Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

Sveiki,

pazystami rekomendavo muzikantus - Skaiste ir Augustina. beda, kad niekur nieko apie juos nerandu sad.gif zinau, tik kad muzikos mokytojai abu.

gal kas esate mate, girdeje ka nors apie juos? gal turit kokiu atsiliepimu? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal kas gali rekomenduoti vestuvių muzikantus, kurie šventę vestų ir dainuotų lietuvių ir lenkų kalbomis? Pusė svečių lenkų, kita pusė - lietuvių. Norisi, kad nei vieni, nei kiti neliktų nuskriausti.. Kiek teko būti vestuvėse, dauguma lenkų kalba dainuojančių muzikantų lietuviškai kalba ir dainuoja su gana dideliu lenkų kalbos akcentu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Siauliai @ 2014 10 25, 15:17)
Sveiki(-os),

Tikriausiai nelabai iprasta cia rasyti vyrui, bet manau cia labai puiki vieta diskusijoms apie vestuves wink.gif Vyrisko tokio forumo deja neradau biggrin.gif

Taigi turiu toki klausima apie vestuviu muzikantus, tiksliau muzikante. Siuo metu intensyviai ieskome rusiames musu vestuvems ir intensyviai ieskome muzikanto. Taigi akis(greiciau ausis) uzkliuvo uz Lianos Puskovos. Bet kazkaip nerandu jokiu atsiliepimu apie ja. sad.gif Taigi, mano klausimas butu, galbut kas nors zinote ka nors apie ja daugiau? Gal teko buti vestuvese, kuriose jis dainavo(ar vede)? Bet kokie apsiliepimai labai laukiami wink.gif

Dekui.


Laba diena 4u.gif
Jei dar aktualu, tai mes esame susidūrę su Lijana jau tris kartus ir nė karto nenusivylėme mirksiukas.gif
Atsakyti
skaiciau skaiciau ir nieko nebesuprantu kaip sunku yra issirinkt gera muzikanta, viska perskaiciau bet nebezinau 😳 jei ka rekomenduotumet butu gerai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajokle*: 22 lapkričio 2014 - 01:16
QUOTE(svajokle* @ 2014 11 22, 02:16)
skaiciau skaiciau ir nieko nebesuprantu kaip sunku yra issirinkt gera muzikanta, viska perskaiciau bet nebezinau 😳 jei ka rekomenduotumet butu gerai

Parasykite kriterijus pagal kuriuos renkates muzikantus. Pvz. kokia kaina, muzikos stilius, keliu muzikantu grupe, vienam vakarui ar dviem, su vedimu ar tik muzikuojanciu zmoniu ieskote ir t.t.
Atsakyti
Hheeellpp 4u.gif pasiūlykit kas nors muzikantą, kuris padainuotų ir vakarą pravestų, su žaidimais būtų.. bet tokį labiau galantišką, su kultūringu humoro jausmu (o ne apie antrą galą šmaikštautų) smile.gif man labiau rūpi kokybiška gyva muzika ax.gif nes viena iš užduočių svečiams - į šventę atsinešti gerą nuotaiką ir po šventinį žaidimą cool.gif

Labiau tiktų iš Kauno (arba iš artimo rajono), suma 2000-2500 lt. gal kas jau esate tokį pasirinkę? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grafee`: 23 lapkričio 2014 - 20:03
Sveikutes

Labai reikia kad rekomenduotumet muzikantus ar grupe kuri pravestu ir pacia svente, is alytaus apskrities ar aplinkiniu rajonu. 4u.gif
Atsakyti
Sia vasara atsokau savo vestuves, tad po visos sventines euforijos bei medaus menesio, tikrai labai noriu pasidziaugti ir pagirti musiskus muzikantus - grupe ''EGO''. Esame be galo laimingi bei patenkinti, kad juos pasirinkome ax.gif Nors issirinkti tikrai buvo nelengva uzduotis, nes turejome ne viena varianta, taciau isgirdus juos gyvai Naujuju Metu sutikimo sventeje ''Asvos'' malune abejoniu mums nekilo smile.gif Visa vakaro svente praejo taip kaip mes ir norejome, vyrukai vakara pravede tikrai sklandziai ir kulturingai, grazus abieju balsai. Matesi jog muzikantai tikrai savo darba dirbo is sirdies 4u.gif
Atsakyti
SVEIKOS ,FORUMIETES biggrin.gif
Tikrai nemeluosiu,as tris dienas skaiciau ir vis skaiciau, ir vis skaiciau.... net galva apsisuko nuo visos informacijos ! ... Mano geriausia drauge isteka sia vasara, o muzikantu vis dar neturi. Ne tik kad neturi , bet nzno uz ko griebtis!!! O as pati aptarnavimo sferoj esu dirbus ir Dieve APSAUGOK, kokiu muzikantu esu macius!!! Problema ta, kad jau nebevieneri metai kaip esam isvyke is Lietuvos , ir tikrai begalo sunku kazka issirinkti...
bet gal kas netycia zino, ar dalyvavo, ar buvo uzsisake kokia jaunimo grupele. Kad graziai dainuotu , turetu koki ivairu repertuara. Tiesiog nesinori tu tradiciniu muzikantu, ar uzstales dainu.

ACIU LaBai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2014 11 23, 20:02)
Hheeellpp 4u.gif  pasiūlykit kas nors muzikantą, kuris padainuotų ir vakarą pravestų, su žaidimais būtų.. bet tokį labiau galantišką, su kultūringu humoro jausmu (o ne apie antrą galą šmaikštautų) smile.gif  man labiau rūpi kokybiška gyva muzika  ax.gif  nes viena iš užduočių svečiams - į šventę atsinešti gerą nuotaiką ir po šventinį žaidimą cool.gif

Labiau tiktų iš Kauno (arba iš artimo rajono), suma 2000-2500 lt. gal kas jau esate tokį pasirinkę? rolleyes.gif



Mes užsisakėme Vedėja su Dj ir aš labai norėjau gyvos muzikos, tai emrgina Gabrielė Goštautaitė - groja su gitara pianinu ir perdainuoja tiek lietuviškas tiek angliškas dainas, balsas labai geras. Kaunietėsmile.gif kaina irgi prieinama.
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2014 11 22, 13:06)
Parasykite kriterijus pagal kuriuos renkates muzikantus. Pvz. kokia kaina, muzikos stilius, keliu muzikantu grupe, vienam vakarui ar dviem, su vedimu ar tik muzikuojanciu zmoniu ieskote ir t.t.


Geriausiai ieskotiu tinklalapyje: skelbiu.lt. Ten didziausia pasiula. Reikia atkreipti demesi i tuos muzikantus, kurie pateikia savo vaizdo irasus. Tereikia paklausyti, jeigu patinka, uzsisakyti. Viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki gal kas zino muzikanto tadeus is Lentvario telefono numeri ?
Atsakyti