Įkraunama...
Įkraunama...

X faktorius

RSP , Giedre fantastiskai antram raunde thumbup.gif
o buvau kad kristu ugne net nesitikejau jog kris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2013 02 11, 10:10)
1. Aš manau, kad šito projekto dalyviai nei vienas nebus dainininkas, kad ir kas jį laimėtų Tai galbūt bus ,,vienos dainos'' atlikėjas, kažkur bendram koncerte tarp kitų. Ir tai trumpą laiką. 2. Vienintelės rožės galėtų rengti koncertus ir būti grupe, gera grupe, tarp dabartinių esamų merginų grupių.

1. Viskas nuo prodiuserių ir pačių atlikėjų priklauso. Kitų šalių dalyviai, laimėtojai net labai plačiai žinomi.
2. Oi, nea. Ten vienintelė gera buvo, atsiprašau, vardo nežinau, o jei parašyčiau kaip atrodo, gali ir įsižeist biggrin.gif Žodžiu, visos keturios vienam reikale- neskamba, nedera, nesižiūri.

P.S. nesutinku, kad Ugnė charizmos neturi, atvirkščiai, ji mano akimis pati charizmiškiausia.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 02 11, 11:28)
P.S. nesutinku, kad Ugnė charizmos neturi, atvirkščiai, ji mano akimis pati charizmiškiausia.

Juk vien dėl to, kad skirtingai matome žmones ir yra tiek daug skirtingų atlikėjų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 02 11, 12:28)
P.S. nesutinku, kad Ugnė charizmos neturi, atvirkščiai, ji mano akimis pati charizmiškiausia.


Gal galit paaiškinti kas jūsų nuomone charizma? Kas tikrų Ugnei?

Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2013 02 11, 11:46)
Gal galit paaiškinti kas jūsų nuomone charizma? Kas tikrų Ugnei?

Viskas, kas rašoma TŽŽ prie charizmos bigsmile.gif O Jūsų nuomone, kažkurio aspekto jai trūksta?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 02 11, 13:02)
Viskas, kas rašoma TŽŽ prie charizmos  bigsmile.gif  O Jūsų nuomone, kažkurio aspekto jai trūksta?


Oi ne, ne tai, kad trūksta, tiesiog ji neturi nei vieno aspekto, mano nuomone. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2013 02 11, 10:10)
Aš manau, kad šito projekto dalyviai nei vienas nebus dainininkas, kad ir kas jį laimėtų Tai galbūt bus ,,vienos dainos'' atlikėjas, kažkur bendram koncerte tarp kitų. Ir tai trumpą laiką. Vienintelės rožės galėtų rengti koncertus ir būti grupe, gera grupe, tarp dabartinių esamų merginų grupių.

manau lygiai taip pat. Ir tai supratau tik vakar, kai tos merginos jau iškritę buvo.
Tiesiog su visa pagarba ir simpatijom Sauliui Prūsaičiui noriu pasakyt, kad neišsaugojo jis merginų. Nepasistengė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 11 vasario 2013 - 12:57
Taip ir galvojau,kad Ugnė kris. Negaliu klausyt to baubimo, po trečios dainos,turbūt, tektų gert vaistus nuo galvos skausmo rolleyes.gif
RSP košmaras kaip visada,tas berniokas tai ,tipo, žvaigždė doh.gif stovi toks visas nepatenkintas,kai juos pakritikavo.
Aš irgi manau,kad ties konkursu ir užsibaigs visas dainavimas.Nebent Samas savosiom užsiims. O Roxy 5 jau eina teisingu keliu smile.gif

Bet visgi nesuprantu, atseit konkursas x faktoriaus, ne dainavimo, bet visi žiūri kuris gražiau dainuoja. Pvz. Martynas dainuot gal ir nelabai, bet turi tą cinkelį tai tikrai smile.gif O štai Ugnės klausyt gal ir galėčiau, bet žiūrėt - ne schmoll.gif kažkaip reik susitvarkyt, nebent serga žmogus, tada atsiprašau rolleyes.gif
Atsakyti
jau kaip negaliu pakest, kai Ugnes dainavima vadina baubimu ar pan. doh.gif .jos balsas toks..nera saldus ir svelnus..ne olialiaskines traleliuskas dainuot..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lipnuske: 11 vasario 2013 - 13:09
Na aš Ugnės balso baubimu irgi nepavadinčiau, man tik atrodo, kad ne visos dainos jai tiko, todėl ir susidarė toks įspūdis kad baubia. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BonPari*: 11 vasario 2013 - 13:25
QUOTE(Gegytė @ 2013 02 10, 22:30)
Gaila Ugnės, Samas lėvas dainas jai davė... jei būtų pati visada pasirinkusi, būtų toliau ėjusi... Ugnė dainuojanti Bruno Mars doh.gif

seniai pastebėjau, kad samas labaiu rūpinasi Giedrės šou...jie visada įspūdingesni, dainos geresnės ir t.t....labai gerai kad rožės iškrito...neseniai pasijungiau laida ,,diena,, ten jos dainavo gyvai ...viskas buvo neblogai kol neuždainavo Dileta atrodo..prapjovė pro šalį..o tada prasidėjo doh.gif visos dainuoja ir nejaučia kad šalia muzikos eina...tai pačioje pabaigoje tik suprato, kad pačios nusidainavo, bandė dar kažką pajuokauti bet jau pačiom nebejuokinga buvo ax.gif
Atsakyti
Giedres balsas universlesnis, lengviau dainas parinkt...o Ugnes balsui daug sunkiau..bet is visu Ugnes dainu mano nuomone nebuvo ne vienos, kuri jai netiko..viskas buvo parinkta, taip, kad sudainuotu gerai, neprasautu pro sali, atsiskleistu balsas:)
Atsakyti