Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada sodinti vaikutį?

mano leliui 4,5 men ir labai nori sestis, tai as ji prilaikau ir jis atsiseda, taip kasdien treniruojames, manau uz menesio jau sedesim thumbup.gif
Atsakyti
Musiskei 5 men. sedeti labai nori, bet kol kas neleidziam. Tik kai rankytem isikimba i rankas, tada atsiseda, pasedi truputi ir vel guldom. nors ir pyksta doh.gif ,
girdejau, kad i pagalves negalima mazyliu sodint, atseit stuburui blogai g.gif
Atsakyti
O manasis niekada nerode jokio noro sedeti ir sedet pats pradejo tik 8,5 men. Tai iki to laiko, kol nepamaciau kad jau pats atsiseda, nesu pasodinusi, nors visokios tetulytes mane ir durnindavo. (jo beveik visas gyvenimas iki 8,5 men praejo ant pilvo biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2008 10 06, 13:23)
Musiskei 5 men. sedeti labai nori, bet kol kas neleidziam. Tik kai rankytem isikimba i rankas, tada atsiseda, pasedi truputi ir vel guldom. nors ir pyksta  doh.gif ,
girdejau, kad i pagalves negalima mazyliu sodint, atseit stuburui blogai  g.gif

n neatceit,o istiesu taip galima pakenkti stuburui,viskam savas laikas,viskas savo laiku,vieni anksciau pradeda sedet,kiti veliau pradeda,ir nieko tu nepagreitnsi ramstydama pagalvem,tik pakenkt gali ax.gif g.gif
Atsakyti
ax.gif Mano leliukas nuo keturių mėn. pyko, kad neleidžiu sėdėti ax.gif gyd. sakė, kad tik nuo 8 mėn. sėdėti, oho man 7 mėn. jis bando eiti doh.gif nesulaikau, koks aktyvas g.gif
Atsakyti
mano taip pat sedet norejo nuo 4men, leisdavau truputeli, o nuo puses metu sodinu ir sodinu smile.gif as pati mama sake, kad nuo 4men sedejau 4u.gif
Atsakyti
Maniske, dar nesedi nors bus greit 6 men., bet skaiciau, kad mergaiciu ir negalima anksti sodinti, nes paskui gali buti problemu su dubeniu...
Atsakyti
Mazius nori labai sedeti,bet pats dar nepasedi,tai maitinu ji vibro keduteje.Sodinsiu tada kai gerai pats sedes.
Atsakyti