Įkraunama...
Įkraunama...

Negražiausias kada nors girdėtas vardas III

Bronius ,vysai normalus vardas.Pilnas-Bronislavas,aisku, ne maza vaika tokiu vardu db vadynti,bet pvz 30,40m vyras su tokiu vardu normalei vysai atroditu.
Pazystu viena Albina-man skamba kaip koks blinas biggrin.gif
Beja,man labai nepatinka dar vardas Olegas ir Vitalijus . Olegas ,labai banalu,ir kazkaim man vys su kazkuo rimuajasi(bet su kuo nzn )
Pazystu viena Vitaliju,kuriam 25m ir kazkaip kvailai saukti Vitali.. Ziauru vardu yra...
Aj,aj uzkluvau fb moteri vardu Dina.Mane net pagazdino kazkaip,galvoju gal Diana kokia,bet nea.. pilnas jos vardas Dina
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2013 08 25, 13:13)
Skirgaudas. Kai buvau mažytė man jau reikėjo akinių. Na ir tuos akinius (kaip mažam vaikui) labai dažnai remontuoti tekdavo, nes visokių avarijų nutikdavo. Ir buvo optikoje akinių meistras- Skirgaudas. Tai aš iki kokių 11 ir galvojau, kad skirgaudas tai čia pareigos ( nu atseit akinių meistras taip mandrai vadinasi  lotuliukas.gif  ) tik kai paaugau man daėjo, kad ten vardas žmogaus. Ir aš dar taip kirčiuodavau Skirgaaaudas.  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif oi geras biggrin.gif
Atsakyti
Mano klasiokas buvo Zenonas... ir toks tikras zenonas, ausktas, stambus, praplikes (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12 klaseje), toks netvarkingas... nu lb lb nekoks. tai gal nuo asmenybes tas vardas toks nemalonus...
Atsakyti
Juozas. Nika. Leonas.
Atsakyti
pirma vieta Jurgis doh.gif
Atsakyti
Aš mėgstu vardų skyrelį SM paskaitinėt smile.gif Turiu silpnybę lietuviškiems vardams, vis tas temas apie lietuviškus vardus patikrinu. Per paskutinius mėnesius teko perskaityti du vardus, kokių nei už ką savo vaikui neduočiau-mano akim, kažkoks nesusipratimas. Koks skirtumas, kad koks kunigaikščio brolis ar antai kokia kilminga ponia (nepamenu, kas ji tokia buvo) prieš daug metų buvo taip pavadinti. Ne dėl vardo jie prisimenami. Pajauta ir Dausprungas - man vieni baisiausių pastaruoju metu girdėti lietuviškų vardų doh.gif O dar baisiau, kad yra, kas juos siūlo kaip realius pretendentus i vardus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sell @ 2013 08 30, 09:11)
Olegas ,labai banalu,ir kazkaim man vys su kazkuo rimuajasi(bet su kuo nzn )

Kolega gi nu biggrin.gif

Valdareza bijau.gif

O šiaip, paskaičius jus, kai tokius normalius vardus baisinat, tai ką žinau cool.gif Jau tikrai išsidirbinėjate. Kažin kokie jūsų pačių, jaučiu čia irgi daug kas nugriūtų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious Vici: 17 rugsėjo 2013 - 08:27
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 09 17, 09:24)
O šiaip, paskaičius jus, kai tokius normalius vardus baisinat, tai ką žinau cool.gif Jau tikrai išsidirbinėjate. Kažin kokie jūsų pačių, jaučiu čia irgi daug kas nugriūtų biggrin.gif

drinks_cheers.gif Iš paskutiniame puslapyje paminėtų man tik Nika tinkama šiai temai pasirodė.
Atsakyti
Būdama svečiuose kalbėjom tema apie vardus, tai buvo paminėtas vardas Papistacija, o mažybiškai - Papistutė. Na iš pradžių tai skaniai pasijuokėm, o po to pagalvojom, kokie su protu susipykę tėvai, kad savo duktai tokį vardą davė, juk ją mokykloj mirtinai užjuoks su tokiu vardu. O tėvai visus kitus durnino - esą žmonės jūs nieko nesuprantat apie gražius vardus. Na nežinau kaip dėl vardo, bet tiesiog kai kalboj yra atitinkamos reikšmės, tai tikrai ne Lietuvoj tokį vardą nešioti. Kitose šalyse, kur kalba kita, tai gal ir nebaisus ir nepajuokantis toks vardas.
Atsakyti
Kažkaip vis užeina čia visokie nariai su savo skambiais pasakojimais, kad neva turi pažįstamų su kažkokie tais pyp vardais ir t.t.
Bet kažkodėl įvedus tarkime į google, nieko panašaus neišmeta. Neregistruoti niekur internete jokiuose tinkluose ar pareigose tokie asmenys, nekalbant jau apie tai, kad gyvai niekada nesutikti biggrin.gif
Aišku, dabar dalis prisiekinės, kad jie dar vaikai, dar negali būti įvardinti internete, bet, kad tokių istorijų jau labai daug ir iš seniai, o laiaks eina. Ir nebūtinai buvo pasakota apie vaikus, būdavo įvardinta kaip kažkokia darbuotoja ir pan.
Nežinau, neįtikina manęs tokie pasakoriai lotuliukas.gif Kad duoda vardus iš serialų, tai taip, girdėjau, bet ir tai ne taip gausiai, nu bet kad pyp vardų ne vienas ir ne, tai kol kas niekas manęs neįtikino rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip rodo statistika, daug baisokų vardų buvo šiemet naujai užregistruotų:
Ambra;
Glikerija;
Ichtijandra;
Relinda;
Tigraja

Aišku, yra ir išskirtinių berniukų:
Akmėjus;
Aritas;
Arnulfas;
Ertijus;
Gedukas (taip taip, ne Gedas, ne Gediminas)
Kedras;
Melijus;
Nerijadas;
Snipas....

Informacijos šaltinis: http://www.tevu-darz...o-vaiku-vardai/
Atsakyti
Fėja .... ...juokinga
Papildyta:
QUOTE(__snowflake @ 2013 09 12, 16:33)


Leonas yra didingas vardas. Ne kiekvienam kaimiečiui suprasti.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruole: 20 rugsėjo 2013 - 18:03