Įkraunama...
Įkraunama...

Vežimėlis pametinukams

QUOTE(zvirblis_DB @ 2012 05 13, 16:28)
Sveikos,

Gal ka zinote apie P&T Hammerhead? kaip kazi tas vaikiukas kur apacioje ar neprispaustas? g.gif

Mes turim hammerhead, kol kas viskas thumbup.gif , bet dar apatine kedute retai naudojam, nes antras vaikas dar ne sedi, bet teko sodinti pazistamu vaika, tai sakycia visiems vietos uzteko, siaip hammerheadas toks pats kaip ir phil and teds sport tik keturatis 4u.gif
Atsakyti
kokie atiliepimai apie P&T promenade buggy? as cia vienam vaikuciui ziuriu n
mano lelius gims gruodzio gale idomu ar as pravaziuosiu su juo per sniegus
o kaip ratai nebus labai barskantys blush2.gif

ir kaip leliukui ar patogus tas lopsys
nes maciau kad cia is jo transformuojas i sportinuka
Atsakyti
Mes turime su trim ratais, tai jei pirkčiau antrą kartą- imčiau su keturiais smile.gif O šiaip super vežimas, labai patogus. Bet siūlyčiau mamoms su pametinukais turėti dar vieną papildomą vežimą su lopšiu, kur galėtumėte paguldyti naujagimį. Gyvenant nuosavame name, pvz kad galėtumėte išvežti į lauką. Mes nuo pirmojo vaiko turėjome atlikusį vežimą, tai dabar džiaugiamės, kad jo nepardavėme. Nes šiaip į P&T guldyti naujagimį niekur nekeliaujant nenorėčiau. Taip pat galvoju apie dar vieno sportinuko įsigyjimą. Žinoma ir P&T drąsiai galima naudoti kaip vienvietį, ką mes šiuo metu ir darome, bet mieliau aš jį laikyčiau bagažinėje, ir naudočiau tik kelionėms su dviem vaikais. Kažkaip gaila jį "drožti" važiuojant su vienu. Tai manau pirksime dar vieną sportinuką smile.gif Tai va, tikiuosi kam pagelbėjau. O šiaip P&T tikrai patogus smile.gif Keliaujant su dviem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2012 07 22, 22:07)
kokie atiliepimai apie P&T promenade buggy?  as cia vienam vaikuciui ziuriu n
mano lelius gims gruodzio gale idomu ar as pravaziuosiu su juo per sniegus
o kaip ratai nebus labai barskantys  blush2.gif

ir kaip leliukui ar patogus tas lopsys
nes maciau kad cia is jo transformuojas i sportinuka

man lopsys asmeniskai buvo patogus kai naudojom baby coccoon, kazkaip mano akim saugiau, dabar as pritaikiau ciuzinuka, kadangi nuo 4 men mano pana netelpa. Dar man patinka kad leliukas pasleptas nuo akiu blush2.gif
Na ir manau kad labai priklauso nuo vaiku, mes irgi turime vyresnelio vezima, tai kiek bandzius - mums su juo nieko nesigauna, soka jis i savo vezima ir neeina nei ikalbeti nei ka... o atveju kad iseinam su vienu vaiku beveik nebuna...
tikrai man atrodo kad situacijos gali buti skirtingos 4u.gif
Atsakyti
isigyjome hammerhead, viskas ok, bet priekiniai du ratai sakyciau per dideli kad butu du smile.gif jie susipainioja kartais. nors dar naudoju tik vienam vaikui, antros kedutes taip pat dar neismeginau gims rudeni tada ziuresim... tik va klausimas ar apsimoka pirkti kieta lopsi? nes kaip suprantu su juo galesiu tik viena vaikiuka ir veziot tada ?gal geriau ta cocona? tik kur ji pigiau isigyt?
Atsakyti
QUOTE(zvirblis_DB @ 2012 08 07, 14:49)
isigyjome hammerhead, viskas ok, bet priekiniai du ratai sakyciau per dideli kad butu du smile.gif jie susipainioja kartais. nors dar naudoju tik vienam vaikui, antros kedutes taip pat dar neismeginau gims rudeni tada ziuresim... tik va klausimas ar apsimoka pirkti kieta lopsi? nes kaip suprantu su juo galesiu tik viena vaikiuka ir veziot tada ?gal geriau ta cocona? tik kur ji pigiau isigyt?

Tas coconas aisku visai neblogas daiktas, bet realiai vaikas telpa iki kokiu 2-3 men, galima po to ir siaip vezimeli guldyt, su kokiu kombinezonu zieminiu manau bus visai neblogai, bet siaip aisku geriau tureti lopsi, zymiai patogiau. Jei nuspresit pirkti cocona, pasiziurekit per ebay kokius aukcionus, galima visai uz padoria kaina nusipirkti ir su tarpininkem jums atsius i lietuva, arba pirkti nauja lietuvoj uz 229 lt 4u.gif
Atsakyti
Labuutes smile.gif

renkuosi vezimeli pametinukams ir apsistojau tarp P&T ir Britax b-dual. kadangi neturiu galimybes paciupineti ju gyvai, tai va gal jus padesite. kazkaip filmukuose nesimato tokio dalyko (cia abiems galioja):
jei viena sedyne yra gulimoj padety (naujagimiui-kudikeliui), tai ar imanoma ir kita sedyne paguldyti? (nes vyresnelis ir dabar labai megejas snustelt vezime...)
Atsakyti
QUOTE(gulbinukas @ 2012 08 29, 12:50)
Labuutes smile.gif

renkuosi vezimeli pametinukams ir apsistojau tarp P&T ir Britax b-dual. kadangi neturiu galimybes paciupineti ju gyvai, tai va gal jus padesite. kazkaip filmukuose nesimato tokio dalyko (cia abiems galioja):
jei viena sedyne yra gulimoj padety (naujagimiui-kudikeliui), tai ar imanoma ir kita sedyne paguldyti? (nes vyresnelis ir dabar labai megejas snustelt vezime...)

Bent musu p&t neimanoma 4u.gif
Atsakyti
Neseniai maciau nebrangu vezimeli pametinukams Vilniuje, isparduotuveje prie Sigmos. Gamintojo vardas man buvo negirdetas, bet kaina visai nediele - iki 300 Lt berods. Gal kam aktualu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gulbinukas @ 2012 08 29, 12:50)
Labuutes smile.gif

renkuosi vezimeli pametinukams ir apsistojau tarp P&T ir Britax b-dual. kadangi neturiu galimybes paciupineti ju gyvai, tai va gal jus padesite. kazkaip filmukuose nesimato tokio dalyko (cia abiems galioja):
jei viena sedyne yra gulimoj padety (naujagimiui-kudikeliui), tai ar imanoma ir kita sedyne paguldyti? (nes vyresnelis ir dabar labai megejas snustelt vezime...)

Pagal specifikacija P&T verve ir promenade abi sedynes turi gulima padeti, bet uztat ir kainos ogo-go. Gyvai nemaciau siu vezimeliu, todel negaliu pasakyti kokia is tikruju yra ten ta gulima padetis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gulbinukas @ 2012 08 29, 13:50)
Labuutes smile.gif

renkuosi vezimeli pametinukams ir apsistojau tarp P&T ir Britax b-dual. kadangi neturiu galimybes paciupineti ju gyvai, tai va gal jus padesite. kazkaip filmukuose nesimato tokio dalyko (cia abiems galioja):
jei viena sedyne yra gulimoj padety (naujagimiui-kudikeliui), tai ar imanoma ir kita sedyne paguldyti? (nes vyresnelis ir dabar labai megejas snustelt vezime...)

britax abi sedynes pasiguldo i gulima padeti smile.gif
Atsakyti
va kaip britax pasiguldo abi britax kedutes


user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigbut: 13 spalio 2012 - 18:35