Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos sveikatos mokslų univ. mokykla

Ar yra čia forume mamų, ketinančių leisti savo atžalas į šią mokyklą?
Įdomu kaip mokyklai pavyks surinkti aukštos kvalifikacijos pedagogus? Nes tie, kurie iš tiesų yra kvalifikuoti tai tikrai be darbo nesėdi ir dirba, manau, kitose gerose mokyklose.
Šiaip tai idėja man patinka, įdomu kaip seksis ją įgyvendinti.
Atsakyti
QUOTE(vabite @ 2013 04 10, 17:33)
Ar yra čia forume mamų, ketinančių leisti savo atžalas į šią mokyklą?
Įdomu kaip mokyklai pavyks surinkti aukštos kvalifikacijos pedagogus? Nes tie, kurie iš tiesų yra kvalifikuoti tai tikrai be darbo nesėdi ir dirba, manau, kitose gerose mokyklose.
Šiaip tai idėja man patinka, įdomu kaip seksis ją įgyvendinti.


Mes žadam leisti.. Bent jau pabandys įstoti.
unsure.gif
Atsakyti
Mano vaikas dabar penktokas, ateities vyresnėse klasėje dabartinėje mokykloje nematau. Bet į šitą iš karto šiemet pereit kažkodėl susilaikau. g.gif .Norisi pažiūrėti kaip viskas seksis. Vizija graži
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linastri: 10 balandžio 2013 - 20:05
QUOTE(linastri @ 2013 04 10, 21:03)
Mano vaikas dabar penktokas, ateities vyresnėse klasėje dabartinėje mokykloje nematau. Bet į šitą iš karto šiemet pereit kažkodėl susilaikau. g.gif .Norisi pažiūrėti kaip viskas seksis. Vizija graži


mano panelė šiemet baigia pradinę- tai šiaip ar taip reikia ieškoti kitos mokyklos. neįstos- tai neįstos, nors tikiuosi , kad pasiseks. O laukti ir žiūrėti- tai vėl- vietos bus jau užimtos bus. nepatiks- išeiti visada spės. Tokia mūsų šeimos logika- ar teisinga- parodys laikas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilkra: 10 balandžio 2013 - 20:15
Rašiau prašymą dėl devintoko, gavau kvietimą į susirinkimą. Nueisiu, o paskui bus matyti, bet greičiausiai pasiliks savo mokykloje: netrykšta noru kitur eiti, o ir mokestis... Mokėčiau, jei tai būtų jau savo vardą užsitarnavusi mokykla, kaip KTUG ar Jėzuitai, bet naujoje mokykloje man rodos ta rinkliava per didelė.
Atsakyti
gavom ir mes kvietimą. Žadam dalyvauti susirinkime. Ar daugiau būsimų penktokų iš SM bus? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2013 04 11, 11:16)
gavom ir mes kvietimą. Žadam dalyvauti susirinkime. Ar daugiau būsimų penktokų iš SM bus? bigsmile.gif

O kada susirinkimas? Maniškis būsimas penktokas, kol kas neapsisprendžiu kur leist g.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2013 04 11, 10:17)
O kada susirinkimas? Maniškis būsimas penktokas, kol kas neapsisprendžiu kur leist  g.gif



Maniskis busimas
Bet mums nepatogi vieta g.gif
Tuo labiau jau apsisprende, kur noretu mokintis

Bet labai idomu, kaip siai mokyklai seksis
Domejausi, galvojau pasilikti kaip atsargini varianta, bet dabar galutinai nusprendem, kad mums per toli vazineti
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2013 04 11, 11:17)
O kada susirinkimas? Maniškis būsimas penktokas, kol kas neapsisprendžiu kur leist  g.gif


Balandžio 16 d. 18 val.
Mums irgi nelabai patogi vieta. Bet "patogioj" vietoj nėra net padoresnių mokyklų..Vienaip ar kitaip teks vežioti. Juolab, kad nuo Klinikų žada su mokyklos transportu vaikus vežti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2013 04 11, 11:45)
Rašiau prašymą dėl devintoko, gavau kvietimą į susirinkimą. Nueisiu, o paskui bus matyti, bet greičiausiai pasiliks savo mokykloje: netrykšta noru kitur eiti, o ir mokestis... Mokėčiau, jei tai būtų jau savo vardą užsitarnavusi mokykla, kaip KTUG ar Jėzuitai, bet naujoje mokykloje man rodos ta rinkliava per didelė.

Vat ir mano mintys panašios. Dėl to ir dvejojam
Atsakyti
Mes irgi svarstome kaip vieną variantų dėl būsimo penktoko. Reikės būtinai nueiti į atvirų durų dieną.
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2013 04 11, 11:34)
Balandžio 16 d. 18 val.
Mums irgi nelabai patogi vieta. Bet "patogioj" vietoj nėra net padoresnių mokyklų..Vienaip ar kitaip teks vežioti. Juolab, kad nuo Klinikų žada su mokyklos transportu vaikus vežti. g.gif



o kur vyks tas susirinkimas. Ateičiau pasiklausyti!
Atsakyti