Įkraunama...
Įkraunama...

Grupinių apsipirkimų internetinės svetainės - 5

QUOTE(klopedija @ 2013 02 18, 15:58)
Nesupratau teiginio.  g.gif
Norit pasakyt, kad kažkas prisipirks daug ir paskui pardavinės brangiau?  g.gif
Ar kaip?  g.gif

Negaliu tvirtinti,bet taip atrodo. mes dabar sunešam pinigus(vasario 18) ,o atsiimam po mėnesio.Tai kas vyksta per tiek laiko? užsakomos prekės,parsisiunčiama. Skaičiau kaip tik nesenai delfi ar kur apie grupinius pirkimus,tai daug buvo aprašyta .pažiūrėkit,juk parduoda privatus žmogus.Turi patentą ,viskas tvarkoj. Bet kodėl ne tuoj ,ar už savaitės bent pardavimas prasideda?
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2013 02 18, 17:13)
mes dabar sunešam pinigus(vasario 18) ,o atsiimam po mėnesio.Tai kas vyksta per tiek laiko?
***
Bet kodėl ne tuoj ,ar už savaitės bent pardavimas prasideda?
Greičiausiai taip ir yra. Tik prekės ne siunčiamos, o parveža privatus asmuo. Siuntimas nekainuoja, tik muitas.
Kas nors sėdi UK, ruošiasi grįžti, su draugais susitaria "padarykim biznį, kad kelionė atsipirktų", nuperka tiek, kiek užsakyta - jokių nuostolių. cool.gif
Kita vertus, kodėl gi nepirkti, jei pati nevažiuoju į UK, juk vis tiek išeina pigiau. O pardavėjui taip pat reikia uždirbti. Tik bėda, kad tie pardavėja ne uždirba, o išsidirbinėja dėl kainos, vertės ir t.t.
***
Dėl šios priežasties ne vieną "viliojantį pasiūlymą" apėjau. Man nepatinka prekės laukti mėnesį-pusantro. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2013 02 18, 18:30)
Greičiausiai taip ir yra. Tik prekės ne siunčiamos, o parveža privatus asmuo. Siuntimas nekainuoja, tik muitas.
Kas nors sėdi UK, ruošiasi grįžti, su draugais susitaria "padarykim biznį, kad kelionė atsipirktų", nuperka tiek, kiek užsakyta - jokių nuostolių.  cool.gif 
Kita vertus, kodėl gi nepirkti, jei pati nevažiuoju į UK, juk vis tiek išeina pigiau. O pardavėjui taip pat reikia uždirbti. Tik bėda, kad tie pardavėja ne uždirba, o išsidirbinėja dėl kainos, vertės ir t.t.
***
Dėl šios priežasties ne vieną "viliojantį pasiūlymą" apėjau. Man nepatinka prekės laukti mėnesį-pusantro.  schmoll.gif


Iš dar muitą ištraukėt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2013 02 18, 17:46)
Iš dar muitą ištraukėt  cool.gif
Iš esmės man nesvarbu muitas-ne muitas, iš UK ar US veža. tongue.gif Čia tik pasamprotavimai, nesikabinkit prie žodžių. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2013 02 18, 18:54)
Iš esmės man nesvarbu muitas-ne muitas, iš UK ar US veža.  tongue.gif  Čia tik pasamprotavimai, nesikabinkit prie žodžių.  tongue.gif


Tai kad yra skirtumas, jeigu prisideda muitas, tai prekė pabrangsta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2013 02 18, 17:56)
Tai kad yra skirtumas, jeigu prisideda muitas, tai prekė pabrangsta  4u.gif
Be abejo.
Bet mes nesužinosim, kur pardavėjas pirko, kiek mokėjo ir kiek uždirbo. Svarbu, kad mums būtų paranku, gautume ne š... padirbinį ir nebūtume apmulkintos. biggrin.gif
Papildyta:
Dėl to čia mes ir dalijamės patirtim ir mintimis. 4u.gif
Atsakyti
Tegu būna kaip yra ,bet kad tik su surinktais pinigėliais nedingtų, kaip ne vienam yra buvę ,jau yra aprašyti atvejai, kai už prekes sumokėta, o pardavėjas nepristato prekių. Kokia čia sistema,ar beta sumoka kai prekę gauna,ar iš anksto g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 18 vasario 2013 - 18:30
QUOTE(Ramunita @ 2013 02 18, 16:06)
dėl vidaus valymo,tai būtinai iššiaiškinkit ar paskui nereikės džiovinti salono,nes buvo čia prieš porą metų,kad pardavinėjo per grupinius salovo valymą,o va,jei nori,akd tą saloną paskui išdžiovintų-pirk tą išdžiovinimo paslaugą.


Aciu 4u.gif Dar karta perziurejau, siulo sausa a/m salono valyma.
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2013 02 18, 18:29)
kad tik su surinktais pinigėliais nedingtų,
***
ar beta sumoka kai prekę gauna,ar iš anksto g.gif
Pasidomėjau, ta pardavėja nemažai pardavinėjusi per betą ir grupinį, reikia manyt, patikima. g.gif
***
Man atrodo, kad sumoka iškart akcijai pasibaigus.
Atsakyti
Sveikos smile.gif Gal kas esat isigije tokį puodų rinkinį http://masinis.lt/vi...ampaign=Vasaris, galvoju ar verta mamai nupirkt ar nieko is ju gero g.gif Buciau dekinga jei kas atsilieptu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2013 02 18, 21:11)
Sveikos smile.gif Gal kas esat isigije tokį puodų rinkinį http://masinis.lt/vi...ampaign=Vasaris, galvoju ar verta mamai nupirkt ar nieko is ju gero g.gif Buciau dekinga jei kas atsilieptu smile.gif
Aš nepirkčiau. schmoll.gif
Štai čia tokie patys puodai
http://allegro.pl/ga...3006052130.html
Nuotraukos aiškios, nekaip atrodo. schmoll.gif 120 zlotų nė 100 litų netraukia. Iš kur vertė 399 Lt išpešta? Štai čia aiškiausias mulkinimo pavyzdys. mad.gif
Atsakyti
Tai tas pats su siandien beta.lt siulomomis kedutemis Kinderkraft Comfort, allegro ju kaina 169 zl, beta.lt pradine kaina 289 lt, su akcija 169 lt.
Atsakyti