Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Mėgstamiausias dietinis patiekalas"

paskaičiau komentarus ir aš taip pat sutinku, kad balsuojama už nuotrauką, bet mielos mamos, jei aš pagaminau ir mano vaikui, šeimai patiko, net jei nėra taip jau MENIŠKA ir įkelsiu foto, tai vis tiek niekas nebalsuos, nes čia jau meno konkursas.... ir gali dalyvauti tik tos mamytės, kurios sugeba gražiai nufotografuoti, o ne tos mamytės, kurios sugeba TIK skaniai pagaminti.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpyte @ 2013 02 18, 13:54)
paskaičiau komentarus ir aš taip pat sutinku, kad balsuojama už nuotrauką, bet mielos mamos, jei aš pagaminau ir mano vaikui, šeimai patiko, net jei nėra taip jau MENIŠKA  ir įkelsiu foto, tai vis tiek niekas nebalsuos, nes čia jau meno konkursas.... ir gali dalyvauti tik tos mamytės, kurios sugeba gražiai nufotografuoti, o ne tos mamytės, kurios sugeba TIK skaniai pagaminti.... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Ką jau čia padarysi... Gyvenimas žiaurus ir neteisingas.
Atsakyti
QUOTE(skorpyte @ 2013 02 18, 12:54)
paskaičiau komentarus ir aš taip pat sutinku, kad balsuojama už nuotrauką, bet mielos mamos, jei aš pagaminau ir mano vaikui, šeimai patiko, net jei nėra taip jau MENIŠKA  ir įkelsiu foto, tai vis tiek niekas nebalsuos, nes čia jau meno konkursas.... ir gali dalyvauti tik tos mamytės, kurios sugeba gražiai nufotografuoti, o ne tos mamytės, kurios sugeba TIK skaniai pagaminti.... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

o tas meniškumo supratimas tai skiriasi pas kiekvieną žmogų. aš pvz retai įtaikau į trejetukus,nu bet ką man dabar daryt smile.gif ir aš balsanau ne už meniškumą,o už skanią foto. o ar ji meniška g.gif nu ką aš žinau,man tiesiog skaniai atrodo ir aš mielai sėsčiau ir suryčiau tą,tam tikrą patiekalą ax.gif o va tarkim kokią grikių košę belekaip meniškai galėtų fotkint,nu nebalsuočiau,nes man ji smirda net iš foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2013 02 18, 16:05)
o tas meniškumo supratimas tai skiriasi pas kiekvieną žmogų. aš pvz retai įtaikau į trejetukus,nu bet ką man dabar daryt smile.gif ir aš balsanau ne už meniškumą,o už skanią foto. o ar ji meniška g.gif nu ką aš žinau,man tiesiog skaniai atrodo ir aš mielai sėsčiau ir suryčiau tą,tam tikrą patiekalą ax.gif o va tarkim kokią grikių košę belekaip meniškai galėtų fotkint,nu nebalsuočiau,nes man ji smirda net iš foto smile.gif

Labai taikliai pastebėta thumbup.gif
Atsakyti


QUOTE(Ramunita @ 2013 02 18, 14:05)
nu ką aš žinau,man tiesiog skaniai atrodo ir aš mielai sėsčiau ir suryčiau tą,tam tikrą patiekalą ax.gif o va tarkim kokią grikių košę belekaip meniškai galėtų fotkint,nu nebalsuočiau,nes man ji smirda net iš foto smile.gif

va va va jau norėjau rašyt paskaičius, kad čia kaip maisto konkursas tai dar labai daug lemia savi skonio receptoriai, jei taip galima pavadinti.
aš ir pagalvojau būtų kad ir gražiausiai išdabinta kokių krevečių lėkštė, tai turbūt net foto neišsididinčiau schmoll.gif

dalinai sutinku, kad turi būt bent kiek estetiškumo. nebūtina padaryti pompastikos iš foto, bet pažiūrėti, kad nebūtų pašalinių daiktų (neplautų indų), ar žmonių esančių fone, ir iš kart nuotrauka pataps gražesnė smile.gif
Atsakyti
Balsus atidavėm tom foto, į kurias bakstelėjo Jokūbas uždavus klausimą "ką gaminsim???? išsirink..."

user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
ale kaip kaistai įsikėlė antra foto. kaip būtų rėmelis ar tai kažkaip suapvalinta, tik vienoj pusėj nukirptas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 02 18, 17:46)
ale kaip kaistai įsikėlė antra foto. kaip būtų rėmelis ar tai kažkaip suapvalinta, tik vienoj pusėj nukirptas  g.gif

Tai kad ji tokia ir yra - su rėmeliu, t. y. užapvalintais kampukais iš vienos pusės.
Atsakyti
QUOTE(Labruscum @ 2013 02 18, 15:49)
Tai kad ji tokia ir yra - su rėmeliu, t. y. užapvalintais kampukais iš vienos pusės.

o tai rėmelius galima čia, galvojau kad ne, mastau.gif būčiau ir aš jaučiu dėjus kad vieną problemą išspręst doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 02 18, 16:54)
o tai rėmelius galima čia, galvojau kad ne, mastau.gif


klausiau, taip viešai ir neatsakė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2013 02 18, 13:05)
o tas meniškumo supratimas tai skiriasi pas kiekvieną žmogų. aš pvz retai įtaikau į trejetukus,nu bet ką man dabar daryt smile.gif ir aš balsanau ne už meniškumą,o už skanią foto. o ar ji meniška g.gif nu ką aš žinau,man tiesiog skaniai atrodo ir aš mielai sėsčiau ir suryčiau tą,tam tikrą patiekalą ax.gif o va tarkim kokią grikių košę belekaip meniškai galėtų fotkint,nu nebalsuočiau,nes man ji smirda net iš foto smile.gif


Nu ir pavaret cia apie grikiu kose lotuliukas.gif Jei buciau dalyvavus, tai su ja. As niekad ant jos nosies neraukiau, o mano vaikas labai megsta. Paprastas, greitas ir maistingas patiekalas, mano seimai super!!! Ir as niekad neisivaizdavau, kad kada nors ja valgysiu taip, kaip dabar. Grikius uzmerkiu is vakaro, ryte juos isbrinkusius lieka tik pasildyti. Mano seimos iprastiniai pusryciai - zaliu darzoviu sulciu stikline ir dubenelis grikiu, sumaisytu su avokado gabaliukais ir apibarstytu svieziais daigais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2013 02 18, 18:18)
Nu ir pavaret cia apie grikiu kose  lotuliukas.gif  Jei buciau dalyvavus, tai su ja. As niekad ant jos nosies neraukiau, o mano vaikas labai megsta. Paprastas, greitas ir maistingas patiekalas, mano seimai super!!! Ir as niekad neisivaizdavau, kad kada nors ja valgysiu taip, kaip dabar. Grikius uzmerkiu is vakaro, ryte juos isbrinkusius lieka tik pasildyti. Mano seimos iprastiniai pusryciai - zaliu darzoviu sulciu stikline ir dubenelis grikiu, sumaisytu su avokado gabaliukais ir apibarstytu svieziais daigais  smile.gif

Aš, tai irgi mėgstu grikius drinks_cheers.gif , bet mano likusi šeimos dalis "atbulais dantim" valgo lotuliukas.gif , lygiai taip pat, tik atvirkščiai su paprikom - aš ne, o jie taip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2013 02 18, 16:18)
Nu ir pavaret cia apie grikiu kose  lotuliukas.gif  Jei buciau dalyvavus, tai su ja. As niekad ant jos nosies neraukiau, o mano vaikas labai megsta. Paprastas, greitas ir maistingas patiekalas, mano seimai super!!! Ir as niekad neisivaizdavau, kad kada nors ja valgysiu taip, kaip dabar. Grikius uzmerkiu is vakaro, ryte juos isbrinkusius lieka tik pasildyti. Mano seimos iprastiniai pusryciai - zaliu darzoviu sulciu stikline ir dubenelis grikiu, sumaisytu su avokado gabaliukais ir apibarstytu svieziais daigais  smile.gif

nu va, galėjai dalyvaut, nes grikiai iš ties dietinis patiekalas, o jei dar įdomiai paruošti rolleyes.gif
Atsakyti