Įkraunama...
Įkraunama...

dr. Albertavičienė

Buvau pas ja tik 1 karta - kai mano gyd. atostogavo. Man ji pasirode gruboka ir nemaloni, bet cia tik zmogiskos savybes, o del kompetencijos tai nezinau. Dar jinai veda kursus Antakalnio p-oje - "gimdymas", na tai cia jau provalas visiskas doh.gif , geriau jau to nedarytu blink.gif Cia tik mano subjektyvi nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elė @ 2006 11 03, 12:44)
Lankausi pas Albertavičienę jau daugiau nei 10 metų, Anksčiau ji centre dirbo, ir visada buvau patenkinta. Ir per neštumą ji mane labai gerai prižiurejo,mano neštumas šiaip sunkus buvo, tai jai man prireikdavo tai ji mane kitoj poliklinikoj priimdavo, ir cista pas mane kelis kartus buvo tai periodiškai einu pasitikrinti. Tikrai jokių priekaištų jai neturiu.
O dėl dovanelių, tai dabar einant pas bet kokia gyd į poliklinika ką nors nunešu. Nes tikrai visai kitaip elgiasi, tik kartais susimastau, gal reikia kreiptis į privačia, nes jai kokių rimtesnių tyrimų, be vokelio siuntimų neduoda, čia aš apie terapeute.
O dėl Albertavičienes tikrai jokių nusiskundimų neturiu, nors tikrai nevisada jai ką nors nunešdavau.


Jeigu ne paslpaptis-kokias jūs dovanėles nešate gydytojams? Saldainių dėžė per mažai ir per prasta ar...? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2006 11 06, 11:43)
Jeigu ne paslpaptis-kokias jūs dovanėles nešate gydytojams? Saldainių dėžė per mažai ir per prasta ar...?  g.gif  g.gif  g.gif


Na va kaip tik saldainiu dezute ir kavos dazniausiai nunesu, arba vietoi saldainiu vyno.
Atsakyti
As taip pat lankausi pas gydytoja Albertaviciene. Siaip negaliu pasakyti nei ka nors gero, nei ka nors blogo. Tik toks pastebejimas, kad labai mazai dalijasi pastebejimais. Pasako, kad tyrimai normoje, kad viskas normalu ir tiek. O manes tas zodis "normalu" - NEPATENKINA. As noriu zinoti daugiau.
Paklausiu kokiu nors praktiniu patarimu, kaip krutu skausma ar koju meslungi sumazinti, iveikti, tai tiesiog susilauki tokio atsako - taip visoms buna...Is viso atrodo, kad nesciosios i poliklinikas ne del saves vaiksto, o del to, kad taip reikia....
Atsakyti
O sunegalavusios ar drąsiai Albertavičienei skambinat pasiklaust patarimo? Maža kas, pagalvojau, pasiėmiau jos ir seslės Silvos tel. numerius. Ar telefonu normaliai pataria ir kuriai geriau skambint?
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2006 11 21, 15:53)
O sunegalavusios ar drąsiai Albertavičienei skambinat pasiklaust patarimo? Maža kas, pagalvojau, pasiėmiau jos ir seslės Silvos tel. numerius. Ar telefonu normaliai pataria ir kuriai geriau skambint?

Silva ne gydytoja, nemanau kad duotu patarimų. O Albertavičienei dažnai neštumo metu skambindavau, nes neštumas sunkus buvo, tai visada konsultavo, ir priimdavo net kitoje poliklinikoje.
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2006 11 21, 15:53)
O sunegalavusios ar drąsiai Albertavičienei skambinat pasiklaust patarimo? Maža kas, pagalvojau, pasiėmiau jos ir seslės Silvos tel. numerius. Ar telefonu normaliai pataria ir kuriai geriau skambint?


Na, as viena karta paskambinau, tai Silva labai maloniai kalbejo, stengesi kazka tai patarti, na o ,,geroji" daktare liko labai nepatenkinta, kad as jai trukdau - na aisku, jog telefonu pinigeliu neduosiu doh.gif O kai as pas ja atejau i kita poliklinika, tai ji koridoriuje mane pamaciusi apsimete, kad nepazista, nors ne viena simteli buvo jau gavusi, na o kabinete pamaciusi pinigelius vel pradejo maloniai kalbeti blink.gif Bjauru net prisiminti schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Mane gydanti gydytoja yra butent Albertaviciene smile.gif Kai lankiausi pas ja nestumo metu, tai buvau ja siek tiek nusivylusi, nes noredama kazka suzinoti turi klausti, bet nebutinai gausi atsakyma schmoll.gif Dazna jos fraze visoms taip buna g.gif Jei ka skauda, taip turi buti schmoll.gif Issiunte ji mane 38 savaiciu i ligonine del pablogejusiu vaiko tonu, bet pasirodo viskas buvo gerai smile.gif Gal gydytoja apsiriko g.gif
Dabar po gimdymo kai tenka lankytis retai, vel kazkaip jinai man pradejo patikt smile.gif
Tiesa, niekada nieko jai nenesiau ir nedaviau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juranda @ 2006 12 05, 17:47)
Mane gydanti gydytoja yra butent Albertaviciene smile.gif Kai lankiausi pas ja nestumo metu, tai buvau ja siek tiek nusivylusi, nes noredama kazka suzinoti turi klausti, bet nebutinai gausi atsakyma schmoll.gif


turbut pinigeliu jai neduodavai mirksiukas.gif
si doktarka vienintele is mano sutiktu, kuri taip akivaizdziai reikalaudavo kysio.
Atsakyti
QUOTE(mei-li @ 2006 06 04, 21:39)
man tai ji nepasirode  labai gera , miela gydytoja-akusere...
lankiausi pas kokius 3 metus, bet pries 4 metus pakeiciau, nes suabejojau jos kompetencija... nors ka gali zinoti, gal zmones keiciasi?...

as ir pakeiciau ja pries kokius 3 metus i kita gydytoja ... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elė @ 2006 11 06, 22:09)
Na va kaip tik saldainiu dezute ir kavos dazniausiai nunesu, arba vietoi saldainiu vyno.

Nu ir kam tai gydytojai tų saldainių? o kavos? Manot, kad neuždirba 9 litų, kad nusipirktų "Jacobso" pakelį?
Jau verčiau nieko neduot arba eit privačiai ir mokėt visiškai legaliai.
Atsakyti
QUOTE(Kenga @ 2007 01 06, 14:15)
Nu ir kam tai gydytojai tų saldainių? o kavos? Manot, kad neuždirba 9 litų, kad nusipirktų "Jacobso" pakelį?
Jau verčiau nieko neduot arba eit privačiai ir mokėt visiškai legaliai.

pritariu, va taip pacientes ir islepina personala lotuliukas.gif
Atsakyti