Įkraunama...
Įkraunama...

Dr. Šiuslerio druskų paslaptys

Ar kas bande sias druskas? Siandien isgirdau per tv,man tai buvo naujiena.Del to dar papildomai pasidomejau internete. Siaip labai sudomino,butent kaip homeopatijos altrenatyva. g.gif
Pasidalinkit nuomonemis ,jei kas jau yra isbandes mirksiukas.gif
Atsakyti
P.s.: http://www.12drusku.lt/ ----------CIA YRA VISA INFORMACIJA. 4u.gif
Atsakyti
Naudojau Druską Nr.3.Deja imuninės sistemos nesustiprino.Per vartojimo gerus porą mėn.ir peršalus buvau ir dabar gripu sirgau sunkiai labai.Kol nevartojau jos,nesirgau nei karto per visą rudenį ir gruodžio pradžią.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2013 02 05, 21:31)
Naudojau Druską Nr.3.Deja imuninės sistemos nesustiprino.Per vartojimo gerus porą mėn.ir peršalus buvau ir dabar gripu sirgau sunkiai labai.Kol nevartojau jos,nesirgau nei karto per visą rudenį ir gruodžio pradžią.

A ne g.gif o gal taip organizmas suveike?.... as tai vis dar galvoju ,man 11 reikalinagas, po gimdymo ziauriai....
Atsakyti
QUOTE(iriska83 @ 2013 02 06, 13:22)
A ne g.gif  o gal taip organizmas suveike?....    as tai vis dar galvoju ,man 11 reikalinagas, po gimdymo ziauriai....

Ne kažin ar gali atvirkščiai organizmas suveikt,jei druska stiprina imunitetą,tai arba ji veikia ir stiprina,arba neveikia ir imunitetas nesustiprėja visai...
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2013 02 06, 22:45)
Ne kažin ar gali atvirkščiai organizmas suveikt,jei druska stiprina imunitetą,tai arba ji veikia ir stiprina,arba neveikia ir imunitetas nesustiprėja visai...

Aciu uz nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
vakar buvau seminare šių druskų, patiko, sudomino, įsigyjau ir knyga ir du numeriukus pabandymui 3 ir 2 vaikuciams. bandysim vartoti. knygoje labai visko daug prirasyta, verta nusipirkti . reiktu paieskoti siu drusku (jei jau patiks ir isitinsim kad tikrai veikia) vokietijoje didesniais kiekiais, nes Lietuvoje 80tableciu apie 30lt iseina. mirksiukas.gif
Atsakyti
nu jo vokiečių internetinėse svetainėse šios druskos daug pigiau kainuoja. už 1000vnt apie 17EUR. + siuntimas nuo 50EUR nemokamai , jei turi zmogu kas gali is ten nupirkti isvis papigiam. tada ir kaina nebesikandziojanti yra. doh.gif
Atsakyti
O mano dukra vis kelintas mėnuo kosėja, tai priepuolis, tai visai nieko. Išsityrėm, nei alergijos, nei astmos ir pulmonologė patarė nusipirkti šias druskas Nr.4. Tai geriam antrą dieną, kursas 14-20 dienų, žiūrėsiu kaip suveiks...
Atsakyti
maniskiui 5m koso sausai, kosulys kankinantis , spazminis, tai kas dvi valandas po tablete istirpinam i stikline, tai kaip ir greitai spazmai aprinmsta, dar tik antra para kai vartojam Nr2 ir Nr3. kartu.
Atsakyti
Niu mane tikrai sudomino sis preparatas....Butinai pasidalinkite mergaites savo ispudziais ir rezultatais! 4u.gif
Atsakyti
Man irgi butu labai idomu daugiau apie jas suzinoti, nes google meta praktiskai tik ju ta puslapi.tiesa, mano teta naudoja (nepamenu kuri nr.) apie menesi laiko, tai sake, kad dar jokio poveikio nepastebejo, apart patinusiu paakiu g.gif Idomu, ar cia nuo tu rusku, ar kazkas kitas.Zadejo eit pas gydytoja, tai papasakos daugiau kai bus nuejus.

Tikrai butu idomu suzinot ivairiu nuomoniu, nes ju puslapyje tik keli atsiliepimai ax.gif
Atsakyti