Įkraunama...
Įkraunama...

Dr. Šiuslerio druskų paslaptys

QUOTE(jonatele @ 2013 12 30, 22:52)
Sveikutės. Naudoju Šiuslerio druską nr. 2. Super biggrin.gif .Maitinu vaiką MP ir pastaruoju metu ėmė skaudėti visus sąnariu. Skausmas prasidėjo keliuose ir bėgant savaitėms kilo aukštyn, po poros mėnesių vos nuo lovos atsikėliau. Pagėriau šios druskytės po 2 tab. per dieną vos savaitę ir skausmai išnyko. Tris savaites nieko neskaudėjo. Vakar pajutau pirmuosius skausmus keliuose, tai iškart griebiausi druskytės.  smile.gif  thumbup.gif h Gal trumpai gėriau, reikės bent mėnesį pagerti


As sia druska gerdavau kai pieno pradedavo mazet . Labai greitai vel atsirasdavo thumbup.gif Ir is viso sitos druskos musu seimai atradimas ,turiu visas 12 , kolkas vien tik jomis ginames nuo ligu .
Atsakyti
Pradėjau vaikui duoti nr.3,6,7.
Nežinau ar sutapimas, bet užkietėjo viduriukai. Pilvelį vis paskauda. Niekas kt nesikeitė.
Gal yra kam buvę panašiai? g.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Ar yra vartojanciu nr.9 ,nuo skrandzio problemu ir rugstingumo?,butu idomu atsiliepimai.Pradejau naudot po 1tab.3 kartus.Bet kartais vistiek rugstys uzkyla.Jauciu reik doze didint.
Atsakyti
Mano vyras naudoja. Rūgštis ne iš karto, bet susitvarkė.
Atsakyti
QUOTE(persikiuks @ 2014 01 19, 17:49)
Mano vyras naudoja. Rūgštis ne iš karto, bet susitvarkė.

Opo kiek tableciu i diena?
Atsakyti
sakiau, kad gertų standartiškai, bent po 3 į dieną. Bet naudoja kada atsimena doh.gif
Atsakyti
Sveikos, as siandienisigijau NR 11, del plauku, tai veliau pranesiu kaip sekes
Atsakyti
Tai va smile.gif galiu pasakyti, kad man ji veikia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Taip greit pajautet? O kaip pastebejot? As geriu kazkur nuo gruodzio, tai man atrodo maziau slenka, na labai isskirtinio poveikio nepastebiu, bet manau dar mazokai vartoju.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 02 19, 16:48)
Taip greit pajautet? O kaip pastebejot? As geriu kazkur nuo gruodzio, tai man atrodo maziau slenka, na labai isskirtinio poveikio nepastebiu, bet manau dar mazokai vartoju.

Pastebejau is to, kad po isplovimo galvos is vonios reikia rinkti zymiai maziau plauku ir dabar praejus daugiau laiko matos daug atauganciu.
As kazkur ir skaiciau, kad jei ima veikt tai ta galima pastebet po savaites jau laisvai, man tai pasiteisino, berots dar nr 5 yra nuo plauku slinkimo kai vargina židininis plaukų slinkimas, gal pabandykit ir 5 numeriuka pagert. As tai uzsikabliavau kaip sakant, tai is vokieciu parsisiunciau 1000 tabletyciu dar ir kitu numeriuku paemiau seimynai
Atsakyti
Sveikos,
visos temos neperskaičiau. O iš kur jūs užsisakinėjate druskas? Ar perkate vaistinėse? g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, noriu patarimo, neturiu laiko skaityti visų temų, vaikai serga blush2.gif
Noriu patarimo kokį numeriuką reiktų rinktis vaikui 2m, pradėjom lankyti darželį ir puola virusai, pastoviai sloga, gerklė ir kosulys, reiktų kažko prieš šiias ligas ir turbūt imunitetui pastiprinti 4u.gif
Taip pat reiktų man kažko imunitetui, bet aš maitinu kūdikį MP, o tai vyresnysis parneša virusą ir serga visa šeima, net mes su tėčiu nebeatsilaikome unsure.gif

Būsiu labai dėkinga jei pasidalintumėte kokių numeriukų reikia ir kaip vartojate, ačiū 4u.gif
Atsakyti