries miega, gulint lovoj man labai gerai ziurejosi.
QUOTE
''Ванька'' /2012/

Apie berniuka razbainika (kuris yra nuosavos mamos vetomas metomas ir paliekamas tetai gyventi) ir apie jo teta megstancia labai daug ir skaniai pavalgyti, na ir zinoma svajojancia isteketi. Bet galiausiai susitaiko su tuo, kad ji nepatraukli, neliekna ir ko gero niekam nereikalinga. Nors labai simpatija jaucia savo naujam kaimynui odontologui. Ji zino, kad jis turi antra pusia, bet ji jokiu vilciu ir nepuoseleja. Nes kur ji o kur jis...
Berniukas labai tiesmukas, ir sako- ''privalai susirupinti savo isvaizda- sukuosena, makijazu, ir garderoba pakeist, nes tu ne tik, kad 'dzipininko' (tam vaikui patiko anas gydytojas kaimynas kuris su dzipu vazinejo) nesusirasi bet ir joks net traktoristas i tave tokia neziures....
Vnz engvas, paprastas ir nuspejamas siuzetas.


QUOTE(svelni @ 2013 02 19, 23:07)
Perziurejau "Мое любимое чудовище "-man patiko.

Man irgi patiko. Lengvai ziurejosi.
Del aktoriaus tai jo, man jis irgi toks masyvus-kampuotas, o tokie vaidmenys jam 'pukuoti-minkstuciai-svelnuciai' smile.gif


QUOTE(sttropez @ 2013 02 19, 22:48)
bandysiu Любовь как несчастный случай (2012)

Esu maciusi. Neypatingas, bet nieko toks, ziureti galima smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 02 19, 22:11)
* (o jis toks ir saziningas ir gerietis) ax.gif
**Butu galimybe, tai migom visas serijas perziureciau, nesvarstydama... O dabar- kankinkis ir lauku kas vakara doh.gif
***Domrobotnica lyg tik teko matyti mastau.gif

* biggrin.gif Man rodos jis jau ją būtų pabučiavęs tada, kai jie tarpdury stovėjo labai arti vienas kito, kai ana išeidinėjo iš ano kambario...Ale jis sąžiningas ir doras, juk iš pat pradžiu suvokė kad aniedu - pora. Nu, lauksim šiandien išgelbėjimo, gal tada ji mesis jam ant kaklo
** drinks_cheers.gif Jau siunčiuosi 5 ir 6 mirksiukas.gif
*** Ane? Man kažkaip atrodė kad daugiau g.gif
Man kas ten patiko tame filme apskritai- patraukė akį spalvos. Miškas, kiti peizažai, ežeras - tokių gražių rudeninių spalvų

QUOTE(saulyte525 @ 2013 02 20, 08:55)
Gal ką nors panašaus galite rekomenduoti, nes jaučiu bus "badas" kai baigsiu  biggrin.gif

Žinoma padėtis tongue.gif

QUOTE(arden @ 2013 02 20, 10:38)
namie lazaretas, visi 4 serga. kas daugiau, kad mažiau, beliko tik man kojas patiest ir bus pilnas komplektas biggrin.gif

Sveikatos 4u.gif Ir nesirk pati. Aš tik dabar supratau ką reiškia pačiai sirgti blink.gif....kaip aplink tave niekas nešokinėja kaip tu apie juos.

QUOTE(simoneta @ 2013 02 20, 12:16)
man dar sitas  Семейный детектив. labai patiko, Stilius panašus, o ir aktorius gražuoliukas ir šiap artistai visi geri.

thumbup.gif Ir man. Kovo mėnesį turi pasirodyti antra dalis bigsmile.gif
Atsakyti
Pabaigiau Гражданка начальница .Ech,kaip patiko,net gaila,kad baigėsi..Čia taip mąsčiau,bežiūrėdama/megzdama ir susiprotėjau pakelt akis nuo mezginio.O ten užrašas,kad prodolženie na vipzal blink.gif Nu aš pirmiausia į kinozalą-nieko.Tada tam vipzale ir nieko.O tada googlėj jau va ką radau http://kinovara.ru/l...ija/2-1-0-12163 . Nugi einu žiūrėt online,ko labai nemėgstu
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 02 20, 15:41)
Jau siunčiuosi 5 ir 6 mirksiukas.gif

Na va kaip gerai, sekasi gi smile.gif O as be vakaro niekaip negalesiu ziureti schmoll.gif Svarbu man namo speti gristi iki kol prades per TV rodyti naujas serijas.
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 02 20, 16:03)
. Nugi einu žiūrėt online,ko labai nemėgstu

doh.gif Ot tai pažiūrėjau.Jau ir mezginį atsinešiau,įsitaisiau,paspaudžiau,kad žiūrėt 15seriją,o ten..."SKORO" doh.gif Va ir visos radybos doh.gif Tai ir kinozale reiškia bus "SKORO" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 02 20, 16:03)
Pabaigiau Гражданка начальница .Ech,kaip patiko,net gaila,kad baigėsi..Čia taip mąsčiau,bežiūrėdama/megzdama ir susiprotėjau pakelt akis nuo mezginio.O ten užrašas,kad prodolženie na vipzal  blink.gif  Nu aš pirmiausia į kinozalą-nieko.Tada tam vipzale ir nieko.O tada googlėj jau va ką radau http://kinovara.ru/l...ija/2-1-0-12163 . Nugi einu žiūrėt online,ko labai nemėgstu

O aš vat dar vis nepažiūriu šito. Pradžia 1 dalies mačiau ir kažkaip nepabaigiau, neprilipo bigsmile.gif


QUOTE(Visgi @ 2013 02 20, 16:13)
Na va kaip gerai, sekasi gi smile.gif O as be vakaro niekaip negalesiu ziureti schmoll.gif Svarbu man namo speti gristi iki kol prades per TV rodyti naujas serijas.

Nu pažiūrėjau. Nu žalty tie režisieria gyvatės tikri, nu pabaigia serijas tokiose vietose kad nė ką besakyt blink.gif Anas jau lenkėsi ją pabučiuoti ir bac - serija baigėsi doh.gif Bet jau kuo toliau tuo įdomiau darosi tongue.gif


QUOTE(Julsita @ 2013 02 20, 16:39)
doh.gif Ot tai pažiūrėjau.Jau ir mezginį atsinešiau,įsitaisiau,paspaudžiau,kad žiūrėt 15seriją,o ten..."SKORO"  doh.gif Va ir visos radybos  doh.gif  Tai ir kinozale reiškia bus "SKORO"  lotuliukas.gif

bigsmile.gif Aš taip pažiūrėjau Moterų daktarą doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Zdrastvuijtie 4u.gif bigsmile.gif
QUOTE(Ramsius @ 2013 02 20, 15:41)


** drinks_cheers.gif Jau siunčiuosi 5 ir 6 mirksiukas.gif



Įtariu, kad po šitom žvaigždutėm kažkas įdomaus. Bandžiau atsekt, bet per kelis puslapius - vien žvaigždutėm šnekatės lotuliukas.gif Apie ką čia jūs? noriu šito filmo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 02 20, 19:19)
O aš vat dar vis nepažiūriu šito. Pradžia 1 dalies mačiau ir kažkaip nepabaigiau, neprilipo bigsmile.gif


Matai kaip..O man prilipo,net labai.Žaliaakis tai tik pradžioj kelias minutes pasivaideno ir viskas-toliau nė kvapo.

QUOTE(Vilioja @ 2013 02 20, 20:04)


Įtariu, kad po šitom žvaigždutėm kažkas įdomaus. Bandžiau atsekt, bet per kelis puslapius - vien žvaigždutėm šnekatės lotuliukas.gif  Apie ką čia jūs? noriu šito filmo biggrin.gif

tongue.gif Žvaigždučių skaičius citatoj ir atsakyme rodo,į kokį klausimą atskinėjama smile.gif Pvz. citatoj* ir atsakyme*,citatoj jau kažkokia kita mintis pažįmėta ** ir ties ** atsakyme ji pakomentuota..
Kaži suprantamai aš čia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 02 20, 20:43)

  Pvz
Kaži suprantamai aš čia  g.gif

Nu jau visai, Julsita, mane nuvertinai doh.gif Suprantu apie žvaigždučių skaičių citatose ir atsakymuose, nesuprantu tik - apie kokį filmą šnekat lotuliukas.gif Ėjau ėjau žvaigždutėmis atgal ir pasiklydau verysad.gif
Atsakyti
Laba vakara merginos,norejau paklausti ar jau yra antras sezonas Sklifosovskij smile.gif
Atsakyti