Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokančioms vairuoti

QUOTE(jurratike @ 2013 07 16, 18:53)
Prisiduodu smile.gif Islaikyta  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Jausmas nerealus  biggrin.gif


Didėliausi sveikinimai 4u.gif O jei galima taip paklausti iš kėlinto karto išlaikėte
? ax.gif

Dar apie papildomus vairavimus, čia matau daugelis jūsų mini, kad ne per mokykla mokate 50 Lt., jetau kaip pigiai, aš už kiekvieną vairavimą moku po 70 lt ir net nemaniau, kad būna pigiau. O kai vairuoju po 2 - 3 kart i savaitę, tai labai brangiai gaunasi. Instruktorius tai lb fainas, bet kai man tu vairavimų daug reikėjo, tai ne kažką


Beje, dėl vairavimų, aš net po 14 pamokų nesijaučiau gerai gatvėje, net nepadalus sumaišydavau ir kaip jūs rašėte verkti norėjosi, bet galiu pasakyti, tikrai neverta jaudintis, kad pradžioj sunkiai sekasi mirksiukas.gif


Atsakyti
QUOTE(avyte21 @ 2013 07 18, 13:46)

Dar apie papildomus vairavimus, čia matau daugelis jūsų mini, kad ne per mokykla mokate 50 Lt., jetau kaip pigiai...

nesigundyk tais "pigiai"...Nera dabar "ne per mokykla".Jei ne per mokykla-reiskia,instruktorius laisvu laiku nelegaliai chalturina i savo kisene,rizikuodamas dideliais nemalonumais...jei kas-ju ir tu turetum... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2013 07 18, 15:00)
nesigundyk tais "pigiai"...Nera dabar "ne per mokykla".Jei ne per mokykla-reiskia,instruktorius laisvu laiku nelegaliai chalturina i savo kisene,rizikuodamas dideliais nemalonumais...jei kas-ju ir tu turetum... smile.gif


Na aš ne per mokyklą, nors ar per mokyklą ar ne tas pats 70 lt. Nes instruktorius tarsi užsiminė, kad jam lb neapsimoka, jei kitaip, jei man istruktorius nepatiktų galėčiau kažką sakyt.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2013 07 18, 08:39)
po vaziavimo buna geras jaumas, kad vat as tai padariau, o kita diena man kaip koks potrauminis stresas prasideda po vaziavimo doh.gif

nepykit, bet prajuokinot su siuo savo pasakymu lotuliukas.gif as taip suprantu jus, kai rasot ir del to streso vairuojant, ir del potrauminio streso. man po pirmo ir po trecio vaziavimo prireike vaistu nuo galvos skausmo doh.gif o kaip siandien sekesi? man siandien patiko labiau, nei vakar, nes vakarykstis mano instruktorius, kuri pasiemus "papildomai", jau nemazai is manes reikalavo, tai oi kiek streso turejau, islipau slapia nugara is masinos. o siandien mano mokyklos instruktorius vel viska ramiai, graziai... jau aikstelej moke vairuoti, atbula masina pastatyti. labiausiai nesupratau soninio parkavimo kazkodel, net galu aiskiau, kazin kodel taip keistai g.gif bet gal kai maziau reikalauja, leciau moko, veliau prades reikalaut, blogiau arba veliau ismoksiu g.gif nes kai skubina, stresiuka ivaro, gal greiciau pradeda mokinys gaudytis g.gif g.gif

beje, ar kasdien vazinejate besimokydamos? as tai galvoju, va arteja savaitgalis, 2 dienos bus nevairavimo tai man ne i nauda...

QUOTE(denaxa @ 2013 07 18, 14:00)
nesigundyk tais "pigiai"...Nera dabar "ne per mokykla".Jei ne per mokykla-reiskia,instruktorius laisvu laiku nelegaliai chalturina i savo kisene,rizikuodamas dideliais nemalonumais...jei kas-ju ir tu turetum... smile.gif

o kokiais nemalonumais rizikuoja tas, kuris mokosi nelegaliai pas instruktoriu ne per mokykla? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2013 07 18, 17:51)
nepykit, bet prajuokinot su siuo savo pasakymu  lotuliukas.gif as taip suprantu jus, kai rasot ir del to streso vairuojant, ir del potrauminio streso. man po pirmo ir po trecio vaziavimo prireike vaistu nuo galvos skausmo  doh.gif o kaip siandien sekesi? man siandien patiko labiau, nei vakar, nes vakarykstis mano instruktorius, kuri pasiemus "papildomai", jau nemazai is manes reikalavo, tai oi kiek streso turejau, islipau slapia nugara is masinos. o siandien mano mokyklos instruktorius vel viska ramiai, graziai... jau aikstelej moke vairuoti, atbula masina pastatyti. labiausiai nesupratau soninio parkavimo kazkodel, net galu aiskiau, kazin kodel taip keistai  g.gif bet gal kai maziau reikalauja, leciau moko, veliau prades reikalaut, blogiau arba veliau ismoksiu  g.gif nes kai skubina, stresiuka ivaro, gal greiciau pradeda mokinys gaudytis  g.gif  g.gif

beje, ar kasdien vazinejate besimokydamos? as tai galvoju, va arteja savaitgalis, 2 dienos bus nevairavimo tai man ne i nauda...
o kokiais nemalonumais rizikuoja tas, kuris mokosi nelegaliai pas instruktoriu ne per mokykla?  g.gif

siandien po miesta jau laksciau blink.gif ojoj, kiek streso buvo blink.gif delnai slapi, net begius perjungiant ranka praslydo doh.gif biggrin.gif viena karta reikejo staigiai begius perjungt, o man posukis, kelia stebiu, tai neziuredama ranka begius bandziau perjunt ir...netycia instruktoriui uz kojos griebiau doh.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif bet siaip gana gerai buvo, tik pries pat pabaiga uzgesau doh.gif gerai, kai kol kas pasako, kada ka daryt, o kai reiks paciai viska perjunginet blink.gif ir vis liepia man gazuot daugiau lotuliukas.gif

As tai kol kas 2 kartus per savaite vazineju, kitaip nesigauna unsure.gif nors tikejaus vos ne kasdien vaziuot, nes pasimirsta ax.gif
Atsakyti
o mano instruktorius kadangi negalejo 2 dienas su manim vaziuot, tai as per tas dienas kita instruktoriu susiradau ir vazinejau tas dvi dienas vistiek ax.gif o kadangi mane laikas spaudzia, tai planuoju nepraleist nei vienos dienos darbo. jau gana bus, kad savaitgalis iskris. bet garantuoju, kad man 10 vaziamu po 2 valandas tikrai neuzteks schmoll.gif reikes dar tiek pat unsure.gif
Atsakyti
Mane laikas irgi spaudzia labai, bet bandysiu kiekviena diena vazinetis nuo rugpjucio, nes dabar nera galimybiu man paciai istrukt kasdien doh.gif

Man reiks daaaaug vaziavimu doh.gif beje, kaip viskas vyksta - mokymai baigiasi kazkokiu egzaminu, ar ne? ar iskart i Regitra po vazinejimu? nesigaudau doh.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2013 07 18, 17:51)
o kokiais nemalonumais rizikuoja tas, kuris mokosi nelegaliai pas instruktoriu ne per mokykla?  g.gif

Vairavimas neturint tam teises-kokia atsakomybe nurodyta ket... ax.gif bet sita manau galetu prikirpti gal tik kokiai nelaimei atsitikus,siaip manau nesikabintu,bet instruktoriui bauda butu didele-anksciau buvo 600lt,dabar gali ir daugiau buti...siaip nei vienas rimtas instruktorius nelegaliai nemokys,ir jau vien tai,kad ryztasi vaziuoti nelegaliai(pazeisdamas taisykles-o dar koks pavyzdys mokiniui,reiskia,nusispjauti ant istatymu,kai turetu kaip tik mokyti ju laikytis?),manau,daug ka apie toki pasako,ir vertetu labai pagalvoti,ar verta mokytis pas toki instruktoriu ir ko galima is jo ismokti... schmoll.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(avyte21 @ 2013 07 18, 15:20)
Na aš ne per mokyklą, nors ar per mokyklą ar ne tas pats 70 lt. Nes instruktorius tarsi  užsiminė, kad jam lb neapsimoka, jei kitaip, jei man istruktorius nepatiktų galėčiau kažką sakyt....  blush2.gif

Pamokos savikaina yra 50-55lt,taigi uz pamoka is mokyklos instruktorius kapeikas praktiskai gauna,o nelegalus pinigai oi kaip vilioja...bet,kaip jau sakiau-rimti instruktoriai tokiais darbeliais ir savo reputacija nerizikuoja... ax.gif
As pati kazkada C kat. mokiausi ne per mokykla,bet tada tai dar buvo leidziama,svarbu tik buvo,kad mokinys visus reikiamus popierius turetu,o paskui padare kad tik per mokykla galima mokyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 18 liepos 2013 - 21:04
QUOTE(ramunele1982 @ 2013 07 18, 13:40)
Labas, as laikiau tik 1 karta mokyklini pravaziavimo egzamina, nereikejo moketi  g.gif

uz egza mokejau berods,kaip uz papildoma pamoka.

QUOTE(denaxa @ 2013 07 18, 22:11)
Vairavimas neturint tam teises-kokia atsakomybe nurodyta ket... ax.gif bet sita manau galetu prikirpti gal tik kokiai nelaimei atsitikus,siaip manau nesikabintu,bet instruktoriui bauda butu didele-anksciau buvo 600lt,dabar gali ir daugiau buti...siaip nei vienas rimtas instruktorius nelegaliai nemokys,ir jau vien tai,kad ryztasi vaziuoti nelegaliai(pazeisdamas taisykles-o dar koks pavyzdys mokiniui,reiskia,nusispjauti ant istatymu,kai turetu kaip tik mokyti ju laikytis?),manau,daug ka apie toki pasako,ir vertetu labai pagalvoti,ar verta mokytis pas toki instruktoriu ir ko galima is jo ismokti... schmoll.gif  g.gif


Na Denaxa.. kam taip kategoriskai? smile.gif jei instruktorius moko kitus mokinius nelegaliai tai nereiskia ,kad jis yra prastesnis mokytojas.I kiekvieno gyvenima neilysi.kodel jis taip daro ir t.t.
Daug salyje dirba nelegalu darba. bet nuo to jie nera prastesni darbuotojai. Atlieka savo darba visu pajegumu. tiesiog nuslepia kaikuriuos mokescius. Mazuma atsisakytu pachalturint.. o papildomi pinigai dazniausia reikalingi.
Atsakyti
QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 07 18, 23:49)
Na Denaxa.. kam taip kategoriskai? smile.gif jei instruktorius moko kitus mokinius nelegaliai tai nereiskia ,kad jis yra prastesnis mokytojas.I kiekvieno gyvenima neilysi.kodel jis taip daro ir t.t.
Daug salyje dirba nelegalu darba. bet nuo to jie nera prastesni darbuotojai. Atlieka savo darba visu pajegumu. tiesiog nuslepia kaikuriuos mokescius. Mazuma atsisakytu pachalturint.. o papildomi pinigai dazniausia reikalingi.

Dabar pagalvojau,kad mano mieste visi instruktoriai užsiima truputi nelegalia veikla biggrin.gif kai kurių pamokų neveda į protokolą,o tada reiškia,kad pinigai eina kažkam į kišenę iškart ax.gif nežinau,man tai nemaišė,instruktorius buvo superinis,nemačiau ko kabintis dėl neteisingai pildomo protokolo. O kad instruktoriai mažai uždirba,tai sutinku,beveik visi jie turi antrą darbą ir manau tikrai ne iš neturėjimo ką veikt plėšosi taip ax.gif

Už mokyklinį egzaminą mokėjau kaip už eilinę pamoką,atskaičiavo už pravažinėtą laiką,tai atsimenu sumokėjau kaip už pusantros pamokos,nes jis tiek ir trūko g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuciukas5 @ 2013 07 18, 12:44)
supratau
Papildyta:
pirmadieni laikysiu mokyklini,bet man nieko nesake apie pinigus ir dabar sutartyje parasyta,kad i kaina ieina teorinio ir praktinio vaziavimo egzaminas g.gif

As mokyklini laikiau paskutinio pravaziavimo pamoka, nemokamai, jei neislaikai, reikia tada jau moketi, kiek, nezinau
Atsakyti
Aš papildomas pamokas pirkau iš mokyklos, informavau administratorę, jai sumokėjau, o instruktorius tų papildomų pamokų į lapą nepildė ir už jas pasirašyti nedavė. Tai gaunas, kad tos pačios mokyklos lygiai taip pat nelegaliai mokina sad.gif
Atsakyti